رفتن به مطلب

حذف مطالب بی کیفیت آری یا خیر؟

masood1111

پست های پیشنهاد شده

عرض ادب.

در اوایل که جهالت حقیر کمی بیشتر از اکنون بود، مطالب بی کیفیت بسیاری را در وب سایتم منتشر کردم. مطالبی بسیار بی کیفیت و محتوا... که البت تعدادشون هم کم نیست شاید 50 تا.

می خواستم بدونم بنطر اساتید پاکشون کنم، یا بذارم باشن...

لینک به ارسال

سلام

در صورت حذف مطالب کلی ارور 404 ایجاد میشه و health سایت طبیعتاً پایین میاد و این برای سطح کلی سئوی سایت ضرر داره ...

لینک به ارسال

اگه فك مي كنيد كه اين مطالب به كلاس سايت در اينده صدمه ميزنه حذف كنيد بازديدكنندگان خيلي روي اين موضوع حساس اند ...

يه راه ديگه هم هست اونايي كه فك مي كنيد خيلي زايست حذف كنيد و بقيه رو كامل و پر مغز كنيد ، هم حذف نكرديد هم پست مفيد داريد !

لینک به ارسال

من دیشب کل مطالب وبلاگ خودمو پاک کردم! چرا که به نظر خودم در شان خودم نبودن.

لینک به ارسال

اگر میخواید برای گوگل پاک کنید تا زمانی که اشکل خاصی ایجاد نکردند لازم نیست زمانی که شما شروع کنید به تولید محتوای با کیفیت مشکلات رفع خواهند شد.

لینک به ارسال

دوست عزيز همون‌طور كه دوست عزيز اميرسينا (SEOmoz) گفتند بايد ببينيد شما مطالب رو واسه‌ي كي ميخوايد پاك كنيد ، واسه‌ي گوگل ؟ يا واسه‌ي كاربران و ارزش سايتتون ؟؟ اگه براي گوگل هست بهتره پاك نكنيد ، در مورد دوم هم خودتون بايد تصميم بگيريد و در صورت انجامش همون‌طور كه دوستان گفتند بايد تعدادي صفحات 404 و خطا رو به جون سايتتون بخريد ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

خوب مسئله گوگل و کاربر یه جورایی به هم مرتبط هستند. بله مطالب ضعیفی هستند بنظر خودم هم باید پاکشون کنم. اما چون تعدادش یه کم زیاده :) پاک کردنشون احتمالا افت رنک داشته باشه و نتیجتا کم شدن کاربر. اینجوری انگیزه آدم میاد پایین. کاربر نیاد کامنت نخوره :)

لینک به ارسال

اگه مطالب برای کاربران مفید نیست، کپی هست و بی کیفیت، حتما حذف کنید.

البته noindex کنید که مشکلی از بابت 404 بوجود نیاد.

لینک به ارسال

نظر شخصی:

اگه حذف کنید بهتره.گوگل یک روبات هست.چیزی نمیفهمه که این با کیفیت هست یا نه...حذف هم بشه یا نشه براش فرق نمیکنه(از نظر محتوی میگم) حد اکثر اینه که واسه گوگل چند تا صفحه 404 بوجود بیاد که بعد کمی زمان اینم حل میشه... اما اگه کیفیت مطالب پایین باشه از دل کاربر نمیشه در اورد.و همیشه تو ذهنش میمونه که مطالب این وبلاگ یا وبسایت بیخود هست...

حالا هر چی خودتان دانید

لینک به ارسال

به نظر من تا زمانی که مجبور نشدید پاک نکنید پاک کردن میتونه صدمات زیادی به همراه داشته باشه.وقتی که میخواید بزارید برای پاک کردن بزارید برای ادیت کردن پست ها که همون ها رو برای خودتون شخصی سازی کنید اینجوری نه صدمه میبینه سایت و نه زحمات شما از بین میره.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

عرض ادب.

در اوایل که جهالت حقیر کمی بیشتر از اکنون بود، مطالب بی کیفیت بسیاری را در وب سایتم منتشر کردم. مطالبی بسیار بی کیفیت و محتوا... که البت تعدادشون هم کم نیست شاید 50 تا.

می خواستم بدونم بنطر اساتید پاکشون کنم، یا بذارم باشن...

به هر حال این ها میتونه به عنوان یک سابقه بد برای سایت شما در دید بازدیدکنندگان قرار بگیره و اگه واقعا از نظر محتوایی ضعیف هستن و یا اینکه با روند بعدی سایت شما سازگار نیستن حذفشون کنید. از بابت گوگل هم خیلی نگران نباشید. چون خود گوگل برای این موضوع تو گوگل وبمستر یک قسمت را اختصاص داده و شما میتونید لینک هایی که میبینید ارزش ایندکس ماندن را ندارند از ایندکس ها حذف کنید تا ارور 404 هم پیش نیاد. آموزش مربوطش هم تو وبلاگ ما موجوده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...