e14k

تاریخ نزدن گوگل

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من وقتی یک مطلبی رو در سایتم چه به صورت برگه چه نوشته مینویسم کنارش تو نتایج گوگل تاریخ میزنه چیکار کنم که گکگل برام تاریخ نزنه تا مطلبم قدیمی نشه

عکسش تو پیوست هست

post-10837-0-18395100-1440485266_thumb.p

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باسلام

بعد از انتشار پست تازه تاریخ به صورت قدیمی تو گوگل درج میشود؟

از کی این مورد برای سایتتان پیش آمده است؟

تغییری انجام دادید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باسلام

بعد از انتشار پست تازه تاریخ به صورت قدیمی تو گوگل درج میشود؟

از کی این مورد برای سایتتان پیش آمده است؟

تغییری انجام دادید؟

نه عزیز جان من میخوام کنار مطلب سایتم تو گوگل تاریخ نیاد کلن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی توی این سایت به این بزرگی یکی جواب این مشکل رو نمیدونه مهندس شدین پس برای چی؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان من وقتی یک مطلبی رو در سایتم چه به صورت برگه چه نوشته مینویسم کنارش تو نتایج گوگل تاریخ میزنه چیکار کنم که گکگل برام تاریخ نزنه تا مطلبم قدیمی نشه

عکسش تو پیوست هست

درود

همونطور که که دوستان گفتن احتمالا راهی برای حذف تاریخ نیست، ولی به عنوان یه پیشنهاد میگم: اگر از افزونه Yoast SEO استفاده میکنید، در قسمت عنوان ها و متاها > گونه های فرسته > بخشی هست که نوشته "تاریخ در پیش نمایش ریز نمایش داده شود" بررسی کنید که تیک نخورده باشه، بعد یک پست جدید منتشر کنید و ببینید بازم تاریخ میزنه در گوگل ؟ ( البته احتمالا تاثیر نداره چون من تیکش رو برداشتم ولی بازم تاریخ رو در نتایج گوگل نشون میده ! )

ولی به شخصه بتوتن پیشنهاد میکنم بزارید تاریخ باشه و خیلی تو کار گوگل دخالت نکنید :rolleyes: چون اگه بتونین تاریخ رو هم حذف کنین بالاخره گوگل در دیتابیس خودش زمان انتشار پست ها رو داره ، بیشتر تمرکز کنید روی انتشار مطالبی که کاربران ازونا خوششون میاد و مطمئن باشید با این کار مطالبتون ارزش خودشون رو همیشه حفظ میکنن .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

همونطور که که دوستان گفتن احتمالا راهی برای حذف تاریخ نیست، ولی به عنوان یه پیشنهاد میگم: اگر از افزونه Yoast SEO استفاده میکنید، در قسمت عنوان ها و متاها > گونه های فرسته > بخشی هست که نوشته "تاریخ در پیش نمایش ریز نمایش داده شود" بررسی کنید که تیک نخورده باشه، بعد یک پست جدید منتشر کنید و ببینید بازم تاریخ میزنه در گوگل ؟ ( البته احتمالا تاثیر نداره چون من تیکش رو برداشتم ولی بازم تاریخ رو در نتایج گوگل نشون میده ! )

ولی به شخصه بتوتن پیشنهاد میکنم بزارید تاریخ باشه و خیلی تو کار گوگل دخالت نکنید :rolleyes: چون اگه بتونین تاریخ رو هم حذف کنین بالاخره گوگل در دیتابیس خودش زمان انتشار پست ها رو داره ، بیشتر تمرکز کنید روی انتشار مطالبی که کاربران ازونا خوششون میاد و مطمئن باشید با این کار مطالبتون ارزش خودشون رو همیشه حفظ میکنن .

نه عزیز جان من بعضی از مطالبم ثابته و نمیخوام گوگل تاریخ بزنه مثل قسمت تماس با ما اما هرکاری میکنم نمیشه

از دوستان برنامه نویس خواهش میکنم کمک کنن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Alefalef
      دامنه سایت وردپرسی من .ir هستش.
      کد کپچا و ورود با حساب گوگل رو به درستی تو قالب میذارم ولی هیچ کدوم کار نمیکنه،خطا میده.مشکل مربوط به پسوند دامنه است؟
    • توسط Emcado
      سلام به همه...
      افزونه WCFM - WooCommerce Frontend Manager که برای چند فروشندگی هست رو از مخزن وردپرس دانلود کردم...
      این افزونه یه نسخه پرو هم داره که برای تایید و مدال به فروشندس که اونم از یک سایت خارجی معتبر دانلود کردم...
      افزونه ها نصب شدن و به طور کامل اجرا میشن بدون هیچ مشکلی...

فقط 2 تا مشکل جزئی هست امیدوارم بتونید کمک کنید...
      1-بعضی جاهای افزونه راستچین نیست.
      2-پنل نمایش فروش و برداشت ها و ... که به صورت نموداری هست تاریخ میلادیه و کلا تاریخ افزونه میلادیه مثلا یک ماه رو از تاریخ میلادی حساب میکنه...
      هر دو فایل افزونه رو به اضافه عکس اون بخش پیوست میکنم لطفا چک کنید...

wc-frontend-manager-ultimate.zip
      wc-frontend-manager.6.2.7.zip
    • توسط naderi
      سلام دوستان
      من سایتمو توی گوگل برای سازگاریش با موبایل تست میکنم اما اسکرین شاتی که بهم نشون میده ناقصه و سایت رو کامل نشون نمیده !
      البته کنارش میزنه که موبایل فرندلی هست سایتت
      مشکل رو کسی میدونه از کجاست و به چه شکل میشه حلش کرد؟
    • توسط m_boluki
      سلام 
      توی وردپرس صفحه تنظیمات عمومی تاریخ و ساعت شمسی رو اشتباه میزنه . در واقع تاریخ و ساعت محلی رو با تاریخ و ساعت جهانی جابجا میزنه و این باعث شده که تاریخ و ساعت کل سایت اشتباه باشه . 

• توسط soshiant
      سلام
      فرض بفمرایید من از شرکت X یه دامین دارم به اسم Site.com
      حالا رفتم و از شرکت Y یه هاست دانلود خریدم به اسم DownloadFile.Site.com و همه فایلهای دانلودم رو داخلش آپلود کردم
      حالا چطوری میتونم به گوگل بفهمونم که محتویات هاست دانلود، لینک خارجی نیست و جفت این دو آدرس باید یکی حساب بشه و لینک های دانلود در اصل لینک داخلی محسوب بشن نه خارجی؟