رفتن به مطلب

یک سئوال در مورد سئو و گوگل وبمستر تولز

saman123

پست های پیشنهاد شده

با سلام

ی سایتی رو تازه سئو کردم ، ی مشکل عجیب پیش اومده ، اما نمیدونم کجا رو اشتباه کردم !!!!

قالب بصورت صفحه ایستا هست و یک صفحه وبلاگ ،

اسم صفحه نخست رو خانه ایجاد کردن حالا در نتایج گوگل که عنوان اصلی سایت رو سرچ میکنند باید توو صفحت اول بیاد ولی نمیاد ، باید اول عنوان ی خانه اضافه کنن تا بیاد !!!!!

نتایج در گوگل به شرح زیر است

عنوان اصلی سایت = در گوگل نمایش داده نمیشه

خانه-عنوان سایت = در گوگل نمایش داده میشه

بنظرتون چجوری این خانه رو از اول عنوان حذف کنم؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام.

به نظرم اول title و بعد heading ها بخصوص h1 رو چک کنید. لزومی هم نداره صفحه اول خانه تعریف بشه. میشه عنوان اصلی سایت باشه و فقط تو لینکش (که مثلا تو منو هست) کلمه خانه بنویسن.

لینک به ارسال

سلام.

به نظرم اول title و بعد heading ها بخصوص h1 رو چک کنید. لزومی هم نداره صفحه اول خانه تعریف بشه. میشه عنوان اصلی سایت باشه و فقط تو لینکش (که مثلا تو منو هست) کلمه خانه بنویسن.

چک شدن title در هدر منظورتون هست ؟؟ من اصلا به اون قسمت دست نمیزنم ، فقط تغییرات لازم برای افزونه وردپرس سئو رو در فایل هدر اعمال کردم ... همین ...

لینک به ارسال

مورد استاندارد برای عنوان همین موردی هست که نوشتید.

عنوان صفحه - عنوان سایت

ولی خب از داخل تنظیمات افزونه هم قابل تغییره

Sent from my Lenovo S5000-H using Tapatalk

لینک به ارسال

مورد استاندارد برای عنوان همین موردی هست که نوشتید.

عنوان صفحه - عنوان سایت

ولی خب از داخل تنظیمات افزونه هم قابل تغییره

Sent from my Lenovo S5000-H using Tapatalk

خب بنظرتون اسم برگه اصلی رو که همون برگه ایستا هست رو چی بذارم ، میدونید چی شده ؟ این بنده خدا میخواد وقتی عنوان سایتش رو توو گوگل سرچ میکنن گوگل فورا پیداش کنه ، ولی الآن اولش باید ی خانه اضافه کنه

الآن توو گوگل وقتی مینویسی انجمن پشتیبانی وردپرس فورا این سایت نمایش داده میشه ، ولی توو در مورد من باید ی خانه اولش اضافه کنیم ...

لینک به ارسال

من هم دقیقا همین مشکلی دارم من برگه خانه را به عنوان صفحه اصلی سایتم انتخاب کردم حالا در عنوان سایت اینجور نوشته میشه خانه-chemistry وهمین طور معرفی کوتاه سایت هم که در تنظیمات همگانی هست در عنوان سایت نمیاد اول اینکه چطور میشه اون کلمه خانه را حذف کرد؟ ودوم اینکه معرفی کوتاه سایت رو به عنوان سایت اضافه کرد؟اگر در تنظیمات وردپرس قسمت خواندن ،در برگه نخست نمایش داده شود مورد نوشته های تازه رو انتخاب کنم اون کلمه خانه از بین میرود و معرفی کوتاه هم نشون داده میشه اما چینش صفحه اصلی سایت به هم می خورد.

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...