رفتن به مطلب

کمک در رابطه با ویرایش افزونه و بهبود درگاه بانک ملت

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید محترم و عزیز . یک مشکل خیلی بزرگ دارم و امیدوارم به کمک استادان و دوستانم بتونم در این انجمن اون رو حل کنم .

** این مشکل درست یک ماهه رو مخمه و چون که زیاد با پی اچ پی آشنایی ندارم نمیتونم حل کنمش**

خب بریم سراغ اصل مطلب ::

من دوتا نیاز دارم و امیدوارم راهی چیزی بونم گیر بیارم >> من میخام با استفاده از افزونه درگاه بانک ملت یک سیستم رزواسیون ساده ولی کاربردی درست کنم تا هم نیاز خودم حل شه هم اینکه دیگران از اون بهره ببرن و اما خب : این افزونه فقط برای این طراحی شده که ما یه فرمی رو پر کنیم و پرداخت کنیم و همین و بس !!

اما من میخوام بر فرض مثال برای یک سالن یه سیستم رزرو حاظر کنم که با اون بشه یک سانس رو انتخاب کرد و به درگاه وصل شه بعد که وصل شد و پرداخت موفق بود :»

1- یک رسید چاپی با اطلاعاتی مثل وضعیت پرداخت و کد رهگیری برای کاربر به عنوان بلیط مثال ساخته شه و

2- اینکه اگر پرداخت موفق بود اون یک سانس که از قبل تعریفش کریدم به عنوان مثال سانس 11-12 از لیست غیر فعال شه یا به قولی حذف شه .

خب من کمک میخام که بتونم به امید خدا یه خدمتی رو برای هم وطنانم عرضه کنم از اون طرف خیلی جاها از خیلی کس ها پرسیدم و گفتند که باید کامل افزونه برسی شه بعد بشه اینچیزی رو که من میگم انجام بدیم .

خیلی ممنون میشم یاری کنید :X

صفحه افزونه

https://wordpress.org/plugins/bank-mellat/

لینک به ارسال

سلام. میتونید از ووکامرس استفاده کنید. و برای هر ساعت یک محصول ایجاد کنید و محصولات رو موجودیشون رو 1 بزنید و از درگاه های موجود برای اون افزونه استفاده کنید. افزونه های دیگه هم هست. ولی پوستتون هم باید طوری براتون طراحی کنن که مثلا جا خرید محصول بنویسه رزرو مکان.

در کل اگر با این موارد کارتون راه نمیوفته باید سفارش بدید براتون بنویسن ( اگر مثلا می خواید برای یک ماه بشه جا رزرو کرد ، با این افزونه یکم سخت میشه )

بگردید شاید افزونه های دیگه مناسب برای این کار پیدا کنید.

لینک به ارسال

سلام. میتونید از ووکامرس استفاده کنید. و برای هر ساعت یک محصول ایجاد کنید و محصولات رو موجودیشون رو 1 بزنید و از درگاه های موجود برای اون افزونه استفاده کنید. افزونه های دیگه هم هست. ولی پوستتون هم باید طوری براتون طراحی کنن که مثلا جا خرید محصول بنویسه رزرو مکان.

در کل اگر با این موارد کارتون راه نمیوفته باید سفارش بدید براتون بنویسن ( اگر مثلا می خواید برای یک ماه بشه جا رزرو کرد ، با این افزونه یکم سخت میشه )

بگردید شاید افزونه های دیگه مناسب برای این کار پیدا کنید.

واقعا دستتون درد نکنه ایده ی خیلی خوبی بود دمتون به قولی گرم !

اما اینم یه مشکل کوچیک داره اونم اینه که باید (طبق گفتتون ) هر روز یدونه درست کنم محصول .

ببینم شما خودتون میتونید پلاگین وردپرس بنویسید ؟!!

اگه می تونید من حاضرم هزینه رو پرداخت کنم فقط یکم کنار بیاید . بعد برای رسید چیزی به نظرتون نمیرسه که به من کمک کنه ؟!

لینک به ارسال

الان که سرچ کردم دیدم اصلا نیازی به نوشتن افزونه هم نیست! نمونش این پلاگین:

https://wordpress.org/plugins/booking-system/

اگر این به دردتون نخورد بگردید در مورد سیستم رزرو موارد زیادی پیدا می کنید. فقط پلاگینی پیدا کنید که روی یه فروشگاه ست بشه که درگاهش موجود باشه مثل همین ووکامرس.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...