رفتن به مطلب

خراب شدن ویرایشگر

پست های پیشنهاد شده

سلام.

ویرایشگر متنی من یه مدتی هست که عوض شده.یعنی دیگه نم تونم سایت نوشته ها رو عوض کنم ، رنگشون و این چیزا رو نمی تونم تغییر بدم. افزونه ی tiny هم دیگه 2 ردیف کامل ابزار بهم نمی ده و فقط یک ردیف آن هم ابزار های نه چندان ضروری میده.من هم دیگه نمی تونم از افزونه استفاده کنم.باید چیکار کنم؟

چه کدی را در پوسته ام قرار بدم؟

لینک به ارسال

افزونه هاي دستكاري ويرايشگر رو غير فعال كنيد حالا بريد توي پست جديد اونجا يه رديف ابزار هست واسه دو رديفه كردن alt+shift+z رو بزنيد اگه همچنان مشكل داشتيد كش مرورگر رو خالي كنيد اگر باز هم درست نشد وردپرس رو راه اندازي مجدد كنيد !

لینک به ارسال

"افزونه هاي دستكاري ويرايشگر رو غير فعال كنيد"

چه افزونه ای؟

من افزونه ی دستکاری ندارم.دکمه ها رو هم فشار دادم ولی کار نکرد.حالا چه جوری ارتقا بدم؟مطالب ، هر چی کردم و همه ی تنظیمات و پوسته ام از بین میره؟

لینک به ارسال

"افزونه هاي دستكاري ويرايشگر رو غير فعال كنيد"

چه افزونه ای؟

من افزونه ی دستکاری ندارم.دکمه ها رو هم فشار دادم ولی کار نکرد.حالا چه جوری ارتقا بدم؟مطالب ، هر چی کردم و همه ی تنظیمات و پوسته ام از بین میره؟

"افزونه ی tiny هم دیگه 2 ردیف کامل ابزار بهم نمی ده"

منظورم كلي بود هر افزونه اي كه در كار ويرايشگر اخلال ايجاد كنه !

چندتا سوال ازتون دارم

ازچه مرورگري يوز ميكنيد ؟

كش و كوكي رو براي سايت پاك كرديد ؟

توي همون رديف اول دكمه يكي به اخر رو بزنيد يه رديف اضافه ميشه همون alt+shift+z هم همين كارو ميكنه

مطالب و تنظيمات توي ديتابيس هستن ! به هرحال اگه توي هسته وردپرس اخلالي ايجاد نكرده باشيد نيازي نيست اين كار رو بكنيد

لینک به ارسال

ممنوننم آقا آرمان. مشکل حل شد.از همون دکمه یه یه دونه به آخر بود.ولی من یادم نیست کی اینو زدم که رفته! :lol:

دستتون درد نکنه :rolleyes:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...