رفتن به مطلب

بهترین افزونه برای طراحی جدول در وردپرس چیست ؟

پست های پیشنهاد شده

درووود دوستان عزیز

چند روز پیش میخواستم توی وردپرس یه جدول قرار بدم . ولی هر افزونه ای رو نصب میکنم اون نتیجه دلخواه رو بهم نمیده !!!

دنبال یه راهی میگردم که جدولیی رو بشه باهاش طراحی کرد مثل وورد !!!

البته میشه با کد این کار رو انجام داد ولی برای ویرایش ، آپدیت و .... وقت زیادی میگیره ، راه ساده تری برای این کار هست ؟

البته میشه از خود وورد هم کمک گرفت و از کد های اون استفاده کرد ولی احساس میکنم این روش معمول نیست.

اینجوری بگم که میخوام یه ابزاری به تولزبار اضافه شه که بشه باهاش جدولی مثل وورد ساخت و به راحتی ویرایش بشه !!!

ممنون میشم کمکم کنید.

ویرایش شده توسط download95
لینک به ارسال

از این پلاگین استفاده کنید ببینید به کارتون میاد

https://wordpress.org/plugins/tablepress/

لینک به ارسال

از این افزونه استفاده کرده بودم ولی به اون نتیجه ای که میخواستم نرسیدم

از این افزونه قوی تر نیست ؟

باید از کد استفاده کنم ؟

این افزونه خیلی قوی هست نمیدونم دقیقا شما چی میخواید ولی این افزونه فوق العاده هست برای ایجاد جدول میتونید بهش هم استایل بدید خودتون

لینک به ارسال

حالا که اینقدر وسواس داری از این افزونه استفاده کن

https://wordpress.org/plugins/visual-editor-custom-buttons/

درسته که ماله جدول نیست ولی می تونی دکمه های ایجاد جدول ، سطر ، ستون و ... رو دونه دونه خودت بسازی - با استایل و اندازه دلخواه خودتون

لینک به ارسال

این افزونه خیلی قوی هست نمیدونم دقیقا شما چی میخواید ولی این افزونه فوق العاده هست برای ایجاد جدول میتونید بهش هم استایل بدید خودتون

در قوی بودنش که شکی نیست ولی بازم همون کد نویسی میشه دیگه !!!

در کل ممنون افزونه عالیه

یه سوال : چیکار کنم فیلد های بدنه جدول توی حالت مرکزی قرار بگیره "alighn :center"

یه سوال دیگه: کد های سی اس اس افزونه ها کجا قرار میگیره ؟ اخه المنت هایی که توی inspect پیدا میکنم توی کد های سی اس اس نیست

ممنون دوست عزیز

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

حالا که اینقدر وسواس داری از این افزونه استفاده کن

https://wordpress.org/plugins/visual-editor-custom-buttons/

درسته که ماله جدول نیست ولی می تونی دکمه های ایجاد جدول ، سطر ، ستون و ... رو دونه دونه خودت بسازی - با استایل و اندازه دلخواه خودتون

افزونه خوبی بود ولی من نتونستم باهاش جدول درست کنم

دوستان عزیز وایسید اینجوری بگم قشنگ بودن جدول زیاد مهم نیست

دنبال یه چیزی میگردم که بشه یه جدول ساخت با حداقل رنگ بندی

این راه های که شما میگید خیلی وقت گیره بجاش میشه با ورد جدولو ساخت و سورسشو کپی کنیم توی وردپرس

من دنبال راهی میگردم رابط کاربریش عالی باشه

یعنی توی تولبار یه جدول بسازی و بشه اندازه فیلد هارو مشخص کرد ، متن رو نوشت ، یه رنگ بندی هم بشه . البته میشه از خود جدول وردپرس استفاده کرد تنها مشکلی که داره هدر جدول بکگراند نمیگیره

و استایل بندیش وقت گیره

فکر کنم حالا متوجه شدید دارم دنبال چی میگردم .

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

در قوی بودنش که شکی نیست ولی بازم همون کد نویسی میشه دیگه !!!

در کل ممنون افزونه عالیه

یه سوال : چیکار کنم فیلد های بدنه جدول توی حالت مرکزی قرار بگیره "alighn :center"

یه سوال دیگه: کد های سی اس اس افزونه ها کجا قرار میگیره ؟ اخه المنت هایی که توی inspect پیدا میکنم توی کد های سی اس اس نیست

ممنون دوست عزیز

اگر یک نمونه رو با استفاده از اون پلاگین در سایتتون قرار بدید و لینک بدید میتونم به طور دقیق تری بهتون بگم

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...