• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
programmer1

رفتار عجیب ادیتور در قالب Twenty eleven

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام،

توی قالب Twenty eleven چرا این اتفاق می افته؟ (gif متحرک است توی مرورگر ببینید)

طبق تصویر کاملا مشخصه وقتی تایپ میکنم اولا تا آخر خط نمیره و از طرفی به صورت خودکار تورفته میشه، توی خروجی مشکلی نیست و حالت html هم مشکلی نداره ولی توی حالت ویژوال مشکل داره.

این مشکل هم توی قالب فرزند و هم توی قالب مادر اتفاق می‌افته، هم توی وردپرس پایینتر از 4.3 و هم توی 4.3.

مشکل از افزونه ها نیست، ضمن اینکه یکبار غیر فعال کردم ولی با همین شرایط قالبی مثل sparkling بدون مشکله.

قالب 2011 قالبی نیست که از این دست مشکلات داشته باشه با وردپرس 4.3 هم سازگاره.

ضمنا با فعال کردن افزونه پارسی دیت فونت پیش فرض ادیتور موقع تایپ هیچی تغییری نمیکنه.

لطفا راهنمایی کنید.

با سپاس/.

post-10865-0-58273200-1441871179_thumb.g

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

1. این مشکل برای منم تو قالب اختصاصی خودم هست، با مرورگرهای دیگه امتحان کردید؟ فکر می‌کنم مشکل از ویندوز 10 باشه.

2. مشکل مربوط به پلاگین پارسی‌دیت، احتمالاً به خاطر اینه که قالب شما یه editor-style دیگه داره.

موفق باشید.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام. 1. این مشکل برای منم تو قالب اختصاصی خودم هست، با مرورگرهای دیگه امتحان کردید؟ فکر می‌کنم مشکل از ویندوز 10 باشه. 2. مشکل مربوط به پلاگین پارسی‌دیت، احتمالاً به خاطر اینه که قالب شما یه editor-style دیگه داره. موفق باشید.

کافیه یه سر نخ بدید!

ممنون هر دو تا مشکل زیر سر اون edtor style بود، توی پوشه تم دو تا فایل editor-style.css و editor-style-rtl.css وجود داشت که با تغییر نامشون (به نوعی غیر فعال کردنشون) مشکل حل شد. (توی functions.php هم میشه غیر فعال کرد)

اگه نمیخواهید استایل ادیتور رو کاملا غیر فعال کنید اینجا راه حلهای دیگه ای ارائه شده:

http://wordpress.stackexchange.com/questions/2067/why-is-the-visual-editor-in-wordpress-limiting-the-width-by-wrapping-the-content

سپاس از شما بابت راهنمایی به جایی که کردید.

ویرایش شده در توسط programmer1
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل فونت و اینکه تا انتهای خط نمیرفت حل شد ولی اون تو رفتگی حل نشد، هنوز هم رفتار عجیبی نشون میده گاهی واقات از قسمت ادیتور میزنه بیرون بعد درست میشه، فاصله بین خطوط خیلی زیاد می افته و ...

خیلی عجیبه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل فونت و اینکه تا انتهای خط نمیرفت حل شد ولی اون تو رفتگی حل نشد، هنوز هم رفتار عجیبی نشون میده گاهی واقات از قسمت ادیتور میزنه بیرون بعد درست میشه، فاصله بین خطوط خیلی زیاد می افته و ...

خیلی عجیبه.

از چه سیستم عامل و مرورگری استفاده میکنید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ویندوز 8 - کروم. (قطعا از سیستم عامل و مرورگر نیست و الا برای سایر قالبها هم این مشکل برقرار است!)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل از مرورگر کروم هست. چون من هم قالب 2011 هم قالب خودم رو هر دو در فایرفاکس تست کردم و مشکلی نبود.

موفق باشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکلو پیدا کردم. مشکل از وردپرس 4.3 است.

ظاهرا در نسخه 4.3 ادیتورش با بعضی از قالبها تداخل داره (یا بالعکس).

من به وردپرس 4.2.4 برگشت دادم مشکل کاملا حل شد

در کل خلاصه دقیق ماجرا:

مشکل : رفتار عجیب ادیتور در قالب Twenty Eleven (توی gif پست اول میتونید ببینید).

شرایط بروز خطا: وردپرس 4.3.

راه حل: حذف وردپرس 4.3 و نصب دستی وردپرس 4.2.4.

علت خطا: نامشخص!

افزونه پارسی دیت هم نصب کردم.

ولی خب عجیبه، دلیلش چیه؟

به هر حال این نسخه تازه اومده و وجود چنین باگی دور از ذهن نیست، باید منتظر بروزرسانی های بعدی بود.

مشکل از مرورگر کروم هست. چون من هم قالب 2011 هم قالب خودم رو هر دو در فایرفاکس تست کردم و مشکلی نبود.

موفق باشید.

ولی بنده تو هر دو تا مرورگر این مشکل رو داشتم (وردپرس 4.3)

تستی که انجام دادید تحت کدوم نسخه وردپرس بود؟

چیزی که مشکل رو پیچیده میکنه اینه که وردپرس 4.3 فقط با بعضی از قالبها این مشکل رو داره و اینجا نیاز به بررسی داره مشکل از وردپرسه یا قالب؟ (من احتمال بیشتری میدم به خود وردپرس چون علاوه بر این مشکلات دیگری هم در نسخه 4.3 در بعضی از مرورگرها دیدم مثلا مخفی شدن گزینه های ادمین پنل و ناپایداری اش در کروم در حالی که نسخه قبلی هیچ کدوم از این مشکلات رو نداره)

ویرایش شده در توسط programmer1
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری