رفتن به مطلب

نسخه 4.2 افزونه تغییر فونت سایت و پیشخوان MW Font Changer

پست های پیشنهاد شده

3045114413552701765_banner-772x250.jpg

سلام دوستان

نام نسخه 4.1 این افزونه WP-Parsi Admin Font Editor بود که در نسخه 4.2 به MW Font Changer تغییر داده شد.

در این نسخه این امکان اضافه شده که بتونید فونت قالب سایت رو تغییر بدید.

نیازی به توضیح نیست چون کار باهاش آسون هست.

- لیست فونت های موجود در افزونه:

Sultan Adan

B Yekan

Droid Arabic Naskh

Droid Arabic Kufi

B Koodak

B Bardiya

B Esfehan

B Helal

B Mahsa

B Mehr

B Mitra

B Jadid

B Homa

B Nasim

B Nazanin

B Sina

B Titr

Dast Nevis

Tahoma

IRYekan

Arial

Verdana

Comic Sans MS

- صفحه افزونه در مخزن وردپرس:

https://wordpress.org/plugins/parsi-font/

تشکر از امیر خلجی مهر و استاد ایمان فخار (ژنراتور فونت های پارسی) عزیز

post-3225-0-27731800-1441354907_thumb.pn

post-3225-0-42008300-1441354909_thumb.pn

post-3225-0-20208100-1441354914_thumb.pn

post-3225-0-44857900-1441354915_thumb.pn

ویرایش شده توسط Ghaem
  • امتیاز 3
لینک به ارسال

باتشکر فراوان از دوست گرانقدرم قائم عزیز به خاطر کار بسیار ارزشمندشون

من قبلا افزونه persain-font استفاده می کردم اما دیدم این افزونه خیلی کامل تر است این رو نصب کردم اما وقتی یک کلاس یا ای دی وارد می کنم فونت مورد نظر اعمال نمیشد

نمیدونم من جایی دارم اشتباه می کنم .تصاویر رو ملاحظه بفرمایید

6ky659muu5hikgcnyfhb.png

13hpbr7p2d0yxfl12iqj.png

لینک به ارسال

باتشکر فراوان از دوست گرانقدرم قائم عزیز به خاطر کار بسیار ارزشمندشون

من قبلا افزونه persain-font استفاده می کردم اما دیدم این افزونه خیلی کامل تر است این رو نصب کردم اما وقتی یک کلاس یا ای دی وارد می کنم فونت مورد نظر اعمال نمیشد

نمیدونم من جایی دارم اشتباه می کنم .تصاویر رو ملاحظه بفرمایید

6ky659muu5hikgcnyfhb.png

13hpbr7p2d0yxfl12iqj.png

سلام

کلاس ها و آی دی ها رو اشتباه وارد کردید. باید به این صورت باشن:

#breaking-new, .breaking-new, .share-text

برای استایل دادن به یک آی دی باید قبل از اون از کاراکتر هش (#) یا همون مربع که خودمون می گیم استفاده کنید. به این صورت:

#id {
color:red;
}

برای کلاس هم باید از نقطه (.) قبل از اون استفاده کنید:

.class {
}

اگر هم می خواید از چند کلاس و آی دی با هم استفاده کنید باید اونها رو با کامای لاتین (,) از هم جدا کنید:

#id, .class {
}

ویرایش شده توسط Ghaem
  • امتیاز 1
لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

قائم جان سلام

من هر کاری می کنم نمی تونم فونت توضیحات محصول در ووکامرس رو تغییر بدم .ممنون میشم بفرمایید که چه کلاس یا ای دی رو باید تغییر بدم؟

لینک به ارسال

قائم جان سلام

من هر کاری می کنم نمی تونم فونت توضیحات محصول در ووکامرس رو تغییر بدم .ممنون میشم بفرمایید که چه کلاس یا ای دی رو باید تغییر بدم؟

سلام

آدرس سایتتون رو بدید.

