رفتن به مطلب

درست کردن فرم رزرو با فرم ساز وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام من میخوام یک فرم بسازم برای یک شرکت هواپیمایی که کاربر بتونه بیاد مثلا از تاریخ 1/1/1391 رو انتخاب کنه و تا تاریخ 2/5/1391 رو انتخاب کنه و بهش اطلاعات پراوز همون روز رو نشون بده ایا میشه انجام داد خیلی فوری میباشد نمونه و اینکه میخوام اجاکس باشه و جستجو کنه خواهش میکنم کمک کنید و من رو راهنمایی کنید ...

و یک چیز دیگه این که من بتونم مثلا پرواز اون روز رو به یک صفحه دیگه لینک کنم ممنون

post-339-0-92982100-1352902055_thumb.png

لینک به ارسال

1- اسپم نکنید و صبر کنید تا جواب داده بشه.

2- اگر تجربه برنامه نویسی ندارید کار سختی براتون خواهد بود.

اگر بخواین با دیتابیس کار کنید باید فرمی بنویسید و اطلاعات رو به یک جدول وارد کنید. برای ایجاکسی بودن هم میتونید از ایجاکس در جی کوئری با متدهایی مثل post یا get کار کنید.

لینک به ارسال
  • 11 ماه بعد...

سلام

افزونه فارسی برای این کار وجود نداره؟

در واقع همون افزونه رزرواسیون اما فارسی.یا حداقل بشه راحت تو کداش فارسیش کرد و تاریخشم شمسی باشه.

لینک به ارسال

جا داره تو این تایپیک من هم یه سوال بپرسم دوستان فکر کنم نیاز شدید پیدا کردم که تو وردپرس وصل شدن به دیتابیس و خوندن اطلاعات از روش را یاد بگیرم من وصل کردن ساده دیتابیس به سایت را بلدم

حتی با متد Post هم کار کدم و اطلاعات وارد کردم فقط تو لوکال بوده و تو یک پروژه وردپرس نبوده می خواستم بدونم فرقی داره وصل کردن تو وردپرس یا نه ؟

اگه یه آموزش داشته باشید ممنون میشم

لینک به ارسال

بله خیلی شبیه به هم هستن

شما تابع wpdb رو مطالعه کنید براتون مسئله باز میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...