• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
Im_AhN

ارور 403

14 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض ادب

بنده بعد از اینکه یک افزونه درگاه پرداخت انلاین نصب کردم بعد از اون سایت من باز نشد و صفحه ارور 403 رو میداد

بعد از رفع مشکل و حذف آن متوجه شدم تمامی مطالب ، برگه ها و صفحات من کماکان این مشکل را دارند و با کلیک بر روی انها این صفحه ارور باز میشود

ممنون میشم من رو در رفع این مشکل راهنمایی کنید .

باتشکر

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

صفحه ی اول سایت تان باز می شود؟

در این صورت، تنظیمات پیوند یکتا را بررسی کنید شاید از آن باشد.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و عرض ادب

بنده بعد از اینکه یک افزونه درگاه پرداخت انلاین نصب کردم بعد از اون سایت من باز نشد و صفحه ارور 403 رو میداد

بعد از رفع مشکل و حذف آن متوجه شدم تمامی مطالب ، برگه ها و صفحات من کماکان این مشکل را دارند و با کلیک بر روی انها این صفحه ارور باز میشود

باتشکر

با سلام

به انجمن پشتیبانی وردپرس پارسی خوش آمدید

پیونده های یکتای خود را بر روی حالت پیش فرض قرار و ذخیره نمایید و بعد از چند دقیقه مجددا به حالت قبلی برگردنده و ذخیره کنید

کد پیش فرض وردپرس را در فایل htaccess قرار دهید

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

موفق باشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

به انجمن پشتیبانی وردپرس پارسی خوش آمدید

پیونده های یکتای خود را بر روی حالت پیش فرض قرار و ذخیره نمایید و بعد از چند دقیقه مجددا به حالت قبلی برگردنده و ذخیره کنید

کد پیش فرض وردپرس را در فایل htaccess قرار دهید

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
</IfModule>
# END WordPress

موفق باشید

با سلام

ممنون از پاسخگوییتون

این پیوند یکتا کجا قرار دارد ؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز ، دسترسی های پوشه هاتو رو چک کن همه شون باید 755 باشن

کلیه فایل ها باید 666 داشته باشن

و فایل htaccess نیز644

اگر نشد این کد رو در فایل htaccess قرار بده

SecFilterEngine Off

ویرایش شده در توسط محمد دریابیان
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز ، دسترسی های پوشه هاتو رو چک کن همه شون باید 755 باشن

کلیه فایل ها باید 666 داشته باشن

و فایل htaccess نیز644

همه شون همینطوره

این فایل htaccess رو هاستینگ گفت پاک کن هرچی دیدی تا درست بشه

اما نشد

:((

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه شون همینطوره

این فایل htaccess رو هاستینگ گفت پاک کن هرچی دیدی تا درست بشه

اما نشد

:((

یه شات از اون خطا رو بهم بده و یا ادرس بده تا چک کنم...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه شات از اون خطا رو بهم بده و یا ادرس بده تا چک کنم...

این pstrophy.ir

روی یکی از مطالب کلیک کنید ببینید .

:(

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این pstrophy.ir

روی یکی از مطالب کلیک کنید ببینید .

:(

بله پریروز سایت بنده هم همینطوری شد. اگر میتونید اطلاعات ورود به پنل بدید (پ.خ.کنید) تا براتون درست بشه. دایرکت ادمین یا سی پنل؟!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و عرض ادب

باتشکر

عزیز اینا که ارور 404 میده نه 403...

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیز اینا که ارور 404 میده نه 403...

قبلا 403 بود

حالا چیکارکنم ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبلا 403 بود

حالا چیکارکنم ؟

یکی دیگر از خطاهایی که برخی مواقع به دلایل خاصی در وردپرس به وجود میاد خطای 404 پست ها هستش , یعنی صفحه ی اصلی سایت بدون مشکل اجرا میشه اما وقتی روی یک پست کلیک می کنیم پست مورد نظر پیدا نمیشه و حطای 404 برای ما ظاهر میشه.

یکی از مورادی که سبب به وجود آمدن خطای 404 در وردپرس میشه زمانی که سایت رو از روی یک سرور روی سرور دیگری انتقال بدیم این یکی از دلایل هست که بیشتر هم به این دلیل اتفاق میفته اما با این صفحه ی 404 چه باید کرد.

رفع خطای 404 پست ها در وردپرس

به قسمت مدیریت وردپرس برید بخش تنظیمات و پیوند یکتا ( داشبورد / تنظیمات / پیوند یکتا ) در اینجا شما نحوه ی نمایش لینک های سایتتون رو مشخص کردید , بدون تغییر یه بار تنظیمات رو ذخیره کنید بعد به صفحه ی سایتتون برید و پستی رو باز کنید وببینید که دوباره خطای 404 میاد یا نه ؟ اگه درست شد که هیچ اما اگر نه ؟

اگر با این روش مشکل خطای 404 شما برطرف نشد باید به صورت دستی تغییراتی رو اعمال کنید و اینبار از طریق هاست , وارد هاسب بشید و حد دسترسی فایل .htaccess رو بررسی کنید احتمالا 666 باشه روی 660 قرار بدید و دوباره تست کنید اگر درست نشد به حالت 666 برش گردونید و فایل رو در حالت ویرایش باز کنید و کد زیر رو در داخل این فایل کپی کنید

# BEGIN WordPress

<IfModule mod_rewrite.c>

RewriteEngine On

RewriteBase /

</IfModule>

# END WordPress

به احتمال زیاد اگر با دو روش بالا مشکل برطرف نشه با این روش سوم باید درست بشه.

روش هایی که در بالا گفته شد راه حل هایی برای رفع خطای 404 وردپرس بود

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا ممنونم

سایت درست شدحالا رو تاپیک های انجمنم میرم ارور 404 میده

حالا چیکارباید کرد ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

ممنون از پاسخگوییتون

این پیوند یکتا کجا قرار دارد ؟

با سلام

در قسمت تنظیمات وردپرس

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری