رفتن به مطلب

درخواست این کد

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان عزیز من یه درخواست ازتون داشتم و اون اینه که من می خوام روی فایلهای که روی مسیر مشخصی هستند (htt://localhost/download/test.rar) کاری کنم وقتی کسی بخواد دانلود کنه ازش یوزر و پسورد بخواد یعنی کسی نتونه لیچشون کنه مثل کاری که توی سی پنل روی پوشه میکنیمو طرف بیاید یه دومین رو وارد دانلود مننجرش کنه و یوزر و پسور رو بزنه که هر بار توی مسیرهای دیگه از دومین که کلیک کرد یوزر و پسور رو وارد نکنه

ویرایش شده توسط OfflineBaz
لینک به ارسال

سلام

این افزونه را یه تست بزنید احتمالا به دردتون میخوره :)

ممنون که راهنمایی کردید من برای سرور می خوام نمی خوام وردپرس نصب باشه

ویرایش شده توسط OfflineBaz
لینک به ارسال

میدونم درست نیست ولی چطوری این طور کدها رو درون قالب قرار بدم که افزونه به نمایش در بیاد ؟

[slider id="1"]

لینک به ارسال

سلام

اگر مشکلتون دانلود کردن فایل ها هست میتونید برای جلوگیری از این دست مشکلات از هات لینک در کنترل پنل هاست استفاده کنید

اینطوری فقط فایل هایی دانلود میشند که از طریق داخل سایت شما به فایل ها درخواست داده شده باشه

لینک به ارسال

میدونم درست نیست ولی چطوری این طور کدها رو درون قالب قرار بدم که افزونه به نمایش در بیاد ؟

[slider id="1"]

این یه کد کوتاه افزونه اس که باید در برگه یا نوشته ی مطلبتون paste کنید تا نمایش داده شه .

لینک به ارسال

[slider id="1"]

باید دربخش وردپرس مطرح میشد. به اینصورت مستقیم میشه استفاده کرد:

<?php echo do_shortcode('[slider id="1"]'); ?>

لینک به ارسال

باید دربخش وردپرس مطرح میشد. به اینصورت مستقیم میشه استفاده کرد:

<?php echo do_shortcode('[slider id="1"]'); ?>

الان بخش مورد نظر در مورد این کد که مال افزونه اسلایدر هستش می تونم باز کنم مشکلی نداره؟ مشکل هل نشد نشون داده نمیشه اسلایدر این کد رو خودشون دادن ولی کار نمیکنه

کد برای نمایش توی قالب

<?php $peEstroPlugin->the_slider(1); ?>
وارد کردن فایل توی فانکنشن
<?php $GLOBALS['peEstroPlugin']->the_slider(1); ?>

بازهم همین کد کار نمیکنه

_________________________________________________________________________________________________

در مورد کد که تاپیکش باز شده عرض کنم خدمت دوستان که گفتم توی سرور می خوام انجام بدم نه توی سی پنل می خوام توی سرور یه درایور رو مختص دانلود قرار بدم و حالا با ای پی یا دومین ست کنم که فایلها توی درایو که هست نمایش در بیاد وهر کسی خواست دانلود کنه ازش یوزر و پسور بخواد و تنها کسانی که یوزر و پسورد خودشونو دارند بتونن دانلود کنن و این یوزر و پسورد رو دوستانی که دوست داشته باشند توی برنامه دانلود مننجرشون وارد کنند و لینکهای مد نظرشون هست وارد دانلود مننجر کنند و دانلود کنند طوری نباشه که هر بار برای هر لینک مجبور باشند برن توی یه مرورگر لینک رو وارد کنند بعد که ازشون یوزر و پسورد خواست دانلود بزنن (امیدوارم منظورمو متوجه شده باشین)

لینک به ارسال

اگر به این شکل میخواین باید سیستم کاربری مانند نوشته بشه و بهترین حالت هم اینه که شما فایل رو توی دیتابیس بریزید و بعد براساس لاگین شدن کاربر بهش لینک جنریت شده بدید.

و مورد بعدی میشه با htaccess هم نوشت و باید چندی سطح دسترسی ایجاد کنید و در فایل تعریف کنید که متد جالبی نیست.

لینک به ارسال

اگر به این شکل میخواین باید سیستم کاربری مانند نوشته بشه و بهترین حالت هم اینه که شما فایل رو توی دیتابیس بریزید و بعد براساس لاگین شدن کاربر بهش لینک جنریت شده بدید.

و مورد بعدی میشه با htaccess هم نوشت و باید چندی سطح دسترسی ایجاد کنید و در فایل تعریف کنید که متد جالبی نیست.

خیلی ممنون من مد نظر همون مثال اولی هستش برای این کار هم باید php هم sql بلد باشم که آشنای ندارم در مورد اون مشکل افزونه تاپیک جدا بزنم یا توی همین پست ها ادامه بدم؟(مشکلم حل نشده نمی تونم توی قالب خودم به نمایش درش بیارم من می خوام توی جای از قالب که مد نظرمه به نمایش دربیاد ولی کد کار نمیکنه )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...