رفتن به مطلب

کمک در پیدا کردن اسم سایت

ilbeygi.m

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و عزیزان گرامی.

بنده چند وقتیه که تصمیم دارم یک فروشگاه کتاب انلاین بزنم ولی اسم خوبی براش پیدا نمیکنم ، یک بار یک اسم خوب پیدا کردم که تا اومدم بجنبم سریع اسمشو ثبت کردن و دیگه نشد اونو بگیرم الانم هر چی فکر میکنم دیگ اسم خوبی به رهنم نمیرسه.

ممنون میشم اگه کمک کنید و یک اسم پیشنهاد بدین تا شاید از این سردرگمی در بیام.

با سپاس فراوان

لینک به ارسال

ما برای پیشنهاد یک اسم ، مبلغ 200,000 تومان نقد شیرینی اعلام کردیم ، کسی اسم به ذهنش نرسید !

فکر نکنم اسم خوبی گیرتون بیاد .

دلیل : تعداد وبمسترها بالا رفته و بعضیا هم دامنه .ir ثبت و با دلالی 4 - 5 میلیون میفروشند !

ویرایش شده توسط محمدرضـا
لینک به ارسال

شدیدا با محمد رضا درباره دلالی دامنه موافق ام ، البته خودم هم دامنه هایی که دیگه استفاده نمی کنم رو گذاشتم برا فروش

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و عزیزان گرامی.

بنده چند وقتیه که تصمیم دارم یک فروشگاه کتاب انلاین بزنم ولی اسم خوبی براش پیدا نمیکنم ، یک بار یک اسم خوب پیدا کردم که تا اومدم بجنبم سریع اسمشو ثبت کردن و دیگه نشد اونو بگیرم الانم هر چی فکر میکنم دیگ اسم خوبی به رهنم نمیرسه.

ممنون میشم اگه کمک کنید و یک اسم پیشنهاد بدین تا شاید از این سردرگمی در بیام.

با سپاس فراوان

سلام دوست عزیز ،

پ.خ. شد براتون

ما برای پیشنهاد یک اسم ، مبلغ 200,000 تومان نقد شیرینی اعلام کردیم ، کسی اسم به ذهنش نرسید !

دلیل : تعداد وبمسترها بالا رفته و بعضیا هم دامنه .ir ثبت و با دلالی 4 - 5 میلیون میفروشند !

به به ، چه اسمی میخواستین حالا؟!

لینک به ارسال

به به ، چه اسمی میخواستین حالا؟!

اسم برای یک سایت آگهی تبلیغاتی مانند دیوار بود که انتخاب شد .

اسکریپت و سیستم آن نیز به صورت اختصاصی میباشد و پس از اتمام پروژه احتمالا برای ارسال نظر دوستان و پیشنهادات در تاپیک جداگانه اعلام خواهیم کرد .

ویرایش شده توسط محمدرضـا
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز ،

پ.خ. شد براتون

بسیار سپاس و ممنون از کمک و وقتی که گذاشتین

حق باش شماس بنده هم خودم یک دامین دات نت دارم که زیر 8 الی 7.5 ملیون نمیدم ( همین قیمتشم زیر قیمت بازار جهانیه ) و برای فروش هم گذاشتم.

اما الان فقط یک مشاوره میخواستم و با شماهم موافقم.

ب شخصه شاید بالغ بر 50 اسم به خاطرم رسید و زدم ک 99 درصدشون بسته بود اون ی درصد هم ک باز بود زیاد دلچسب نبود.

لینک به ارسال

حق باش شماس بنده هم خودم یک دامین دات نت دارم که زیر 8 الی 7.5 ملیون نمیدم ( همین قیمتشم زیر قیمت بازار جهانیه ) و برای فروش هم گذاشتم.

اما الان فقط یک مشاوره میخواستم و با شماهم موافقم.

ب شخصه شاید بالغ بر 50 اسم به خاطرم رسید و زدم ک 99 درصدشون بسته بود اون ی درصد هم ک باز بود زیاد دلچسب نبود.

دوست عزیز ، شما دامنه ای رو که با 30 هزار تومان ثبت میکنید ، خدا رو خوش میاد بیاید همچین کاری رو انجام بدید !؟

در صورتی که دامنه رنک الکسا و گوگل داشته باشه و سایت آماده باشه ، موردی نداره ؛

اما شما یک دامنه خالی بدون رنک رو بخواید 5 - 6 میل بفروشید ... !

حرف پایانی ...

در ایران :

کپی رایت رعایت نمیشه !

حقوق محفوظ نیست !

قیمت ها یکسان نیست !

دلال زیاد هست !

واسطه گر زیاد هست !

و و ... .

لینک به ارسال

دوستان یه اسم پیدا کردم و ثبتش کردم.

hiketab.com

به نظرتون چطوره؟

ممنون میشم نظر بدین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...