رفتن به مطلب

شروع آمار بازدید از عدد خاص با wp statistics

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید.

مستقیم برم سر اصل مطلب...مطلبی که برام به شدت حائز اهمیته و خیلی عجله دارم و به مشکل برخوردم.

میخوام از وبلاگم، به وردپرس مهاجرت کنم...توی اون وبلاگ طی سه چهار سال آمار بازدیدی ثبت شده واسم که نمیخوام این اعداد بدست اومده با مهاجرتم، صفر بشه...

حالا سوال اینجاست...چه کنم که به وسیله آمارگیر افزونه wp statistics عدد آمار وبسایتم از یه عدد خاصی که خودم میخام تعیین کنم شروع بشه...هم روزشو بگید هم هفته هم ماه هم سال و بقیه چیزا...البته بی زحمت....

این سوال خیلی واسم مهمه لطفا جواب بدید...

پیشاپیش تشکر.

لینک به ارسال

سلام با تشکر از دوستان...

انتظار داشتم جوابم رو بدید و بخاطر همین انتظار من دو روز معطل شدم(به دوستان بر نخوره اما باید بگم واقعا عجله داشتم) به هر حال میخاستم بگم در هر حال ممنون شما هستم بنده یه راهی به ذهنم رسید و امتحانش کردم و اتفاقا نتیجه داد و تونستم عددشو عوض کنم و به عدد دلخواه خودم رسیدم.با تشکر از همه دوستان

خداحافظ.

لینک به ارسال

انتظار داشتم جوابم رو بدید و بخاطر همین انتظار من دو روز معطل شدم(به دوستان بر نخوره اما باید بگم واقعا عجله داشتم) به هر حال میخاستم بگم در هر حال ممنون شما هستم بنده یه راهی به ذهنم رسید و امتحانش کردم و اتفاقا نتیجه داد و تونستم عددشو عوض کنم و به عدد دلخواه خودم رسیدم.با تشکر از همه دوستان

خداحافظ.

چقدرم خوب که به نتیجه رسیدید ،اگر دوست داشتید میتونید راهکارتون رو ارائه بدید به دوستان تا استفاده کنند.

موفّق باشید.

ویرایش شده توسط علی زینلی
لینک به ارسال

خداحافظ.

دوست عزیز این سوال ومشکل من هم هست ممنون میشم راهنمایی نمایید

لینک به ارسال

فکر کنم باید اطلاعات جدول wp_statistics_visitor رو تغییر بدین

البته ممکنه پیشوند جداول شما wp_ نباشه

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید، خب بنده دوباره به تاپیکی که ایجاد کردم سر زدم ...با توجه به درخواست دوستان عزیز که مخلصشون هم هستم و همچنین برای استفاده و حل مشکل بقیه دوستان راهکارمو میگم امیدوارم که واقعا به کارتون بیاد...

همونطور که دوست عزیزمون، hastidesign.ir فرمودن و در تایید فرمایششون باید بگم که دقیقا راهش اینه که در پی اچ پی مای ادمین یه جدول خاصی رو باید کمی دستکاری کنیم تا به نتیجه و عدد دلخواه برسیم جسارتا برادر و دوست عزیزم ببخشید البته اینم بگم که اطلاعات wp_statistics-visit باید دست کاری بشه و اون جدول

wp_

statistics_visitor برای یه چیز دیگه اس.

کمی که دست کاری کنید متوجه میشید چی به چیه و برای تغییر آمار هفته و ماه و سال و روز و... کافیه با توجه به بازه زمانی که در جدول ها موجوده یا در صورت عدم وجود اون رو با دستورات اس کیو ال اضافه کنید؛ آمار هفته و ماه و سال و روز رو به عدد دلخواهتون برسونید(کافیه ولیو visit رو به عدد دلخواه تغییر بدید). اینم در نظر داشته باشید که آمار و اعداد امروز و دیروز جز آمار هفته به حساب میاد و همچنین عدد آمار امروز و دیروز و هفته هم جز آمار ماه حساب شده و همینطور عدد آمار امروز و دیروز و هفته و ماه هم قطعا بخشی از آمار یک ساله رو تشکیل میده(نمیدونم متوجه شدید یا نه اگر نشدید بگید تا با ذکر مثال توضیح بدم)

