1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من میخواستم صفحه نمایش محصول ووکامرسم را ادیت کنم،ممنون میشم راهنمایی کنید

1- اضافه کردن کلید "افزودن به سبد خرید" در پایین توضیحات

2- ادیت فرم کلی صفحه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط Worldword
      سلام . خواهش میکنم دوستان و اساتیدی که تجربه دارن در این زمینه کمک کنن به ما. سالهاست که وردپرس ارائه و بروزرسانی شده و الان میبینیم که پلاگین های حرفه ای ای داره و همچنین قالب های خیلی حرفه ای برای ایجاد فروشگاه‌ . از طرفی خیلی از منابع ، قدرت وردپرس به همراه ووکامرس رو برای اجرای یک وبسایت فروشگاهی تاحدودی ضعیف تلقی میکنن و فروشگاه سازهایی مثل پرستاشاپ رو بهتر از وردپرس و ووکامرس معرفی میکنن. اما تا جایی که من دیدم و بررسی کردم ، وردپرس بسیار قدرتمند ظاهر شده . قالبهای فروشگاهی وردپرس به کمک ووکامرس و هچنین سایر افزونه های موجود یک فروشگاه تمام عیار رو پشتیبانی میکنه و این رو به خوبی میتونیم در بعضی از قالبهای حرفه ای فروشگاهی وردپرس مشاهده کنیم . منابع زیادی وردپرس و ووکامرس رو به عنوان آخرین گزینه بعد از پرستاشاپ ، اپن کارت و ... پیشنهاد میدن. من با پرستاشاپ و اپن کارت و .... کار نکردم اما با وردپرس و ووکامرس کار کردم. میخوام نظر اساتیدرو در اینباره بدونم.
      آیا وردپرس با کمک ووکامرس از عهده ی راه اندازی یک فروشگاه حرفه ای برمیان یا خیر؟
      آیا برتری سیستم های مدیریت محتوای دیگه ای مثل پرستاشاپ ، مجنتو ، اپن کارت و... خیلی بیشتر از وردپرس و ووکامرس هست؟
      آیا از نظر امنیتی در سطح بالا میشه روی وردپرس و ووکامرس حساب باز کرد؟
      آیا آینده ی ووکامرس و وردپرس مبهم نیست ؟ منظورم اینه که آیا این امکان وجود داره که وردپرس و ووکامرس از رده خارج بشن و وتوان رقابت با رقبای خودشون رو نداشته باشن؟
      لطف خیلی بزرگی میکنید که در این موارد توضیحاتی رو شرح بدید. تشکر میکنم
    • توسط diamond.web
      سلام با عرض خسته نباشید و تشکر از اعضای محترم انجمن وردپرس فارسی 
      من یه پروژه فروشگاهی با ووکامرس دارم که کاربر یه سری محصولات خودش رو به اشتراک میزارع.
      میخوام تو بخش پروفایل کاربری در کنار بخش درخواست هایی که کاربر ارسال کرده و بهش گزارش داده میشه یه گزارش از درخواست ها یا سفارش هایی ک برای محصولات این کاربر ارسال شده هم بهش نمایش داده بشه 
    • توسط hossein670
      با سلام.
      من میخوام در ووکامرس به کالاهای خودم تاریخ شروع و تاریخ پایان نسبت بدم و مشتری بتونه کالاها رو در تاریخ مشخصی جستجو و فیلتر کنه و همینطور کالا بعد از تاریخ پایان دیگه قابل خرید نباشه.
      آیا افزونه ای در این زمینه وجود داره؟ خیلی جستجو کردم اما متاسفانه به نتیجه ای نرسیدم
    • توسط مسعود
      با سلام 
      من یه مشکل عجیب و غریبی با بخش نظرات مشتری در ووکامرس پیدا کردم. من از قالب زفایر و ووکامرس استفاده میکنم. اون اوایل که داشتم محصولات رو به ووکامرس اضافه میکردم، از طریق تنظیمات بخش دیدگاه ها رو غیرفعال کرده بودم و برای هیچ یک از محصولات اضافه شده  نمیشد کامنت گذاشت. بعد من اومدم نظرات رو فعال کردم تا همه حتی بدون ثبت نامم هم بتونن نظر ثبت کنن منتهی الان فیلد مربوط به نظرات در اون سری از محصولاتی که منتشر شده و در اون موقع نظرات غیر فعال بوده نمایش داده نمیشه!!!! و فقط محصولات جدیدی که منتشر میکنم فیلد نظرات به کاربر نشون داده میشه.
      حتی محصولات قدیمی رو هم ویرایش کردم گفتم شاید بعد بروزرسانی فیلد نظرات بشون اضافه بشه ولی نشد که نشد.
      من چکار کنم که فیلد نظرات واسه همه محصول ها (جدید و قدیم)  فعال بشه.
      اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.