pop2seda

قرار دادن زمینه دلخواه در شورت کد

4 پست در این موضوع قرار دارد

آقا یه افزونه پلیر نصب کردم که میخوام آدرس فایل mp3 رو از افزونه دلخواه به شورت کد افزونه بدم. کسی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوال شما مبهم هست

اسم افزونه چیه ؟ طریقه فراخانی به چه صورت هست ؟ شما درون زمینه دلخواه لینک دارید ؟ البته باید درون حلقه باشد در حالت عادی

http://codex.wordpress.org/Shortcode_API

قبلا بسیار بحث شده یک مقدار جستجو لازم بود

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید من می خوام که از طریق افزونه دلخواه به شورت کد افزونه پلیر Media Element.js لینک بدم اما مشکل از اینه که خود شورت کد افزونه پلیر از کد php استفاده کرده و کد فراخوانی افزونه دلخواه هم از php استفاده میکنه حالا این دو با هم تداخل پیدا میکنن

اینم از شورت کد افزون پلیر :

<?php echo do_shortcode('[video src=<?php echo $download320 ;?&gt]'); ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید من می خوام که از طریق افزونه دلخواه به شورت کد افزونه پلیر Media Element.js لینک بدم اما مشکل از اینه که خود شورت کد افزونه پلیر از کد php استفاده کرده و کد فراخوانی افزونه دلخواه هم از php استفاده میکنه حالا این دو با هم تداخل پیدا میکنن

اینم از شورت کد افزون پلیر :

<?php echo do_shortcode('[video src=<?php echo $download320 ;?&gt]'); ?>

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط kalleh0121
      سلام من میخوام یه فایل ویدیویی با حجم بالا مثلا 450 مگ با فرمت mp4 یا flv رو تو وردپرس پخش کنم و به یک پلیری مثل پلیر نوستالژیک تی وی نیاز دارم
      و لینک این ویدئو هم در سرور مجازی منه dl.mydomain.ir اما من از هر پلیری که استفاده میکنه مشکل not found رو میزنه یا اصلا پخش نمیکنه
      لطفا کمکم کنید که من باید چیکار کنم تا همچین ویدئوهایی رو با حجم بالا پخش کنم مرسی از کمکتون