رفتن به مطلب

نمیخوام صفحه تسویه حساب نمایش داده بشه!

aliali100

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من میخوام کاری کنم که وقتی کاربران یکبار ثبت نام می کنند و خرید می کنند دیگه برای سری های بعدی که میخواند خرید کنند دیگه فیلدهای تسویه حساب نمایش داده نشه و فقط دکمه پرداخت نمایش داده بشه

اگه منظورم رو متوجه نشدید واد سایت

http://abasmanesh.com/fa/

بشید و ثبت نام کنید

وقتی ثبت نام می کنید بعدش هر وقت می خواهید خرید کنید دیگه نیازی ندارید که مجددا اطلاعات تماستون رو تکمیل کنید و دیگه صفحه دریافت اطلاعات نمایش داده نمیشه و یک ضرب میره واسه پرداخت آنلاین

کسی میدونه چه جوری اینکار رو کرده؟

لینک به ارسال

سلام

با افزونه woocommerce direct checkout میتونین صفحه سبد خرید را حذف کنین

سلام دوستم

منظورم رو متوجه نشدید شما

افزونه ای که شما معرفی کردید میاد میگه تعیین کن که بعد از اینکه کاربر بر روی دکمه سفارش کلیک کرد به چه صفحه ای هدایت بشه

فرض کن یکبار کاربر اومده تو سایت ثبت نام کرده

حالا دو روز بعد میاد تو سایت لاگین میکنه و میخواد یک محصولی رو سفارش بده. وقتی روی دکمه سفارش کلیک میکنه میره تو صفحه تسویه حساب اما در صفحه تسویه حساب هیچ فیلد سفارشی مشاهده نمیکنه یعنی مثلا فیلدهای مربوط به نام . ایمیل. و ... مشاهده نمیکنه چون قبلا و زمانیکه در سایت ثبت نام کرده بوده این اطلاعات رو تکمیل کرده بوده و در این صفحه تسویه حساب فقط سفارش نمایش داده میشه و یک دکمه پرداخت آنلاین هم داره

دوستان کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟ کافیه یکبار در سایت عباس منش ثبت نام کنید تا منظورم رو متوجه بشید

لینک به ارسال

سلام دوستم

منظورم رو متوجه نشدید شما

افزونه ای که شما معرفی کردید میاد میگه تعیین کن که بعد از اینکه کاربر بر روی دکمه سفارش کلیک کرد به چه صفحه ای هدایت بشه

فرض کن یکبار کاربر اومده تو سایت ثبت نام کرده

حالا دو روز بعد میاد تو سایت لاگین میکنه و میخواد یک محصولی رو سفارش بده. وقتی روی دکمه سفارش کلیک میکنه میره تو صفحه تسویه حساب اما در صفحه تسویه حساب هیچ فیلد سفارشی مشاهده نمیکنه یعنی مثلا فیلدهای مربوط به نام . ایمیل. و ... مشاهده نمیکنه چون قبلا و زمانیکه در سایت ثبت نام کرده بوده این اطلاعات رو تکمیل کرده بوده و در این صفحه تسویه حساب فقط سفارش نمایش داده میشه و یک دکمه پرداخت آنلاین هم داره

دوستان کسی میتونه من رو راهنمایی کنه؟ کافیه یکبار در سایت عباس منش ثبت نام کنید تا منظورم رو متوجه بشید

سلام

از افزونه userproاستفاده میکنه ، نمیدونم دقیقا این افزونه این کار رو میکنه یا نه ولی میتونین نسخه رایگانشو دانلود و تست کنید

لینک به ارسال

سلام

از افزونه userproاستفاده میکنه ، نمیدونم دقیقا این افزونه این کار رو میکنه یا نه ولی میتونین نسخه رایگانشو دانلود و تست کنید

سلام

این افزونه ای که شما گفتید برای ثبت نام هستش و باهاش هم زیاد کار کردم و بعید میدونم این افزونه بتونه اینکار رو انجام بده

آقا حالا اگه من نتونم اینکار رو انجام بدم میبینم که بعضی سایتها وقتی ثبت نام میکنی و حالا 4 روز بعد که دوباره میای تو سایت و لاگین میکنی و میخوای خرید کنی صفحه تسویه حساب هم نمایش داده میشه و فیلدهای اطلاعات آدرس و ... نمایش داده میشه اما همش پر شده هستش. یعنی اطلاعاتی که قبلا موقع ثبت نام پر کرده بودیم رو خودش میاد تو فیلدها نمایش میده. ارتباطی به کش مرورگر نداره و با مرورگرهای مختلف تست کردم

میدونم اینکار چطوری انجام میشه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...