رفتن به مطلب

مشکل با تک صفحه (single.php)

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان گرامی ...

پوسته رو روی لوکال هاست نصب کردم مشکل خاصی نداشت جز اینکه وقتی توضیحات رو میزنی ارور 404 میده .

از قالب فروشگاهی اسپینو استفاده کردم .

البته رو هر لینکی کلیک میکنم اینطوره

دسته ها و محصولات تصادفی ...

post-5442-0-85868800-1440599181_thumb.pnpost-5442-0-31312500-1440599224_thumb.pn

ویرایش شده توسط shahang
لینک به ارسال

اگر افزونه wp-jalali داری غیرفعال کن و از wp-parsidate استفاده کن ببین اوکی میشه

لینک به ارسال

لطفا ادرس سایت رو بگید تا بررسی بشه

با ومپ سرور بالا آوردم هنوز رو هاست اصلی نذاشتم

اگر افزونه wp-jalali داری غیرفعال کن و از wp-parsidate استفاده کن ببین اوکی میشه

خیر افزونه جلالی نیستش ... ندارمش اصلا

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

لینک توضیحات احتمالا همون لینک پست ها باشه

برای رفع این مشکل باید

به بخش تنظیمات - پیوندهای یکتا برید و روی حالت پیشفرض بذارید و ذخیره تغییرات رو بزنید بعد تست کنید ببینید لینک توضیحات درست شده یا خیر اگه درست شده دوباره به بخش پیوندهای یکتا برید و به حالت دلخواه تغییر بدید

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان گرامی ...

پوسته رو روی لوکال هاست نصب کردم مشکل خاصی نداشت جز اینکه وقتی توضیحات رو میزنی ارور 404 میده .

از قالب فروشگاهی اسپینو استفاده کردم .

البته رو هر لینکی کلیک میکنم اینطوره

دسته ها و محصولات تصادفی ...

post-5442-0-85868800-1440599181_thumb.pnpost-5442-0-31312500-1440599224_thumb.pn

توی ومپ سرور پیوندهای یکتای شما باید در حالت پیشفرض باشند در غیر این صورت کار نخواهند کرد .

لینک به ارسال

درود.

rewrite module رو باید فعال کنید و پیوند یکتا رو مجدد تغییر بدید

در wamp روی آیکون کلیک کنید Apache -> Apache modules بعد روی گزینه ی rewrite module کلیک کنید تا فعال بشه یا آموزش زیر رو انجام بدید

http://evazzadeh.com/learning/enable-pretty-permalink-for-local-wordpress-installation/comment-page-1/

لینک به ارسال

درود.

rewrite module رو باید فعال کنید و پیوند یکتا رو مجدد تغییر بدید

در wamp روی آیکون کلیک کنید Apache -> Apache modules بعد روی گزینه ی rewrite module کلیک کنید تا فعال بشه یا آموزش زیر رو انجام بدید

http://evazzadeh.com/learning/enable-pretty-permalink-for-local-wordpress-installation/comment-page-1/

من این کارو کردم ولی برام جواب نداد

لینک به ارسال

در قسمت پیوندهای لینک یکتا ، میتونید اوکی کنید .

اگر حل نشد ، .htaccess رو چک کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...