محمد حمزه

فروش سایت سرمشق

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من میخوام سایت سرمشق انتظار با آدرس اینترنتی sarmashg.ir بفروشم

+این سایت حدود 650 تا مطلب داره

+ رتبه الکساش هم تا الان 1,580,902 توی دنیا و 18,894 در ایران میباشد

+ هاست 200 مگ + 50 گیگ ترافیک ماهانه

+ دامنه حدود دو ماه است ثبت شده و 5 سال انقضا دارد که اگه خواستید 5 سال هم بیشترش میکنم میشه ده سال

+دلیل فروش -----> من تابستونا و ایام تعطیل وقت کافی برای سایت دارم که اگه حوصله اش رو داشته باشم .

+ قیمت هم توافقی است

+ برای خرید و اطلاعات بیشتر به ایمیل زیر ارسال کنید

ویرایش شده در توسط Morteza
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام .
      وبسایت لوگومستر واگذار میشود. (https://logomaster.ir) . 
      گفتگو خصوصی!
    • توسط M a H D i
      باسلام

برای اینکه فیلد سایت رو از قسمت کامنت گذاری برداریم چه افزونه ای پیشنهاد میشه؟
      اگر افزونه کاملی میشناسید که مثلا فیلدی رو برمیداره یا اضافه میکنه لطفا معرفی کنید.

یک افزونه پیدا کردم اما 2 سال از آپدیتش میگذره:
      https://wordpress.org/plugins/remove-fields/
    • توسط saeed313
      سلام
      من دوتا دامنه روی سایتم هست وقتی با دامنه اول سایت را باز میکنم فونت دلخواه خودم هست ولی وقتی با دامنه دوم وارد میشم فونت تغییر میکنه
      علتش چیه؟باید چکار کنم تا با دامنه دوم،همون فونت دامنه اول نمایش بده؟
    • توسط Ali Brm
      سلام دوستان
      من از افزونه Visual Composer استفاده می‌کردم البته به صورت کرک شده که متوجه شدم احتمال خیلی زیر کد مخرب داره و مجبور شدم کلا هاستم رو مجدد بارگذاری کنم.
      حالا از دوستان کسی سایتی رو میشناسه که افزونه Visual Composer دانلودش رایگان باشه و خیالم راحت باشه که مشکلی نداشته باشه؟ حتما به این افزونه احتیاج دارم لطفا دوستان راهنمایی کنن.
    • توسط AHCHOO
      سلام من میخواستم دامنه سایتم رو تغییر بدم به طوری که همه ی پلاگین ها و پوسته و اجزای پیشخوانم هم روی دامنه جدید بالا بیان
      سایتمم از نظر رتبه و سئو صفر هستش و مشکلی نیست فقط میخوام تعویض شه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید کنم
      در ضمن روی هاست فعلی میخوام دامنم رو عوض کنم