1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همه دوستان و خسته نباشید

سوالی داشتم که ممنون میشم اگر کسی میدونه کمکم کنه.

روی سایت من حدود 300 نوشته هست و تقریبا هیچ چیز خاص و عجیبی هم به چز افزونه های معمول درش نیست اما یک مشکلی دارم که به تازگی خودش رو نشون داده.

حجم دیتابیس من و دقیق تر بگم، حجم جدول wp_posts من تقریبا 1 گیگابایت شده! که مشخصا عجیب و غیرطبیعی هست

وقتی وارد این جدول میشم چیزی که مشخصه حدود هزاران خط draft هست که با اسم Asalah Customebg شروع میشه. البته اون asalah همیشه هست و نام بعدش معمولا چیز دیگه هست.

مشخصا این حجم بالا باعثش این asalah هست که من نمیدونم به کجا میرسه، چرا draft هست، پینگش خاموشه و این همه ایجاد شده

.

ممنون میشم دوستان نظر خودشون رو بگن و اینکه به نظرتون پاک کنم یا نکنم؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط amirdehghani
      سلام ببخشید من داخل سایت ام query monitor نصب کردم بعد بهم ارور slow query میده  میگه دو تا slow query داری 
      الان باید چیکار کنم که درست بشن با افزونه میشه درستش کرد یا باید کد های query رو تغییر بدم 
      لطفا کمک کنید خیلی مهمه تا امشب باید درستش کنم تحویل بدم
    • توسط saradani
      سلام . من سایتم رو همیشه خودکار به آخرین نسخه وردپرس بروزرسانی میکنم . از پوسته و افزونه خاصی هم استفاده نمیکنم . از دیروز با مشکلی مواجه شدم . اینکه وقتی میخوام با یوزر ادمین سایت مطلبی منتشر یا پیش نویس ذخیره کنم با باکس قرمز " ذخیره سازی ناموفق " روبرو میشم و اما این مشکل رو با یوزرهای (کاربری) دیگه ندارم و میتونم مطالب رو ارسال کنم . تصمیم گرفتم از بکاپ دیتابیس که چند رو پیش تهیه کردم بودم استفاده کنم . 
      سوال اصلیم اینه که اگر بکاپ دیتابیس رو که دقیقا قبل از بروزرسانی به نگارش 5.1.1 گرفته بودم ، دوباره ایمپورت و استفاده کنم آیا مشکلی در آینده با نگارشهای جدید وردپرس پیش نمیاد ؟ سپاس 
    • توسط daghighi
      با انتشار نسخه 5.1 از وردپرس، جا دارد تا در یک موضوع مجزا، به برخی ایرادات این نسخه جدید و رفع آنها پرداخته بشود. به همین خاطر به ذهنم رسید که چنین موضوعی را ایجاد کنیم.
    • توسط madidi
      سلام دوستان ما یه سیستمی داریم که کاربرا میان ثبت نام میکنند و ایمیل خودشونو وارد میکنند 
      حالا میخوایم ایمیل این افراد از دیتابیس استخراج کنیم و توی اکسل بریزیم 

از دیتابیس اکسپورت گرفت و الان یه افیل sql دارم اما نمی دونم چطوزی این ایمیل هارو استخراج کنم و یا به کسل تبدیلش کنم ؟ 
    • توسط foojiteam
      سلام دوستان
      من وردپرس رو دوباره نصب کردم بدون پاک کردن فایل wp-content و دیتابیس.
      اطلاعات دیتابیس رو در wp-config وارد کردم وردپرس رو بالا اوردم اما هیچ کدوم از نوشته های نمایش داده نمیشه دیتا بیس درست به وردپرس متصل شده چون میشه آپلود کرد و همینطور رفت داخل سرور و در پوشه آپلود اونها رو مشاهده کرد
      حجم دیتابیس هم 400 مگ بود تغییری نکرده ولی هیچ کدوم از نوشته های در وردپرس نمایش داده نمیشه
      لطفا هرکی میتونه کمک کنه 3000 تا پست داشتم کلی زحمت کشیده بودم روش
      ممنون