رفتن به مطلب

رفتار عجیب ادیتور در قالب Twenty eleven

پست های پیشنهاد شده

سلام،

توی قالب Twenty eleven چرا این اتفاق می افته؟ (gif متحرک است توی مرورگر ببینید)

طبق تصویر کاملا مشخصه وقتی تایپ میکنم اولا تا آخر خط نمیره و از طرفی به صورت خودکار تورفته میشه، توی خروجی مشکلی نیست و حالت html هم مشکلی نداره ولی توی حالت ویژوال مشکل داره.

این مشکل هم توی قالب فرزند و هم توی قالب مادر اتفاق می‌افته، هم توی وردپرس پایینتر از 4.3 و هم توی 4.3.

مشکل از افزونه ها نیست، ضمن اینکه یکبار غیر فعال کردم ولی با همین شرایط قالبی مثل sparkling بدون مشکله.

قالب 2011 قالبی نیست که از این دست مشکلات داشته باشه با وردپرس 4.3 هم سازگاره.

ضمنا با فعال کردن افزونه پارسی دیت فونت پیش فرض ادیتور موقع تایپ هیچی تغییری نمیکنه.

لطفا راهنمایی کنید.

با سپاس/.

post-10865-0-58273200-1441871179_thumb.g

لینک به ارسال

سلام.

1. این مشکل برای منم تو قالب اختصاصی خودم هست، با مرورگرهای دیگه امتحان کردید؟ فکر می‌کنم مشکل از ویندوز 10 باشه.

2. مشکل مربوط به پلاگین پارسی‌دیت، احتمالاً به خاطر اینه که قالب شما یه editor-style دیگه داره.

موفق باشید.

لینک به ارسال
سلام. 1. این مشکل برای منم تو قالب اختصاصی خودم هست، با مرورگرهای دیگه امتحان کردید؟ فکر می‌کنم مشکل از ویندوز 10 باشه. 2. مشکل مربوط به پلاگین پارسی‌دیت، احتمالاً به خاطر اینه که قالب شما یه editor-style دیگه داره. موفق باشید.

کافیه یه سر نخ بدید!

ممنون هر دو تا مشکل زیر سر اون edtor style بود، توی پوشه تم دو تا فایل editor-style.css و editor-style-rtl.css وجود داشت که با تغییر نامشون (به نوعی غیر فعال کردنشون) مشکل حل شد. (توی functions.php هم میشه غیر فعال کرد)

اگه نمیخواهید استایل ادیتور رو کاملا غیر فعال کنید اینجا راه حلهای دیگه ای ارائه شده:

http://wordpress.stackexchange.com/questions/2067/why-is-the-visual-editor-in-wordpress-limiting-the-width-by-wrapping-the-content

سپاس از شما بابت راهنمایی به جایی که کردید.

ویرایش شده توسط programmer1
لینک به ارسال

مشکل فونت و اینکه تا انتهای خط نمیرفت حل شد ولی اون تو رفتگی حل نشد، هنوز هم رفتار عجیبی نشون میده گاهی واقات از قسمت ادیتور میزنه بیرون بعد درست میشه، فاصله بین خطوط خیلی زیاد می افته و ...

خیلی عجیبه.

لینک به ارسال

مشکل فونت و اینکه تا انتهای خط نمیرفت حل شد ولی اون تو رفتگی حل نشد، هنوز هم رفتار عجیبی نشون میده گاهی واقات از قسمت ادیتور میزنه بیرون بعد درست میشه، فاصله بین خطوط خیلی زیاد می افته و ...

خیلی عجیبه.

از چه سیستم عامل و مرورگری استفاده میکنید؟

لینک به ارسال

مشکل از مرورگر کروم هست. چون من هم قالب 2011 هم قالب خودم رو هر دو در فایرفاکس تست کردم و مشکلی نبود.

موفق باشید.

لینک به ارسال

مشکلو پیدا کردم. مشکل از وردپرس 4.3 است.

ظاهرا در نسخه 4.3 ادیتورش با بعضی از قالبها تداخل داره (یا بالعکس).

من به وردپرس 4.2.4 برگشت دادم مشکل کاملا حل شد

در کل خلاصه دقیق ماجرا:

مشکل : رفتار عجیب ادیتور در قالب Twenty Eleven (توی gif پست اول میتونید ببینید).

شرایط بروز خطا: وردپرس 4.3.

راه حل: حذف وردپرس 4.3 و نصب دستی وردپرس 4.2.4.

علت خطا: نامشخص!

افزونه پارسی دیت هم نصب کردم.

ولی خب عجیبه، دلیلش چیه؟

به هر حال این نسخه تازه اومده و وجود چنین باگی دور از ذهن نیست، باید منتظر بروزرسانی های بعدی بود.

مشکل از مرورگر کروم هست. چون من هم قالب 2011 هم قالب خودم رو هر دو در فایرفاکس تست کردم و مشکلی نبود.

موفق باشید.

ولی بنده تو هر دو تا مرورگر این مشکل رو داشتم (وردپرس 4.3)

تستی که انجام دادید تحت کدوم نسخه وردپرس بود؟

چیزی که مشکل رو پیچیده میکنه اینه که وردپرس 4.3 فقط با بعضی از قالبها این مشکل رو داره و اینجا نیاز به بررسی داره مشکل از وردپرسه یا قالب؟ (من احتمال بیشتری میدم به خود وردپرس چون علاوه بر این مشکلات دیگری هم در نسخه 4.3 در بعضی از مرورگرها دیدم مثلا مخفی شدن گزینه های ادمین پنل و ناپایداری اش در کروم در حالی که نسخه قبلی هیچ کدوم از این مشکلات رو نداره)

ویرایش شده توسط programmer1
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...