رفتن به مطلب

فولدر با پرمیشن 000 بدون وجود کد مخرب درون فولدر؟

رحیمی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دو تا از فولدرهای زیرمجموعه uploads دارای پرمیشن 000 شده بودند که اونم به خاطر ارسال ایمیل انبوه بوده. الان که سرور پرمیشن این فولدرها رو درست کرده هر چی می گردم در این دو فولدر کد مخربی پیدا نمی کنم. همش عکس هست.

همچین چیزی امکان داره؟ قاعدتا مثلا یک فایل php باید درون این فولدر باشه که کار ارسال ایمیل اسپم رو انجام می داده.

کسی تجربه ای داره؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام دوست عزیزم

میشه مشکلتون از اول شرح بدین....تا بهتر راهنمایی کنم

اگه دنبال کد مخرب هستین باید بگم میشه با پسوند .jpg هم اپلود کرد در بعضی مواقع

یا علی.

لینک به ارسال

حقیقتش چند ماه قبل برخی از فولدرهای سایت به علت وجود کد ارسال کننده ایمیل های انبوه - که هکر قرار داده بود- مسدود شده بودند یعنی به پرمیش 000 تغییر پیدا کرده بودند. اون موقع مدیر سرور این فولدر ها رو برام باز کرد منم با ابزارهایی مثل پلاگین anti-malware کدهای مخرب رو حذف کردم + بقیه اقدامات مثل تغییر پسوردها و ...

اخیرا متوجه شدم دو تا از فولدرهای زیر مجموعه wpcontent/uploads/2012 هم همین قضیه رو داشتند که الان که مدیر سرور پرمیشن این دو تا فولدر رو درست کرده، من هر چی می گردم با هر ابزاری، کد مخربی درون این دو تا فولدر پیدا نمی کنم. منظور این که وقتی هیچ فایل php توی این دو تا فولدر مشاهده نمی شه پس هکر چطور نسبت به ارسال ایمیل های اسپم از این دو تا فولدر اقدام می کرده؟

لینک به ارسال

سلام مجدد

شاید مدیر سرور فایل مخرب پاک کرده؟!یا روی سرور انتی شلر بوده پاک کرده!

خلاصه فکر نمیکنم خودتان بتوانید مشکلتون حل کنین

فک کنم دو سه ماه قبل نیز همین مشکل داشتین.....

یاحق

لینک به ارسال

بعیده مدیر سرور کاری کرده باشه. همون چند ماه قبل هم صرفا پرمیشن فولدرها 000 شده بود تا جلوی ارسال اسپم گرفته بشه. بعد من خودم کدهای مخرب رو توی فایل ها پیدا کردم.

حالا هم فکر میکردم باید توی این دو فولدر چیزی باشه، غیر از عکس های معمول.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...