• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
masood1111

حذف مطالب بی کیفیت آری یا خیر؟

12 پست در این موضوع قرار دارد

عرض ادب.

در اوایل که جهالت حقیر کمی بیشتر از اکنون بود، مطالب بی کیفیت بسیاری را در وب سایتم منتشر کردم. مطالبی بسیار بی کیفیت و محتوا... که البت تعدادشون هم کم نیست شاید 50 تا.

می خواستم بدونم بنطر اساتید پاکشون کنم، یا بذارم باشن...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در صورت حذف مطالب کلی ارور 404 ایجاد میشه و health سایت طبیعتاً پایین میاد و این برای سطح کلی سئوی سایت ضرر داره ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه فك مي كنيد كه اين مطالب به كلاس سايت در اينده صدمه ميزنه حذف كنيد بازديدكنندگان خيلي روي اين موضوع حساس اند ...

يه راه ديگه هم هست اونايي كه فك مي كنيد خيلي زايست حذف كنيد و بقيه رو كامل و پر مغز كنيد ، هم حذف نكرديد هم پست مفيد داريد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دیشب کل مطالب وبلاگ خودمو پاک کردم! چرا که به نظر خودم در شان خودم نبودن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر میخواید برای گوگل پاک کنید تا زمانی که اشکل خاصی ایجاد نکردند لازم نیست زمانی که شما شروع کنید به تولید محتوای با کیفیت مشکلات رفع خواهند شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من خودم گاهی اوقات مطالبم رو حذف میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزيز همون‌طور كه دوست عزيز اميرسينا (SEOmoz) گفتند بايد ببينيد شما مطالب رو واسه‌ي كي ميخوايد پاك كنيد ، واسه‌ي گوگل ؟ يا واسه‌ي كاربران و ارزش سايتتون ؟؟ اگه براي گوگل هست بهتره پاك نكنيد ، در مورد دوم هم خودتون بايد تصميم بگيريد و در صورت انجامش همون‌طور كه دوستان گفتند بايد تعدادي صفحات 404 و خطا رو به جون سايتتون بخريد ..

موفق باشيد ../.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب مسئله گوگل و کاربر یه جورایی به هم مرتبط هستند. بله مطالب ضعیفی هستند بنظر خودم هم باید پاکشون کنم. اما چون تعدادش یه کم زیاده :) پاک کردنشون احتمالا افت رنک داشته باشه و نتیجتا کم شدن کاربر. اینجوری انگیزه آدم میاد پایین. کاربر نیاد کامنت نخوره :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه مطالب برای کاربران مفید نیست، کپی هست و بی کیفیت، حتما حذف کنید.

البته noindex کنید که مشکلی از بابت 404 بوجود نیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نظر شخصی:

اگه حذف کنید بهتره.گوگل یک روبات هست.چیزی نمیفهمه که این با کیفیت هست یا نه...حذف هم بشه یا نشه براش فرق نمیکنه(از نظر محتوی میگم) حد اکثر اینه که واسه گوگل چند تا صفحه 404 بوجود بیاد که بعد کمی زمان اینم حل میشه... اما اگه کیفیت مطالب پایین باشه از دل کاربر نمیشه در اورد.و همیشه تو ذهنش میمونه که مطالب این وبلاگ یا وبسایت بیخود هست...

حالا هر چی خودتان دانید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من تا زمانی که مجبور نشدید پاک نکنید پاک کردن میتونه صدمات زیادی به همراه داشته باشه.وقتی که میخواید بزارید برای پاک کردن بزارید برای ادیت کردن پست ها که همون ها رو برای خودتون شخصی سازی کنید اینجوری نه صدمه میبینه سایت و نه زحمات شما از بین میره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عرض ادب.

در اوایل که جهالت حقیر کمی بیشتر از اکنون بود، مطالب بی کیفیت بسیاری را در وب سایتم منتشر کردم. مطالبی بسیار بی کیفیت و محتوا... که البت تعدادشون هم کم نیست شاید 50 تا.

می خواستم بدونم بنطر اساتید پاکشون کنم، یا بذارم باشن...

به هر حال این ها میتونه به عنوان یک سابقه بد برای سایت شما در دید بازدیدکنندگان قرار بگیره و اگه واقعا از نظر محتوایی ضعیف هستن و یا اینکه با روند بعدی سایت شما سازگار نیستن حذفشون کنید. از بابت گوگل هم خیلی نگران نباشید. چون خود گوگل برای این موضوع تو گوگل وبمستر یک قسمت را اختصاص داده و شما میتونید لینک هایی که میبینید ارزش ایندکس ماندن را ندارند از ایندکس ها حذف کنید تا ارور 404 هم پیش نیاد. آموزش مربوطش هم تو وبلاگ ما موجوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری