رفتن به مطلب

یه سوال فنی درباره برچسب ها

پست های پیشنهاد شده

سلام.من برچسب های قدیمی دارم که توشون 2014 داره و چون سال 2014 گذشته دیگه به اونها نیازی نیست و ..برچسب های زیاد هم فشار به سرور میاره !

اگر من این قدیمی ها رو حذف کنم مشکلی با ورودی ها از طرف گوگل نمیخورم؟

چون این برچسب ها توسط رباط های گوگل شناسایی شدند؟؟

دوستان متخصص در این رابطه پاسخ لطفا.

لینک به ارسال

سلام.

یه مشکلی که پیش میاد اینه که صفحه آرشیو تگ دیگه در دسترس نیست، البته برخی اوقات برای جلوگیری از duplicate شدن، کلا صفحه آرشیو تگ ها رو نمیذارن ایندکس بشه.

اگه واقعا تگ ها مشکل ساز هستند، بهتره از این به بعد به جای سال از کلمه جدید استفاده کنید.

یه سوال، خود کلمه 2014 و امثالش تگ شده یا مثلا آفیس 2013 و ... ؟ یا اینکه هدفتون از استفاده شماره سال، صرفا رسوندن مفهوم جدید بودن بوده؟

لینک به ارسال

اره مفهوم جدید بودن داشته/مثلا مدل جملات زیبا 2014 !

اینم میدونم که سایر پست هایی که به برچسب مثلا جملات زیبا 2014 برچسب خوردن حذف میشن.

با حذف اون برچسب ها مشکلی در ورودی های گوگل پیش نمیاد عایا ؟

لینک به ارسال

نکته ای که خودتون هم بهش اشاره کردید اینه که دیگه کسی اون ها رو جستجو نمیکنه. مشکلی هم که پیش میاد از دست رفتن صفحه آرشیو تگ هست. اگر حذف کردید بعدش مطمئن بشید که لینک آرشیو اون تگ از نقشه ی سایت حذف بشه تا گوگل مدام با 404 مواجه نشه. (نظری در مورد این که حذف کنید یا نه ندارم چون مطمئن نیستم کدوم درسته)

لینک به ارسال

اگر برچسب از سایت حذف بشه طبیعتا از نقشه هم حذف میشه.

اگر از اون برچسب ها ورودی ندارید کم کم و به مرور زمان حذفشون کنید.(فقط پیشنهاد!)

لینک به ارسال

اگر از برچسب ها بازدید میگیرید نیازی به حذف ان نیست اما اگر ورودی ندارید به صورت تیکه تیکه حذف کنید نه یک دفعه

لینک به ارسال

ببینید دوست منم ، الگوریم جدید گوگل خیلی پیشرفته و هوشمند هستش و با این وجود شما مشکلی با پست هایی که حالا بنا به هر دلیلی میخواید حذف یا ویرایش کنید (در حد اعتدال )پیدا نخواهید کرد.

مسلماً گوگل مطالبی که شما ایندکس دارید رو اگر ویرایش کنید یا حذف کنید از طرف خزنده هاش میشناسه و تشخیص میده و این حق رو به صاحبان سایت ها داده که مطلبی رو بدون هیچ نگرانی حذف یا ویرایش کنند (البته باز هم تاکید میکنم در حد اعتدال)

موفق باشید.

ویرایش شده توسط ashkan67
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...