راستی دقت کنید همونطور که دوست و برادر عزیزمون hastidesign.ir گفتن، ممکنه پیشوند جداول شما _wp نباشه پیشوند شما هر چی بود(موقع نصب وردپرس پیشوند رو شما انتخاب میکنید) طبق همون پیشوند خودتون دنبال جدول مورد نظرتون باشید بالا هم پیشوند ها رو آبی کردم تا مشخص باشه و بدونید پیشوند الزاما wp_ نیست

در کل اگه متوجه توضیحاتم نشدید و ندونید چکار باید بکنید حتما حتما حتما اعلام کنید تا همینجا روش رو کامل و عملی آموزش بدم.

امیدوارم این توضیحات به کارتون اومده باشه.

لینک به ارسال

البته دوستان باید بگم که یه سری اگر به تنظیمات افزونه بزنید میتونید عدد ۱ رو به هر عددی دوست دارید تغییر بدید (آخرای صفحه های عمومی تنظیمات بود به نظرم)

ضریب محاسبه هر بازدیدکننده

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید، خب بنده دوباره به تاپیکی که ایجاد کردم سر زدم ...با توجه به درخواست دوستان عزیز که مخلصشون هم هستم و همچنین برای استفاده و حل مشکل بقیه دوستان راهکارمو میگم امیدوارم که واقعا به کارتون بیاد...

همونطور که دوست عزیزمون، hastidesign.ir فرمودن و در تایید فرمایششون باید بگم که دقیقا راهش اینه که در پی اچ پی مای ادمین یه جدول خاصی رو باید کمی دستکاری کنیم تا به نتیجه و عدد دلخواه برسیم جسارتا برادر و دوست عزیزم ببخشید البته اینم بگم که اطلاعات wp_statistics-visit باید دست کاری بشه و اون جدول

wp_

statistics_visitor برای یه چیز دیگه اس.

کمی که دست کاری کنید متوجه میشید چی به چیه و برای تغییر آمار هفته و ماه و سال و روز و... کافیه با توجه به بازه زمانی که در جدول ها موجوده یا در صورت عدم وجود اون رو با دستورات اس کیو ال اضافه کنید؛ آمار هفته و ماه و سال و روز رو به عدد دلخواهتون برسونید(کافیه ولیو visit رو به عدد دلخواه تغییر بدید). اینم در نظر داشته باشید که آمار و اعداد امروز و دیروز جز آمار هفته به حساب میاد و همچنین عدد آمار امروز و دیروز و هفته هم جز آمار ماه حساب شده و همینطور عدد آمار امروز و دیروز و هفته و ماه هم قطعا بخشی از آمار یک ساله رو تشکیل میده(نمیدونم متوجه شدید یا نه اگر نشدید بگید تا با ذکر مثال توضیح بدم)

راستی دقت کنید همونطور که دوست و برادر عزیزمون hastidesign.ir گفتن، ممکنه پیشوند جداول شما _wp نباشه پیشوند شما هر چی بود(موقع نصب وردپرس پیشوند رو شما انتخاب میکنید) طبق همون پیشوند خودتون دنبال جدول مورد نظرتون باشید بالا هم پیشوند ها رو آبی کردم تا مشخص باشه و بدونید پیشوند الزاما wp_ نیست

در کل اگه متوجه توضیحاتم نشدید و ندونید چکار باید بکنید حتما حتما حتما اعلام کنید تا همینجا روش رو کامل و عملی آموزش بدم.

امیدوارم این توضیحات به کارتون اومده باشه.

در این جدول هیج جایی برای تغییر آمار کل و ماهیانه پیدا نکردم اگه میشه با اسکرین شات نشون بدین

باتشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...