رفتن به مطلب

دلیل پرشدن بی مورد هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام من هاستم ، الکی الکی پر میشد . فایل ارور لاگ که ۱۵۰ مگ شده بود و هرچی پاک میکردم باز میومد ، رو باز کردم

بیشترش این متن هست!

Nov-2012 13:57:32 UTC] PHP Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/daruteh8/public_html/wp-includes/class-simplepie.php on line 6452

Nov-2012 13:57:32 UTC] PHP Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/daruteh8/public_html/wp-includes/class-simplepie.php on line 7650

Nov-2012 13:57:32 UTC] PHP Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/daruteh8/public_html/wp-includes/class-simplepie.php on line 7711

Nov-2012 13:57:32 UTC] PHP Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/daruteh8/public_html/wp-includes/class-simplepie.php on line 7792

Nov-2012 13:57:32 UTC] PHP Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /home/daruteh8/public_html/wp-includes/class-simplepie.php on line 7811

میشه راهنماییم کنید ک چیکار کنم ک درست بشه؟!

مرسی

ویرایش شده توسط aligoldday
لینک به ارسال

مشکل از یکی از فایلهای وردپرس هست

که ممکنه باعثش افزونه ها یا پوسته باشه

اگر میخواهید خودکار حذف بشه

این کد رو در فایل wp-config قرار دهید

if (is_file("error_log"))
unlink("error_log");

لینک به ارسال

مشکل از یکی از فایلهای وردپرس هست

که ممکنه باعثش افزونه ها یا پوسته باشه

اگر میخواهید خودکار حذف بشه

این کد رو در فایل wp-config قرار دهید

if (is_file("error_log"))
unlink("error_log");

مرسی

ولی انگار جای دیگه از هاست داره پر میشه ک من هرچی فایل های داخل هاست رو میگردم ، پیدا نمیکنم فایلی ک چنین حجمی داشته باشه!

بعد پاک کردن این ارور لاگ نزدیک ب ۳۰۰ مگ حجم پر شده ک نمیدونم از کجاست!

میشه بگین کجای هاست میتونه این حجم رفته باشه؟

مرسی

لینک به ارسال
میشه بگین کجای هاست میتونه این حجم رفته باشه؟

اگر cPanel دارین از طریق Disk Space usage چک کنین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...