رفتن به مطلب

مشکل جستجوی فارسی با افزونه پارسی ساز + سوال

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چند تا سوال دارم که اگه لطف کنید و دقیق جواب بدید تا بتونم انتخاب درستی انجام بدم ممنون میشم

الان افزونه جلالی روی سایت من نصبه و همینطور وردپرس فارسی

1- اگه بخوام افزونه جلالی رو پاک کنم و افزونه پارسی ساز رو نصب کنم ، غیر از عوض کردن توابع کار دیگه ی لازم نیست انجام بدم؟

2- این افزونه تمام کار های افزونه جلالی رو انجام میده؟ و فقط سرعتش بهتر شده؟

3- اگه وردپرس انگلیسی نصب کنم(زبان انگلیسی رو در قسمت زبان انتخاب کنم) و افزونه پارسی ساز رو هم نصب کنم ، افزونه هایی که به طور خودکار قبلا می فهمیدن زبان من فارسیه و راست چین میشدن یا زبانشون عوض میشد ، باز هم اینطور خواهند بود ؟

4- اما بزرگترین مشکلی که دارم و نمیدونم باید چکار کنم ( شاید به افزونه فارسی ساز هم ربطی نداشته باشه ) اینه که :

با تغییر اعداد از انگلیسی به فارسی توی افزونه جلالی و افزونه شما ، موقع جستجو در گوگل که معمولا صفحه کلیدها فارسی هست ولی اعداد انگلیسیه این مشکل پیش میاد که مطلب بالا نمیاد

منظورم اینه که راهی هست اعدا فارسی نشون داده بشن ولی در باطن انگلیسی باشن تا این مشکل پیش نیاد؟

یه نمونه میگم : " من 10 بار گوشی asus550 را ریست کردم " . تو این جمله با نصب افزونه های جلالی یا پارسی ساز عدد 10 فارسی میشه و عدد 550 انگلیسی میمونه. حالا توی نتایج جستجوی گوگل اگه کسی اعداد انگلیسی وارد کرده باشه یا فارسی بالاخره یه عدد به حساب نمیاد. خیلی حرف زدم ولی نمیدونم مشکلمو خوب بیان کردم یا نه.

کلا به عنوان اساتید با تجربه ، به نظر شما برای سئو خوب و عالی اعداد رو روی فارسی بذارم یا همون انگلیسی بمونه؟( لطفا این سوال شماره 4 رو یه توضیح کامل بدید نمیدونم باید چکار کنم نیاز به یه راهنمایی پخته دارم )

با تشکر از دوستان عزیز

لینک به ارسال

1- اگه بخوام افزونه جلالی رو پاک کنم و افزونه پارسی ساز رو نصب کنم ، غیر از عوض کردن توابع کار دیگه ی لازم نیست انجام بدم؟

چه توابعی دارید؟ اگر تابع خاصی نیست و توابع اصلی وردپرس هستن اصلا نیاز به کاری نیست.

2- این افزونه تمام کار های افزونه جلالی رو انجام میده؟ و فقط سرعتش بهتر شده؟

بله به یک صورت هستن

3- اگه وردپرس انگلیسی نصب کنم(زبان انگلیسی رو در قسمت زبان انتخاب کنم) و افزونه پارسی ساز رو هم نصب کنم ، افزونه هایی که به طور خودکار قبلا می فهمیدن زبان من فارسیه و راست چین میشدن یا زبانشون عوض میشد ، باز هم اینطور خواهند بود ؟

بله

4- این عملکرد افزونه ها درست هست.

برای این مشکل بهتره تاپیکی در بخش سئو ایجاد کنید

لینک به ارسال

توابع خاصی نیست. همون هایی که شما نام بردین.

در مورد گزینه چهارم هم درسته که عملکرد افزونه درست هست ولی در جستجو مشکل ایجاد میشه. پس در قسمت سئو تاپیک باز می کنم لطفا اگه تجربه ای دارید کمک کنید

با تشکر از پاسخگویی خوب شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...