رفتن به مطلب

نمايش اخرين مطالب چند دسته در يك كوئري

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشيد من از كد زير ميخوام براي نمايش اخرين مطالب يك دسته استفاده كنم:

<?php
//The Query With Parameters
query_posts('cat=1&post_status=publish&posts_per_page=1');
//The Loop
if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
<a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title (); ?></a>
<?php
endwhile; else:
endif;
//Reset Query
wp_reset_query(); ?>

حالا سوالم اينه كه من ميخوام توي يه كادر ، اخرين 4 مطلب 2 دسته رو نشون بدم - حالا بايد اين كد رو 2 بار بنويسم و هر بار اي دي يك دسته رو مشخص كنم و بگم كه هر كدام 2 تا نشون بدن ؟ و يا نه ميخواستم بدونم روشي بهتر هستش و اينكه ايا ميشه اين كد رو كاري كرد كه مثلا اخرين 2 تاي 2 دسته رو نشون بده و ديگه تكرارش نكنم اين كد رو... متشكرم

لینک به ارسال

فکر کنم،

<?php
query_posts('cat=1,2&post_status=publish&posts_per_page=1');
//The Loop
<?php
endwhile; else:
endif;
//Reset Query
wp_reset_query(); ?>

دو دسته رو نشون بده.البته اطلاع دقیق ندارم.بهتره اساتید بیان توضیح یا تایید کنند.

لینک به ارسال

سلام

فکر کنم این کد بهتون جواب بده . یه تستی بزنید :)

منبع

This example can be used to exclude a certain Category or Categories from being displayed. In this case, posts from Categories 3 and 8 are excluded

<?php query_posts($query_string . '&cat=-3,-8'); ?>
<?php if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
<div class="post">

<!-- Display the Title as a link to the Post's permalink. -->
<h2><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark" title="Permanent Link to <?php the_title_attribute(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>
<!-- Display the date (November 16th, 2009 format) and a link to other posts by this posts author. -->
<small><?php the_time('F jS, Y') ?> by <?php the_author_posts_link() ?></small>

<div class="entry">
<?php the_content(); ?>
</div>
<p class="postmetadata">Posted in <?php the_category(', '); ?></p>
</div> <!-- closes the first div box -->
<?php endwhile; else: ?>
<p>Sorry, no posts matched your criteria.</p>
<?php endif; ?>

ویرایش شده توسط f.gh1372
لینک به ارسال

فکر کنم،

<?php
query_posts('cat=1,2&post_status=publish&posts_per_page=1');
//The Loop
<?php
endwhile; else:
endif;
//Reset Query
wp_reset_query(); ?>

دو دسته رو نشون بده.البته اطلاع دقیق ندارم.بهتره اساتید بیان توضیح یا تایید کنند.

متشكرم مفيد بود و من از اين روش براي 5 تا دسته استفاده كردم و جواب داد! ميخواستم 5 بار كوئري بزارم ولي اينطوري بهتر شد مرسي...

f.gh1372 جان دست شماهم درد نكنه

لینک به ارسال

پاسخ آقای نظری درسته و مفهوم کد دوم اینه که دسته 5 رو نمایش بده ولی دسته 8 رو ازش حذف کن یعنی اگر مطلبی دو دسته بندی 8 و 5 رو اشتراکی داشت نمایش داده نشه

لینک به ارسال

پاسخ آقای نظری درسته و مفهوم کد دوم اینه که دسته 5 رو نمایش بده ولی دسته 8 رو ازش حذف کن یعنی اگر مطلبی دو دسته بندی 8 و 5 رو اشتراکی داشت نمایش داده نشه

واي اينكه خيلي عاليه! من از كد خودم سر درمياوردم و رفتم با يك مميز اعداد اي دي ديگه رو بهش اضافه كردم ولي كد اين دوستمون خيلي شلوغ بود ازش چيزي متوجه نشدم! چطور ميتونم اين دستور رو بهش اضافه كنم كه پست هاي تكراري توي دسته هاي ذكر شده رو نشون نده؟؟ ميشه كد خودم رو ويرايش كنيد؟؟ :wub:

لینک به ارسال

پست تکراری منظور این هست که یک پست در هر دو دسته وجود داشته باشه؟ بخودی خود یکبار این پست رو نمایش میده.

لینک به ارسال

پست تکراری منظور این هست که یک پست در هر دو دسته وجود داشته باشه؟ بخودی خود یکبار این پست رو نمایش میده.

اره دقيقا پست تكراري منطورمون اين بود، پس اگر خودش اتومات اينطوري باشه كه چه بهتر و مشكلي نداره :)

لینک به ارسال

دوستان گلم يه سوال ديگه در ادامه همين بحث: ميخوام تو همين كد خودم هميني كه توي پست دوم دوستمون قرارش داده، ميخوام كه بگم مثلا از اي دي 2 فقط 1 پست نشون بده و از اي دي 3 فقط 4 تا به عنوان مثلا يعني بگم از هر دسته چند تا نوشته بياره... متشكرم

لینک به ارسال

کوئری های جدا باید بزنید. توی یک کوئری نمیشه. حداقل تا الان که همجین قابلتی نداره(بصورت درونی)

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

اگه اشتباه نکنم من یه کوئری اخرین پست های یه مطلب رو دارم ( در مورد اسم این تابع) . میخوام یه تغییر بهش داده بشه . میخوام همین کد تبدیل بشه به مطالب پر بازدید یک دسته .

اینم کد

function tie_last_posts_cat($numberOfPosts = 5 , $thumb = true , $cats = 1){
global $post;
$orig_post = $post;
$lastPosts = get_posts('category='.$cats.'&numberposts='.$numberOfPosts);
foreach($lastPosts as $post): setup_postdata($post);
?>
<li <?php tie_post_class(); ?>>
<?php if ( function_exists("has_post_thumbnail") && has_post_thumbnail() && $thumb ) : ?>
<div class="post-thumbnail">
<a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php printf( __( 'Permalink to %s', 'tie' ), the_title_attribute( 'echo=0' ) ); ?>" rel="bookmark"><?php tie_thumb(); ?><span class="overlay-icon"></span></a>
</div><!-- post-thumbnail /-->
<?php endif; ?>
<h3><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title();?></a></h3>
<?php tie_get_score(); ?> <span class="date"><?php the_time('d F Y'); ?></span>
</li>
<?php endforeach;
$post = $orig_post;
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...