رفتن به مطلب

درست کردن کادر منابع در ویرایشگر وردپرس

Ali WP

پست های پیشنهاد شده

سلام دیدین توی ویرایشگر وردپرس سمت چپ یه کادری هست که برچسب هارو توی مینویسی و بعد پایین مطلب برچسب ها به صورت تقریبا مجزا گذاشته میشن من میخوام یه همچین چیزی رو برای منابع هم درست کنم فقط با این تفاوت که علاوه بر نوشته یه بخشی هم برای لینک کردن متن منبع باشه

ممنون میشم اگه کمکم کنید

با تشکر

لینک به ارسال

جست و جو کردم اما هیچکدوم از اونا جایی رو برای لینک کردن نداشتن اگه خودتون یه سایتی رو(انگلیسی یا فارسی) معرفی کنید خیلی بهتر میشه

افونه ای چیزی برای این کار هست؟

لینک به ارسال

ابزارهای های ایجاد متاباکس خیلی زیادن

مثلا افزونه MetaBox

آموزش اصلی در مخزن وردپرس

یک آموزش دیگه از tutplus

تا حالا ابزاری که عین بخش برچسب های خود وردپرس یه متاباکس رو ایجاد کنه ، من ندیدم

این چیزی که شما می خوایید باید سفارشی بشه و یه کم jquery توش کار بشه

یه چیزی برات پیدا کردم

تکسونومی سفارشی

اینم آموزشش

یکی دیگه

فراخوانی اش هم توی پوسته ات که راحته اون دیگه خودت سرچ کن بی زحمت

• امتیاز 2
لینک به ارسال

خیلی ممنون از راهنماییتون

من بخش منابع رو مثال زدم تا دوستان متوجه بشن وگرنه نه حتما مثل اون

توی سایت digiato مثالش هست نمیدونم اون چی کار کرده ولی همون به کار من میاد

http://digiato.com/article/2015/09/03/%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%88%DB%8C%DA%98%DA%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-car-mode-%D9%BE%D8%B1%D8%AF/

لینک به ارسال

سلام. از افزونه ی advanced custome field استفاده کنید ولی باید برنامه نویسی بلد باشید تا خروجیش رو بگیرید و مثلا خالی بود نشونش ندید یا به خروجی استایل بدید و غیره...

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اگر درست متوجه شده باشم شما بخش منبع رو می خوایین

با استفاده از همون پست قبلی که گفتم خدمتتون میشه این کار رو کرد - فقط فراخوانی کرده و بهش با css استایل داده

اگر هم منظورتون جای دیگه هست لطفاً اسکرین شات ازش بدین تا کارتون سریعتر راه بیوفته

لینک به ارسال

افزونه رو نصب و فعال سازی کردم دقیقا کادری مانند کادر برچسب ها ایجاد شد اما وقتی توی اون کادر چیزی مینویسم و انتشار میزنم توی مطلب چیزی نشون داده نمیشه

اگه ممکنه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام. از افزونه ی advanced custome field استفاده کنید ولی باید برنامه نویسی بلد باشید تا خروجیش رو بگیرید و مثلا خالی بود نشونش ندید یا به خروجی استایل بدید و غیره...

ایشون گفتن که باید برنامه نویسی بلد باشید.

کدش رو نوشتید یا نه؟

لینک به ارسال

توی ویرایشگر وردپرس میاد فکر نمیکنم برای نشون دادن متن نیازی به کد نویسی داشته باشه

من از لحاظ برنامه نویسی مشکلی ندارم ولی اصلا متن توی نوشته نشون داده نمیشه

منظورتون رو از کد نویسی متوجه نمیشم

لینک به ارسال

وقتی از افزونه acf استفاده می کنید، مقدار هر فیلدی رو توسط تابع زیر می تونید توی لوپ مطلب نمایش بدید:

echo get_field('field-name');

اسم فیلد هم اون اسم انگلیسی ای هست که موقع ایجاد فیلد وارد می کنید. اگر موقع ایجاد فیلد توی افزونه اسم اونو مثلا فیلد من وارد کنید خودش به طور خودکار دومی رو به صورت فیلد-من میسازه، که اونو باید انگلیسی کنید ، مثلا my-field این my-field میشه اسمی که توسط تابع get_field باید فراخوانی بشه.

موفق باشید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • Morteza این مورد را قفل کرد موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...