رفتن به مطلب

مشکل در تنظیمات قالب بعد از توابع ترجمه

شهاب

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان.

یک قالب رو فارسی میکنم . توابع رو به تنظیماتش دادم. تا اینجا مشکلی نیست و متن ها در po edit فراخوانی میشه ، اما!!!

زمانی که یکی از متن ها رو ترجمه میکنم قالب با مشکل روبرو میشه. حالا چه مشکلی ؟

مثلا بخش تنظیمات قالب من چند زبانه اصلی داره به نام Header و Footer و...

حالا من Header رو سربرگ ترچمه میکنم و وقتی Footer رو هم ترجمه میکنم ، تنظیمات بخش فوتر شبیه تنظیمات بخش سربرگ میشه. و این مشکل برای همه زبانه ها بعد از ترجمه به وجود میاد!!!!

امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید.

$of_options[] = array( "name" => __("Footer","Shakhes"),
"type" => "heading"

اینم یه نمونه کد از بخش تنظیمات قالب. مشکل کجاست به نظر شما؟؟

لینک به ارسال

ببینید چنین کدی توی فایل های قالب یا فایل های پنل تنظیمات وجود داره؟

$jquery_click_hook = ereg_replace(“[^A-Za-z0-9]”, “”, strtolower($value[‘name’]) );

لینک به ارسال

ببینید چنین کدی توی فایل های قالب یا فایل های پنل تنظیمات وجود داره؟

$jquery_click_hook = ereg_replace(“[^A-Za-z0-9]”, “”, strtolower($value[‘name’]) );

نه متاسفانه
لینک به ارسال

من همین مشکل رو داشتم. توی فایل های پنل تنظیمات کد بالا بود که با

$jquery_click_hook = preg_replace(‘/[^A-Za-z0-9-آ9-ی0]/i’, ”, $value[‘name’]);

جایگزینش کردم درست شد.

میشه اسم قالب رو بگید؟

لینک به ارسال

من همین مشکل رو داشتم. توی فایل های پنل تنظیمات کد بالا بود که با

$jquery_click_hook = preg_replace(‘/[^A-Za-z0-9-آ9-ی0]/i’, ”, $value[‘name’]);

جایگزینش کردم درست شد.

میشه اسم قالب رو بگید؟

ولی شما داری به من کلک میزنی :huh:

باشه اسم قالب رو میگم! تازه دارم ترجمه ش میکنم و اولین باره به این مشکل برخورد کردم. oxygen

لینک به ارسال

ولی شما داری به من کلک میزنی :huh:

باشه اسم قالب رو میگم! تازه دارم ترجمه ش میکنم و اولین باره به این مشکل برخورد کردم. oxygen

نترسید من این جور آدمی نیستم.

الان اینی که دارید ترجمش میکنید نسخه رایگانه (نسخه توی مخزن) یا پولی (تم فارست)؟

لینک به ارسال

نترسید من این جور آدمی نیستم.

الان اینی که دارید ترجمش میکنید نسخه رایگانه (نسخه توی مخزن) یا پولی (تم فارست)؟

نه خوب من شوخی کردم فقط

از تم فارست با لایسنس (نمیخوای بگی که با پشتیبانی خود اونا مطرح کنم :unsure: )

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

نه خوب من شوخی کردم فقط

از تم فارست با لایسنس (نمیخوای بگی که با پشتیبانی خود اونا مطرح کنم :unsure: )

نه می خواستم ببینم اگه از نسخه رایگانش استفاده می کنید قالب رو دانلود کنم یه نگاهی بش بندازم.

لینک به ارسال

نه می خواستم ببینم اگه از نسخه رایگانش استفاده می کنید قالب رو دانلود کنم یه نگاهی بش بندازم.

نه خب خودم بررسی میکنم بیشتر مشکل حل شد راه حلشو میزارم همینجا

خیلی ممنون از لطف شما :wub: :wub:

لینک به ارسال

من این کد رو پیدا کردم . یکمی با کدی که شما گفتی فرق میکنه.

حالا میدونی چطور باید ویرایش شه؟ من اصلا از منطق ویرایش کدی که شما گفتی سر در نیاوردم.

مرسی خیلی...

$filename['name'] = preg_replace('/[^a-zA-Z0-9._\-]/', '', $filename['name']);

لینک به ارسال

$jquery_click_hook = "of-option-" . trim(preg_replace('/ +/', '', preg_replace('/[^A-Za-z0-9 ]/', '', urldecode(html_entity_decode(strip_tags($jquery_click_hook))))));

کد بالا رو پیدا کنید و کد زیر رو جایگزینش کنید:

$jquery_click_hook = "of-option-" . trim(preg_replace('/ +/', '', preg_replace('/[^A-Za-z0-9-آ9-ی0]/i', '', urldecode(html_entity_decode(strip_tags($jquery_click_hook))))));

لینک به ارسال

$jquery_click_hook = "of-option-" . trim(preg_replace('/ +/', '', preg_replace('/[^A-Za-z0-9 ]/', '', urldecode(html_entity_decode(strip_tags($jquery_click_hook))))));

کد بالا رو پیدا کنید و کد زیر رو جایگزینش کنید:

$jquery_click_hook = "of-option-" . trim(preg_replace('/ +/', '', preg_replace('/[^A-Za-z0-9-آ9-ی0]/i', '', urldecode(html_entity_decode(strip_tags($jquery_click_hook))))));

این کد رو شما از oxygen پیدا کردی؟ ینی آیا این کد در اکسیژن هست که من همین رشته متنی رو جستجو کنم؟

خب نه اگه بود که شما میگفتی در کدوم بخش قرار داره!

کدی هم که شما اول گفتی من یه کد پیدا کردم از تنظیمات قالب که شبیه این کد بود نه خود اون کد

لینک به ارسال

این کد رو شما از oxygen پیدا کردی؟ ینی آیا این کد در اکسیژن هست که من همین رشته متنی رو جستجو کنم؟

خب نه اگه بود که شما میگفتی در کدوم بخش قرار داره!

کدی هم که شما اول گفتی من یه کد پیدا کردم از تنظیمات قالب که شبیه این کد بود نه خود اون کد

بله همون رو جست و جو کنید پیداش می کنید.

لینک به ارسال

دوستانی که این مشکلو دارن ، اول از Ghaem تشکر کنن.

این رشته متنی رو پیدا کردم و جایگزین کردم درست شد. اما Encoding اون فایل که این رشته در اون هست رو روی utf-8 بزارید چون این دو تا حروف فارسی هم داره داخلش :rolleyes:

حالا از من تشکر کنن

آقا Ghaem لطفا این پست منو تایید کن که بدونم برخوردم شما رو ناراحت نکرده باشه :)

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...