رفتن به مطلب

مشکل با فزونه Ajax Edit Comments

پست های پیشنهاد شده

سلام

من این افزونه رانصب کردم وقتی روی گزینه های بیشتر وسپس انتقال کلیک می کنم یک صفحه باز میشه وخطای زیر میادبایدچکارکنم؟

Warning: chdir() [function.chdir]: No such file or directory (errno 2) in /home/kow/domains/kow.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/wp-thread-comment.php on line 1463
Warning: require_once(admin.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/kow/domains/kow.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/wp-thread-comment.php on line 1464
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'admin.php' (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/kow/domains/kow.com/public_html/wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/wp-thread-comment.php on line 1464

لینک به ارسال

سلام

لطفا آدرس سایتتون رو هم بزارید اینجا.

سطح دسترسی پوشه wp-content روی چند هست؟

لینک به ارسال

برای پوشه های زیر شاخه هم همین رو ست و تست کنید.

الان دسترسی نداره:

http://www.14masoomin.com/wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/

لینک به ارسال

برای پوشه های زیر شاخه هم همین رو ست و تست کنید.

الان دسترسی نداره:

http://www.14masoomin.com/wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/

755

لینک به ارسال

باز هم خطای دسترسی داره میده.

Forbidden

You don't have permission to access /wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/ on this server.

لینک به ارسال

باز هم خطای دسترسی داره میده.

Forbidden

You don't have permission to access /wp-content/plugins/wordpress-thread-comment/ on this server.

همون خطای قبلی میده!

لینک به ارسال

کلا دسترسی های 777 و 775 و 755 رو تست کنید.

اگر نشد افزونه رو حذف و مجدد نصب کنید.

با پوسته پیش فرض هم تست کنید(البته ربطی نداره ولی روی وردپرس خیلی وقت ها مشکلات بیربط هستن!)

لینک به ارسال

خوب علتش پیدا کردم این افزونه با افزونه Wordpress Thread Commentدر تضاد هستش هرموقع افزونه Wordpress Thread Comment راغیرفعال می کنم درست میشه

از طرفی هم من به افزونه Wordpress Thread Commentنیازدارم تا کامنت های مدیر از کامنت های کاربران متمایز باشد

آیا راه دیگه ای یا افزونه ای دیگه ای هست که اینکار را برام انجام بده تااینو پاکش کنم؟

لینک به ارسال

wordpress thread comment بهترین در نوع خودش هست.

از طرفی Ajax Edit Comments هم بهترین و میشه گفت تنهاترین افزونه برای ویرایش برخط هست. و البته همچنان در حال بروزرسانی هست(قبلا نیمه پولی و الان رایگان کامل هست)

ولی ایندو خیلی وقت هست با هم در تداخل هستن.

لینک به ارسال

خوب حالا که اینها تداخل کاری دارندبه نظرتون افزونه ای سراغ دارید که جایگزین wordpress thread commentشود با Ajax Edit Commentsدرتضاد نباشد؟

لینک به ارسال

خیر جایگزین مناسب نداره.

در حقیقت این افزونه میاد حالت تودرتویی برای دیدگاه ها ایجاد میکنه که شما میتونید با کدنویسی و استایل نویسی هم ایجاد کنید.

لینک به ارسال

خیر جایگزین مناسب نداره.

در حقیقت این افزونه میاد حالت تودرتویی برای دیدگاه ها ایجاد میکنه که شما میتونید با کدنویسی و استایل نویسی هم ایجاد کنید.

آره درسته.متاسفانه با کدنویسی واستایل........

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...