• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
takinhost

درست کردن فرم رزرو با فرم ساز وردپرس

6 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام من میخوام یک فرم بسازم برای یک شرکت هواپیمایی که کاربر بتونه بیاد مثلا از تاریخ 1/1/1391 رو انتخاب کنه و تا تاریخ 2/5/1391 رو انتخاب کنه و بهش اطلاعات پراوز همون روز رو نشون بده ایا میشه انجام داد خیلی فوری میباشد نمونه و اینکه میخوام اجاکس باشه و جستجو کنه خواهش میکنم کمک کنید و من رو راهنمایی کنید ...

و یک چیز دیگه این که من بتونم مثلا پرواز اون روز رو به یک صفحه دیگه لینک کنم ممنون

post-339-0-92982100-1352902055_thumb.png

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اطلاعات رو چگونه وارد میکنید؟

باید از wp_query استفاده کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- اسپم نکنید و صبر کنید تا جواب داده بشه.

2- اگر تجربه برنامه نویسی ندارید کار سختی براتون خواهد بود.

اگر بخواین با دیتابیس کار کنید باید فرمی بنویسید و اطلاعات رو به یک جدول وارد کنید. برای ایجاکسی بودن هم میتونید از ایجاکس در جی کوئری با متدهایی مثل post یا get کار کنید.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

افزونه فارسی برای این کار وجود نداره؟

در واقع همون افزونه رزرواسیون اما فارسی.یا حداقل بشه راحت تو کداش فارسیش کرد و تاریخشم شمسی باشه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جا داره تو این تایپیک من هم یه سوال بپرسم دوستان فکر کنم نیاز شدید پیدا کردم که تو وردپرس وصل شدن به دیتابیس و خوندن اطلاعات از روش را یاد بگیرم من وصل کردن ساده دیتابیس به سایت را بلدم

حتی با متد Post هم کار کدم و اطلاعات وارد کردم فقط تو لوکال بوده و تو یک پروژه وردپرس نبوده می خواستم بدونم فرقی داره وصل کردن تو وردپرس یا نه ؟

اگه یه آموزش داشته باشید ممنون میشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله خیلی شبیه به هم هستن

شما تابع wpdb رو مطالعه کنید براتون مسئله باز میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری