رفتن به مطلب

نمایش برچسب های نوشته زیر پست

پست های پیشنهاد شده

سلام

برای هر پست که تعدادی برچسب می نویسم قالبم به طور پیش فرض اون برچسبها رو زیر پست نشون نمیده.

چکار باید بکنم که این کارو انجام بدم و برچسبهای هر پست پایین پست نشون داده بشه؟

اینم آدرس سایتم:

http://www.badrian.ir/

لینک به ارسال

سلام

داخل فایل single.php داخل حلقه در محل مناسب:

<?php the_tags( 'Tags: ', ', ', '<br />' ); ?>

لینک به ارسال

داداش خیلی ممنونم. خیلی راحت و عالی درست شد.

فقط الان برچسب ها خیلی ظاهرشون ساده هست. اگر بخوام مقداری افکت و رنگ و لعاب بهشون بدم باید از چه روشی انجام بدم؟ یا توی گوگل دنبال چه روشی باید سرچ کنم؟

از شورت کد استفاده کنم یا CSS یا ... ؟؟؟

لینک به ارسال

بهتره باشن. چون با کلیک روی برچسب ها کاربر به آرشیو برچسب ها میره. در نتیجه کلیک صفحات داخلی شما بالا میره و بیشتر تو سایت می مونه. ;)

لینک به ارسال

بهتره باشن. چون با کلیک روی برچسب ها کاربر به آرشیو برچسب ها میره. در نتیجه کلیک صفحات داخلی شما بالا میره و بیشتر تو سایت می مونه. ;)

متشکرم از پاسختون

یه سوال درگه دارم که میدونم تو وب در موردش مطلب زیاد هست ولی به نتیجه ی واحدی نرسیدم

برچسب ها بهتره زیاد باشن یا کم ؟

ببینید مثلا عنوان پست اینه: " خرید لپتاپ سونی corei7 "

حالا برچسب ها رو من به این شکل میزنم:

لپتاپ / لپ تاپ / سونی / sony / آی سون / corei7 / core i7 / خرید لپتاپ / ....

به نظر شما اینطوری درسته؟ یا مثلا برچسب ها رو به صورت جمله بدم مثل: خرید لپتاپ سونی / خرید لپ تاپ سونی / خرید لپتاپ sony / ...

لینک به ارسال

متشکرم از پاسختون

یه سوال درگه دارم که میدونم تو وب در موردش مطلب زیاد هست ولی به نتیجه ی واحدی نرسیدم

به نظر شما اینطوری درسته؟ یا مثلا برچسب ها رو به صورت جمله بدم مثل: خرید لپتاپ سونی / خرید لپ تاپ سونی / خرید لپتاپ sony / ...

سلام ، برچسب ها رو به صورت جمله قرار بده.

لینک به ارسال

متشکرم از پاسختون

تعداد نرمال هر برچسب 5 تا 7 تا هست. البته بسته به موضوع پست می تونه تا 10 تا هم باشه. بیشتر از 10 تا نیاز نیست.

لینک به ارسال

سلام ، برچسب ها رو به صورت جمله قرار بده.

تعداد نرمال هر برچسب 5 تا 7 تا هست. البته بسته به موضوع پست می تونه تا 10 تا هم باشه. بیشتر از 10 تا نیاز نیست.

اگه به صورت جمله قرار بدم ، مثلا : خرید لپتاپ سونی / خرید لپ تاپ سونی / خرید لپتاپ sony

عبارت خرید لپتاپ چند بار تکرار میشه عیبی نداره برای سئو؟

سر هم نوشتن و جدا نوشتن کلمات هم لازمه ؟

لینک به ارسال

اگه به صورت جمله قرار بدم ، مثلا : خرید لپتاپ سونی / خرید لپ تاپ سونی / خرید لپتاپ sony

برچسبی که 2 بار زده میشه تکرار نمیشه ، ی بار میتونید ی برچسب رو اضافه کنید ، مثلا خرید لپ تاپ ی بار توی ی پست تکرار میشه ، سعی کنید تگ های اصلی و مرتب با پست بزنید ، اگر بزنید خرید لپ تاپ سونی ، نه مشکلی نداره چون ی کلمه دیگه اضافه شده سعی کنید از تگ های کلیدی استفاده کنید ، 10 الی 12 تگ بهترین تعداد هستش

ویرایش شده توسط حاج ایمان
لینک به ارسال

خیر تکرار خرید مشکلی بوجود نمیاره

شما باید هر تگ رو با کامای لاتین از هم جدا کنید مثلا اینطوری

خرید لپ تاپ سونی,خرید لپ تاپ Sony,خرید لپتاپ سونی.

اگه منظور شما از سر هم نوشتن اینه : لپتاپ، لپ تاپ. فرقی نمیکنه که به چه صورت باشه اما اگه به شکل صحیح نوشته شه بهتره مثلا: لپ تاپ

لینک به ارسال

برچسب ها نوعی دسته بندی برای مطالب هستند‌. بهتره کلمه باشن تا جمله.

لینک به ارسال

در

برچسب ها نوعی دسته بندی برای مطالب هستند‌. بهتره کلمه باشن تا جمله.

فرمایش شما درسته اما اگه از برچسب ها برای سئو استفاده میشه خیلی بهتره که به صورت جمله کامل نوشته شه
لینک به ارسال

با Css باید استایل بدی.

خب من برا اینکه به نمایش برچسبها یکم استایل بدم به فایل style.css یا حتی تمام فایل های قالب رفتم اما کلاسی با نام the_tags یا کلا کلاسی که tag توش باشه تعریف نشده.

فقط یه دونه tagbox تعریف شده که اونم هر تغییری میدم چیزی فرقی نمی کنه.

پس برای استایل دادن به نمایش برچسبها باید کجا رو تغییر بدم؟

یه سر نخ کلی بهم بدین خودم تا آخر خط میرم

لینک به ارسال

خب من برا اینکه به نمایش برچسبها یکم استایل بدم به فایل style.css یا حتی تمام فایل های قالب رفتم اما کلاسی با نام the_tags یا کلا کلاسی که tag توش باشه تعریف نشده.

از یه مرورگر و ابزار Inspect element استفاده کن تا کد استایل برچسب ها رو بتونی پیدا کنی

لینک به ارسال

در فرمایش شما درسته اما اگه از برچسب ها برای سئو استفاده میشه خیلی بهتره که به صورت جمله کامل نوشته شه

تاثیر نداره. چون گوگل عنوان و متن پست رو در جستجو بررسی می کنه.

لینک به ارسال

تاثیر نداره. چون گوگل عنوان و متن پست رو در جستجو بررسی می کنه.

شاید من اشتباه میکنم اما نتایج سایت های من در گوگل 90 درصد از برچسب ها هست
لینک به ارسال

از یه مرورگر و ابزار Inspect element استفاده کن تا کد استایل برچسب ها رو بتونی پیدا کنی

با همین Inspect element چک کردم. برچسب ها اصلا استایلی ندارند و ظاهرا کاملا خام هستند. لطفا خودتون نگاه کنید:

http://www.badrian.ir/15/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%DA%AF%D9%86%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B2-%D9%82%D8%B1%DB%8C%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%86.html

اگر من درست میگم و هیچ استایلی ندارند، چطور باید نمایش برچسبها رو در زیر پستها زیر یه کلاس قرار بدم. معرفی کلاسش رو در css رو خودم بلدم

لینک به ارسال

با همین Inspect element چک کردم. برچسب ها اصلا استایلی ندارند و ظاهرا کاملا خام هستند. لطفا خودتون نگاه کنید:

http://www.badrian.i...مز-قریبیان.html

اگر من درست میگم و هیچ استایلی ندارند، چطور باید نمایش برچسبها رو در زیر پستها زیر یه کلاس قرار بدم. معرفی کلاسش رو در css رو خودم بلدم

بله درسته استایلی تعریف نشده برای برچسب ها.

در مورد موضوع دوم منتظر بمونید که استاد SM-Mahdavi و یا دیگر اساتید جواب بدن :rolleyes:

لینک به ارسال

شاید من اشتباه میکنم اما نتایج سایت های من در گوگل 90 درصد از برچسب ها هست

برچسب مثل هشتگ تو شبکه های اجتماعی عمل می کنه. برای ایجاد ارتباط بین پست هاست. عملا هر برچسب یه دسته ایجاد می کنه و تعدادی پست رو به هم مرتبط می کنه.

کلماتی که داخل مطالب بیشتر تکرار بشن و اصطلاحا بین مطالب سایت پخش باشند ورودی گوگل بالا دارن. برچسب دقیقا همین کارو می کنه.

حالا کلمه یا جمله به استراتژی و کلمات کلیدی هدف سایت بستگی داره. من دیدگاه کلمات کوتاه به صورتبخش بخش هست.

لینک به ارسال

دوستان لطفا به پست قبل من هم پاسخ بدین

برچسبها که در زیر هر پست قرار می گیرند هیچ استایل و کلاسی براشون تعریف نشده. چطور می تونم یه استایل ساده بهشون بدم؟

اگر یه لینک آموزش مناسب هم بهم بدین که مطابق اون پیش برم کارم راه میفته.

ممنونم

این یه نمونه پستم و برچسبهای زیرش:

http://www.badrian.ir/15/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%DA%AF%D9%86%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%B2-%D9%82%D8%B1%DB%8C%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%86.html

ویرایش شده توسط Germanizer
لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز ممکنه برای خود برچسب ها، استایل تعریف نشده باشه که در این صورت مجبورین استایل جدا تعریف کنید

لینک به ارسال

سلام خودتون داخل ی تک دیو قرار بدین با یک نام خاص

بعد تو css فراخوانیش کنین و استایل بدین

یاعلی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...