رفتن به مطلب

تغییر عکس پیش فرض مدیر

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوست عزیز اون عکس ، عکسه گراواتار مدیر یا نویسنده هست که باید از سایت gravatar.com عوض شه . باید در این سایت ثبت نام کنید و آواتار یا عکس مورد نظرتون را انتخاب کنید

ویرایش شده توسط f.gh1372
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

شما برای ثبت گراواتور به آدرس fa.gravatar.com مراجعه کنید و در هر مرحله ای به صفحه ی مسدود برخورد کردید آدرس بار را چک کنید و از en.gravatar.com به fa.gravatar.com تغییر دهید

لینک به ارسال

دوباره هم

No blogs found

Either your WordPress blog is not responding, or it's not listing any blogs against the account details you entered. Please check that the username/password you entered are for an account which is associated with at least one blog.

Go back and try again.

از یوزر نیم پسوردی هم که میزنم مطمئن هستم و برای ورود به وردپرس استفاده میکنم در ضمن ایمیل هم دقیقا همون ایمیلی هست که تو وردپرس رجیستر شده

لینک به ارسال

دوست عزیز

باید در این سایت ثبت نام کنید

این پیغام رو هنگام لاگین در چه سایتی میدهد؟

لینک به ارسال

خوشتیپ

No blogs found

Either your WordPress blog is not responding, or it's not listing any blogs against the account details you entered. Please check that the username/password you entered are for an account which is associated with at least one blog.

Go back and try again.

روی گو بک کلیک کنی آدرس سایت رو میبینی در ضمن رجیستر نباشی که اصلا نمیزاره بری و آدرس وبلاگ ورد پرست رو بدی !!!

دقت که نمیکنید !!!

لینک به ارسال

کاربر gavad700

این چه طرز صحبت هست؟

ادبیات درستی رو انتخاب نکردید.

----------

اصلا نیازی به این کارها نیست.

به همون آدرس اصلی برید.

http://en.gravatar.com/

ثبت نام اگر هستید لاگین کنید و عکس رو آپلود کنید.

لینک به ارسال

شما یوزر و پسورد گراواتر رو برای من بفرستید. پ.خ کنید.

یا شما درست نمیخونی ما چی مینویسیم یا اینکه ما متوجه نمیشیم شما چی میگی.

لینک به ارسال

مشکل شما این بود که توی تنظیمات پروفایل موقعیت رو تهران ست کرده بودید.

الان بررسی کنید، درست شده.

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

سلام دوستان من میخواستم توی سایت مورد نضر عضو بشم ولی ارور Secure Connection Failed میده

Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to public-api.wordpress.com.
SSL received a record that exceeded the maximum permissible length.
(Error code: ssl_error_rx_record_too_long)

The page you are trying to view cannot be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
Please contact the website owners to inform them of this problem. Alternatively, use the command found in the help menu to report this broken site.

پایینشم زده tray agin مثل بانک ها نیست که یه جا داره بزنم تا درست بشه

میشه راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...