رفتن به مطلب

بدست اوردن پسورد

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخوام از توی جدول یوزر یه سری اطلاعات رو بگیرم

<?php global $current_user;
get_currentuserinfo();
echo 'Username: ' . $current_user->user_login . "\n";
echo 'User email: ' . $current_user->user_email . "\n";
echo 'User first name: ' . $current_user->user_firstname . "\n";
echo 'User last name: ' . $current_user->user_lastname . "\n";
echo 'User display name: ' . $current_user->display_name . "\n";
// echo 'User ID: ' . $current_user->ID . "\n";
echo 'User pass: ' . $current_pass->user_pass . "\n";

?>

این کدی که استفاده می کنم همش جواب مبده ولی خط اخر که برای پسورد هست جواب نمی ده

لینک به ارسال

چون برای پسورد اصلا همچین متدی نداریم.

پسورد در دیتابیس هش میشه و نمیتونید به کابر نشون بدید.

لینک به ارسال

ببینید راهی برای اینکه از هش در بیارین وجود دارهیا نه بعد اونوقت شاید بشه...

لینک به ارسال

یعنی من نمی تونم پسورد رو از جدول با هیچ روشی بدست بیارم؟

خیر نمیشه.(خیلی خیلی سخت!)

شما فقط میتونید موقع ثبت نام مثلا کدنویسی کنید که پسورد وارد شده کاربر رو در یک جای دیگه هش نشده ذخیره کنه. در همین حد.

لینک به ارسال

البته سایتهایی هستش که بخواد هش کرک کنه اما راهی که مرتضی گفته خیلی خیلی بهتره یه بار رو vb انجام داده بودم پس ادیمن رو زده بودم به همین روش

لینک به ارسال

سایتهای توی نت اکثرا براساس دیتابیس کار میکنن که اصلا جالب نیست. درنهایت این رو هم بگم که ذخیره پسورد بصورت خام خیلی کار خطرناکی هست.

لینک به ارسال

سایتهای توی نت اکثرا براساس دیتابیس کار میکنن که اصلا جالب نیست. درنهایت این رو هم بگم که ذخیره پسورد بصورت خام خیلی کار خطرناکی هست.

ببخشید یعنی چی اکثرا ب اساس دیتا بیس کار میکنند مگر برای ذخیره سازی مثلا پسورد راه دیگه ای هم هست؟
لینک به ارسال

ببخشید یعنی چی اکثرا ب اساس دیتا بیس کار میکنند مگر برای ذخیره سازی مثلا پسورد راه دیگه ای هم هست؟

يعني اينكه تمامي پسورد‌ها در ديتابيس SQL به صورت هش شده ذخيره ميشن و از دسترس كاربر خارج ميشند ، باز كردن رمز هش شده هم به معناي واقعيش امكان نداره ، اكثر كرك‌ها اصلا درست كار نميكنند ، براي مثال شايد پسورد 123456 رو بشه باز كرد ، ولي اگه يك كلمه توش بياد ديگه اصلا نميشه ..

ميشه برنامه نويسي كرد وقتي كه كاربر رمزش رو در هنگام ثبت نام وارد ميكنه به قسمت ديگه‌اي به غير از ديتابيس ارسال بشه يا ذخيره بشه كه اين هم اصلا كار درستي نيست و از نظر امنيتي و حقوقي كلا مشكل داره ..

لینک به ارسال

کی گفته امکان نداره شما یه دیکشنری یا یه پس لیست حرفه ای حرفه ای داشته باش با یه سیتم درست درمون بعد بده به cain یا ابزارهایی که تو backtrack تعریف شده ببین چطور برات کرکش میکنن زمان میبره اما امکان داره

لینک به ارسال

کی گفته امکان نداره شما یه دیکشنری یا یه پس لیست حرفه ای حرفه ای داشته باش با یه سیتم درست درمون بعد بده به cain یا ابزارهایی که تو backtrack تعریف شده ببین چطور برات کرکش میکنن زمان میبره اما امکان داره

با اينايي كه گفتيد تنها پسورد‌هاي ساده قابل كرك شدن هستند ، مثال زدم ، پسورد‌هاي عدد خالي و امثالش ، 100% امكان پذير نيست .. براي مثال پسورد

s$A18^%e*e8D91!+fa&rD++

به هيچ عنوان كرك نميشه :D بقيه رو نميدونم ولي من كه خودم هميشه از چنين پسورد‌هايي اتفاده ميكنم ..

لینک به ارسال
به هيچ عنوان كرك نميشه

به هیچ عنوان که نیست سعید جان.چون همون طور که خودت میدونی تو فضای مجازی غیر ممکن وجود نداره.. ولی باهات هم عقیده هستم که این پسورد ها خیلی خیلی قویتر هستن

لینک به ارسال

وقتی هش با تعداد کاراکتر بالا و البته کاراکترهای خاص انجام بشه شما باید یک ابر کامپیوتر برای ریورس داشته باشید که اونهم سالهای سال طول میکشه. پس یه جورایی دست نیافتنی هست...

لینک به ارسال
وقتی هش با تعداد کاراکتر بالا و البته کاراکترهای خاص انجام بشه شما باید یک ابر کامپیوتر برای ریورس داشته باشید که اونهم سالهای سال طول میکشه. پس یه جورایی دست نیافتنی هست...

من تسلیم :lol:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...