mamaloo79

عدم نمایش دسته ها در قسمت ابزارک ها

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان خسته نباشید

تو بخش ابزارک ها دسته ها به طور کامل نمایش داده نمیشن طبق عکس های زیر

چه کنم؟؟؟؟

Untitled.png

Untitled2.png

Untitled3.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پوسته ات رو خودت ساختی ؟

اگه نه اسمش رو بگو

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون ازینکه جواب دادید

نه خودم خیلی تازه واردم

پوسته ColorMag

افزونه ای هم نصب نکردم که با اونا مشکل داشته باشه فقط از Widget Importer & Exporter استفاده کردم برای راه اندازی قالب

ویرایش شده در توسط mamaloo79
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این ابزارکی که انتخاب کردی مربوط به فهرست ها هست نه دسته بندی اون گزینه هایی که در قسمت گزینش فهرست داره نمایش میده نام اون فهرست هایی هست که در بخش فهرست ها ساختی

ساختار فهرستی که در بخش فهرست ها ساخته میشه باید با یه نامی ذخیره بشه و اون نام در این قسمت نمایش داده میشه

ویرایش شده در توسط mr123
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این ابزارکی که انتخاب کردی مربوط به فهرست ها هست نه دسته بندی اون گزینه هایی که در قسمت گزینش فهرست داره نمایش میده نام اون فهرست هایی هست که در بخش فهرست ها ساختی

ساختار فهرستی که در بخش فهرست ها ساخته میشه باید با یه نامی ذخیره بشه و اون نام در این قسمت نمایش داده میشه

فکر می کنم ابزارکش درسته آقا

نباید اینجوری باشه - با پوسته های پیش فرض خود وردپرس تست کنید

اگر جواب نداد یه وردپرس تازه نصب کنید - چون ممکنه یه بروزرسانی ناقص رخ داده باشه - البته قبلش یه بروزرسانی دستی از وردپرستون انجام بدین

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری