saba0000

درخواست راهنمایی برای رفع اسپم هاست

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام روزتون بخیر هاست من بعلت اسپم ایمیل مسدود شد و پشتیبانی سایت گفت علتش ارسال ایمیل از مسیر

*Script Alert* - A script in '/home1/legaladv/public_html/wp-includes/SimplePie/XML/Declaration هست و موقتا هاست رو باز کردن لطفا می تونین با جزئیات راهنمایی کنین باید چیکار کنم اسپم ایجاد نشه؟ و اسپم ها رو پاک کنم؟

اسم دامنه http://www.legal-advice.in

ویرایش شده در توسط saba0000
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://www.legal-adv...ML/Declaration/

سلام

این فایل template90.phpرو حذف کنید

البته قبل حذف این رو زیپ کنین و اینجا پیوست کنین ببینیم جریان از چه قراره

اگه مشکل حل نشد

وردپرس را دانلود کنین و SimplePie محتویات این پوشه رو جاگذاری کنین(replace)

یا علی.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از راهنمایی تون

فایلی رو گفتین پیوست کردم لطفا بررسی کنین و نتیجه روبفرمایین

قبل از پاک کردن این فایل یه سوال داشتم

وقتی کاربری نظری رو در سایت ثبت میکنه یه ایمیل خودکار از طرف وردپرس به ایمیلی که در پیشخوان وردپرس ثبت کردم ارسال میشه که منو از ثبت نظر جدید مطلع میکنه اگه این فایل رو حذف کنم این قابلیت از بین نمیره؟

template90.rar

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام این فایل هیچ نقشی در سایت نداره،اگر یک نسخه وردپرس را دانلود کنین و فایل های اون پوشه را نگاه کنین فایلی به نام template اصلا وجود نداره

و یک فایل مشکوک هست که با بیس64 دیکد شده

پس حذف کنین و فایل هاتون را بررسی کنین تا مشکلی پیش نیاد دیگه

یاعلی.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام این فایل رو حذف کردم اما مجددا امروز مسدود شد از کدوم قسمت پیشخوان وردپرس میشه تعداد ایمیل های ارسالی رو تنظیم کرد و محتویاتش رو دید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام این فایل رو حذف کردم اما مجددا امروز مسدود شد از کدوم قسمت پیشخوان وردپرس میشه تعداد ایمیل های ارسالی رو تنظیم کرد و محتویاتش رو دید؟

به مدیر سرور اطلاع بدید محتوای ایمیل های ارسالی و همچنین آدرس ایمیل های دریافتی و ارسالی را به شما ، ارسال کنند .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام من هم همین مشکل رو دارم هاست به علت ارسال اسپم مسدود شده این همیم دلیل تعلیق

دلیل تعلیق: Sep 19 00:50:44 cpm1 lfd[380283]: *Script Alert* - A script in '/home/acssir/public_html' has sent an email 101 times within the last hour Sep 19 00:50:44 cpm1 lfd[380284]: *Exceeded LOCALRELAY limit* from acssir (101 in the last hour)

لطفا راهنمایی کنید ممنون

ویرایش شده در توسط mojtaba110
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی سایت شما بدین صورت هک می شود تعداد زیادی از این فایل ها در هاست شما پخش می کنند که پیدا کردن آنها بسیار دقت می خواهد. معمولا از روی تاریخ این فایل ها که متفاوت و جدید تر از فایل های سالم هست می شود آنها را پیدا کرد.

برخی از این فایل ها کاملا اضافی هستند و باید حذف شوند. اما برخی از آنها فقط یک خط کد به فایل اضافه شده و باید فایل ویرایش و تصحیح شود یا سالم آن جایگزین شود.

کار بسیار وقت گیری هست برطرف کردن کل مشکلات یک همچین هک شدنی!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا پلاگینی از منابع ناشناس و غیر اصلی دانلود کردی که سایتت مشکل پیدا کرده و باید پاکش کنی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط jilibam
      سلام و عرض خسته نباشید .
      من یه مشکلیه که چند وقتیه به شدت به دنبال رفعش هستم اما هیچ راه حلی پیدا نمیشه . 
      در ابتدا مشکلی که داشتم این بود که ایمیل در کنارش ادرس هاستی که روش سایتم سواره میومد ، مثلا مینوشت example@mail.com از طریق .... هاست ، و به اینباکس میرفت اما الان ، ایمیلی که قراره به کاربر ارسال بشه حالا اطلاعات عضویت ، تغییر رمز و ... این ایمیل به بخش اسپم میره و خیلی از کاربرا اصلا اون بخشو نگاهم نمیکنن و سوالی که دارم اینه که راه حلی هست ایمیل به اینباکس بره ؟ از افزونه smtp wp mail استفاده کردم درحالت پیشفرض ایمیل بدون ادرس هاست میره به اسپم و در حالت استفاده از smtp های دیگر اصلا ایمیل فرستاده نمیشه . تو اکثر سایتا نوشتن از این افزونه استفاده کنین مشکلتون حل میشه اما فقط رو نیاوردن اسم هاست تاثیر داشت .
       معذرت طولانی شد امیدوارم متوجه شده باشین .
    • توسط omid3d
      سلام دوستان خسته نباشید
      من سایت وردپرسیم روزانه حدود 50 الی 100 کامنت اسپم داره...همشون یا تبیغ یک محصول روسی یا آلمانی هستند یا یه چیز بی خود...برای این کار چی کار کنم؟ کدوم پلاگین رو نصب کنم...
      لطفا راهنمایی کنید.
      اگه پلاگینی معرفی میکند روش کارشم توضیح بدید...ممنونم
    • توسط arshialove
      سلام با اینکه افزونه کپچا رو فعال دارم ولی همچنان نظرلت اسپم در روز بالغ بر 200 تا ارسال میشه.
      استاید چطور مارو راهنمایی میکنن؟
      اینم یه عکس گرفتم که ببینید 

• توسط mohandes1900
      سلام خسته نباشید به همه ی فعالان انجمن
      آیا کسی هست که بدونه چرا بازدید برخی از آی پی ها از سایت خیلی زیاده؟ و این که آیا ممکنه اسپم و یا ربات باشن و از کجا باید این رو بفهیمد؟
      آیا ممکنه ربات موتورهای جستجو باشه و از کجا باید این رو بفهمیم؟
    • توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.