رفتن به مطلب

مشکل در Alt و Title

Esmaeel

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، وب سایت من در سایت chkme.com سئو 97% داشت تا اینکه افزونه Seo Frindly Images رو نصب کردم و باعث شد تا چیزی که در تصویر میبینید روی بده: از دست رفتن Alt و Title تصاویر.

حالا نکته اینجاست وقتی میخوام دستی درستش کنم میبینم که تصاویر نام و عنوان دارند ولی این سایت میگه نداره!

در پی این کاهش نمره سئو، بازدید و ورودی گوگل هم بشدت کاهش پیدا کرده. حالا چی کنیم؟

seo.jpg

لینک به ارسال

سلام

فکر نکنم کاهش بازدید ربطی به این نمره داشته باشه!

نمیشه که یه روزه همه چه بره هوا....

مشکل به نظر من یک سایت دیگس

این سایت ها هم رباط هستن نه یک انسان سئو کار وارد

یاحق

لینک به ارسال

بنده وقتی این افزونه رو فعال کردم این اتفاق افتاد، ابتدا نمره سئو کاهش پیدا کرد، بعد بازدید مخصوصا ورودی گوگل.

الان افزونه رو حذف کردم، ولی بازم مشکل پابرجاست.

لینک به ارسال

states.png

همینطور که میبینید بازدید بشدت کاهش پیدا کرده، مشکل از کجاست دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.

لینک به ارسال

احتمالا شما از تصاویر ورودی داشتید و اونا فقط کم شدن.

چون با حذف alt & title کم کم ورودی تصاویر پایین میاد.

اگه بازدید مطالبتون کم شده باید جایی دیگه دنبال مشکل باشید.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

درود شما به رتبه سایت چک می توجه نکنید این فقط چند تا فاکتور رو در نظر میگیره زیاد هم بهش اهمیت ندید مهم نیست مطالب سئو بزار . گوگل بار ها رو بارها گفته آقا سایتتونو واسه کاربر بهینه کنید .

لینک به ارسال

منم مطابق نیاز کاربر سئو کردم.

آمار بازدید و ورودی گوگل هم داشت با شیب خوبی افزایش پیدا میکرد ولی این اتفاق نمیدونم چطور افتاد.

لینک به ارسال

سلام ، اگر در گوگل وبمستر ثبت نام کردید خطا های خودتون رو چک کنید و ببینید چرا بازدید کم شده.

برخی از قالب ها چون خود برنامه نویسشون از قبل alt رو مشخص کرده Seo Friendly Image کاربردی نداره و تداخل ایجاد میکنه.

درضمن سایت chkme.com سایت به درد بخوری نیست برای تشخیص سئوی شما... امتیاز های الکی میده و فقط اسمش مشهور شده متأسفانه...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...