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

قائم عزیز اگه میشه فونت ایرانیان سانس همین فونت انجمن وردپرس فارسی نیز به افزونه اضافه کنید.جاش خالی هست

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

دوستان یکی راهنمایی می کنه که چطور فونت جدید ایران سانس رو به این افزونه اضافه کرد؟

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

با تشکر از قائم عزیز بابت بروز رسانی افزونه به ورژن 4.3

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال

با چه کلاسی میتوان تمامی بخش های سایت را به فونت مورد نظر بدون تغییر اندازه  در این افزونه تغییر داد؟

لینک به ارسال

توضیحاتی درباره فونت IRAN Sans:

از اون جایی که این فونت رایگان نیست پس من هم حق گداشتن فایل این فونت رو توی افزونه ندارم.

برای استفاده از این فونت باید یه زحمت بکشید و برید فونت رو از سایت زیر خریداری کنید و روی کامپیوترتون نصب کنید:

فونت ایران

همین :)

• امتیاز 1
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Ghaem گفته است :

توضیحاتی درباره فونت IRAN Sans:

از اون جایی که این فونت رایگان نیست پس من هم حق گداشتن فایل این فونت رو توی افزونه ندارم.

برای استفاده از این فونت باید یه زحمت بکشید و برید فونت رو از سایت زیر خریداری کنید و روی کامپیوترتون نصب کنید:

فونت ایران

همین :)

من فونت iransans.woff  نسخه 4.2 رو دارم در پوشه فونت هم میزارمش اما موقع اعمال یک کلاس اصلا اون فونت ایران سانس در قسمت نام فونت در افزونه ثابت نمیشه یعنی موقع انتخاب وجود دارد در لیست کشویی فونت ها اما موقع ذخیره تغییرات مثل شکل زیر میشه

فونت و کلاس انتخاب میکنم 

w7krkyfcxzop1f8m82h3.png

بعد از ذخیره تغییرات که میزنم اینطوری میشه و در قسمت نام فونت IRAN Sans نیست ودر نتیجه فونت ایران سانس به اون بخش مورد نظرا عمال نمیشه.آیا من نام فونت ایران سانسی که اپلود کردم اشتباه نوشتم؟ آیا باید کدی خاصی به فایل font.css افزونه اضافه کنم؟

pffj86bxrd6x3pdittfk.png

در حالی که در قسمت پیشخوان مشکل وجود ندارد و بعد از انتخاب فونت ،اون فونت اعمال میشه و..

ahs7av6rkhbwu2e45kcn.png

ویرایش شده توسط chem
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، chem گفته است :

بعد از ذخیره تغییرات که میزنم اینطوری میشه و در قسمت نام فونت IRAN Sans نیست ودر نتیجه فونت ایران سانس به اون بخش مورد نظرا عمال نمیشه.آیا من نام فونت ایران سانسی که اپلود کردم اشتباه نوشتم؟ آیا باید کدی خاصی به فایل font.css افزونه اضافه کنم؟

pffj86bxrd6x3pdittfk.png

این مشکل فقط برای شما نیست. یه اشتباه بود که درست شد و تا چند دیقه دیگه آپدیت میاد.

شما این نسخه از افزونه رو که پیوست کردم نصب کنید. فقط فایل iransans.woff رو به irsans.woff تغییر نام بدید و توی پوشه fonts بزارید.

parsi-font.zip

ویرایش شده توسط Ghaem
  • امتیاز 1
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Ghaem گفته است :

این مشکل فقط برای شما نیست. یه اشتباه بود که درست شد و تا چند دیقه دیگه آپدیت میاد.

شما این نسخه از افزونه رو که پیوست کردم نصب کنید. فقط فایل iransans.woff رو به irsans.woff تغییر نام بدید و توی پوشه fonts بزارید.

parsi-font.zip

بانهایت سپاس و قدردانی از لطف شما دوست گرانقدر

مشکل به طور کامل حل شد. واقعا افزونه کاملی ساختید.در بین تمامی افزونه های مشابه حرف نداره

فقط اگه میشد در این افزونه رنگ فونت ها هم تعیین کرد عالی میشد

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...