رفتن به مطلب

فاصله گرفتن هدر قالب بعد از تبدیل به وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام !

من قالب وبسایتم رو بعد از اتمام کامل کار به وردپرس دارم تبدیل میکنم اما همین اول کار یه مشکلی برام پیش اومده که هر کاری میکنم درست نمیشه،

اونم اینه که با کمال تعجب وقتی استایل رو به صفحه اضافه میکنم هدر از بالا یه مقدار فاصله میگیره و بعضی چیزای دیگه هم یه مقدار به هم میریزه و زشت میشه:

با کد زیر اضافه میکنم:

<?php bloginfo('template_url'); ?>/style.css[/left]

[left]

و اینم بگم که از کد wp_head() هم استفاده نکردم هنوز اصلا نمیدونم دلیلشو خواهشا کمکم کنین...

راستی از جدید ترین ورژن وردپرس استفاده میکنم

لینک به ارسال

با سلام !

من قالب وبسایتم رو بعد از اتمام کامل کار به وردپرس دارم تبدیل میکنم اما همین اول کار یه مشکلی برام پیش اومده که هر کاری میکنم درست نمیشه،

اونم اینه که با کمال تعجب وقتی استایل رو به صفحه اضافه میکنم هدر از بالا یه مقدار فاصله میگیره و بعضی چیزای دیگه هم یه مقدار به هم میریزه و زشت میشه:

با کد زیر اضافه میکنم:

<?php bloginfo('template_url'); ?>/style.css[/left]
[left]

و اینم بگم که از کد wp_head() هم استفاده نکردم هنوز اصلا نمیدونم دلیلشو خواهشا کمکم کنین...

راستی از جدید ترین ورژن وردپرس استفاده میکنم

مشکل حل شد باید یونیکد رو از utf-8 به utf-8 without Bom تغییر بدیم زیرا utf-8 در زبان php فاصله های کد نویسی را اعمال میکند.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

دقت داشته باشید علاوه بر wp head دستور wp footer رو هم باید قبل از /body استفاده کنید

لینک به ارسال

فایل های CSS رو اینجوری استفاده نکنید ، بعداً دردسر میشه و استاندارد هم نیست

حتما با wp_register_style , wp_enqueue_style کار کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...