رفتن به مطلب

تغییر سرور و انگلیسی شدن وردپرس فارسی

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید

جسارتا

من سایتمو به هاست دی ال انتقال دادم اما بعد از انتقال دستی اون به وسیله ی تیم پشتیبانی خودشون صفحه ی مدیریت وردپرس فارسی من انگلیسی شده و صفحه ای اول سفید دیده میشه.

لازم به ذکر است وقتی میرم تو مدیریت ارور میده که پوشه ی قالب ها تغییر نام داده شده با اینکه این تغییر نام رو وقتی چک میکنم میبینم که پوشه اسمش تغییر پیدا نکرده

جسارتا مشکل از چیه؟

لینک به ارسال

از طریق فایل منیجر فایل wp-config.php را ویرایش کنید و بگردید دنبال

* language support.
*/
define('WPLANG', '');

و اونرو به

* language support.
*/
define('WPLANG', 'fa_IR');

تغییر بدید برگردید به پیشخوان وردپرس و به صفحه ی به روز رسانی برید وردپرس پارسی را به مجددا به روز کنید

در مورد سئوال دومتون بهتر بود جدا می پرسیدید

پوشه ی دیفالت وردپرس را انتخاب کنید (twentyeleven) و بعد از به روز رسانی قالب شخصیتون را انتخاب کنید

بعضی از هاست ها به حروف کوچک و بزرگک حساسند و بعضی نه اگر در نام پوشه حروف بزرگ موجوده به حروف کوچک تغییر دهید و در فایل style.css هم چک کنید نام قالب با همان حروف باشد

لینک به ارسال

سلام ،

تو پیغام خصوصی توضیح دادم.

اسم پوشه wp-content تغییر داده بودم.

اگر به حالت اول برگردونید ، مشکل حل میشه !

لینک به ارسال

خدارو شکر مشکل رفع شد.

توضیح میدم اگه کسی به این مشکل رو خدای نکرده پیدا کرد.

از اونجا که من از افزونه better-wp-security استفاده میکردم با کمک این افزونه نام فولدر wp-content رو تغییر داده بودم.این افزونه یه تغییراتی توی کانفیگ ثبت میکنه که و ضاهرا بعد از تغییر سرور به هر دلیلی فولدر تغییر نام داده شده ی wp-content شناسایی نمیشد.

من با غیر فعال کردن این افزونه و تغییراتی که در کانفیگ داده بود نام فولدر تغییر نام داده شده رو مجدد به wp-content تغییر نام دادم و این مشکل حل شد.

باز هم ممنون از همه. :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...