رفتن به مطلب

مشکل WP_Widget is depreca

پست های پیشنهاد شده

با سلام

با مشکل صفجه سفید مواجه بودم که بعد از استفاه از راهنمایی های موجود در انجمن، موقع ورود به پیشخوان سایت به پیام زیر برخوردم در این مورد راهنمایی می خواستم

Notice: The called constructor method for WP_Widget is deprecated since version 4.3.0! Use

__construct()

instead. in /hsphere/local/home/a992083/...com/wp-includes/functions.php on line 3457 Notice: The called constructor method for WP_Widget is deprecated since version 4.3.0! Use

__construct()

instead. in /hsphere/local/home/a992083/sedayeomid.com/wp-includes/functions.php on line 3457 Notice: has_cap

از نگارش 2.0 از رده خارج شده! استفاده از سطوح دسترسی کاربران توسط افزونه‌ها و پوسته‌ها از رده خارج شده است. از نقش‌های کاربری و توانایی‌ها به‌جای آن‌ها استفاده کنید. in /hsphere/local/home/a992083/sedayeomid.com/wp-includes/functions.php on line 3570

لینک به ارسال

سلام. یکی از افزونه ها یا یکی از ابزارک های اختصاصی پوستتون به روزرسانی نشده!.

افزونه ها رو یکی یکی غیر فعال کنید تا ببینید کدومشونه. اگر هیچ کدوم نبود یکی از ابزارک های اختصاصی پوسته هست و طراحش باید مشکل رو برطرف کنه.

لینک به ارسال

تمام افزونه ها رو غیر فعال کنید و مجددا فعال کنید درست میشه ....

منم دقیقا همین مشکل رو دارم افزونه ها هم غیرفعال کردم بازم نشد

لینک به ارسال

متاسفانه بیشتر از این نمیتونم راهنمایی کنم. اگر مشکل از افزونه ها نبوده پس پوستتون ابزارکی داره که با نسخه جدید وردپرس سازگار نیست. که در این صورت باید به طراحش بگید مشکل رو حل کنه.

اگر من بخوام برای کسی مشکل رو حل کنم و مشکل از پوستش باشه اول به دنبال عبارت wp_widget توی همه فایل های پوستش میگردم و بعد طبق دستور العمل زیر توابع رو تغییر میدم:

https://wordpress.org/support/topic/notice-wp_widget-is-deprecated-since-version-430#post-7325082

ولی شما دو ارور دارید که این راه حل برای اولیش هست.

لینک به ارسال

با سلام و سپاس دوستان

ولی راه های پیشنهادی جواب نداد.

یک بار نسخه وردپرس رو مجددا با نسخه فعلی جایگزین کنید فقط دقت کنید پوشه wp-content و فایل wp-config.php رو جایگزین نکنید

ویرایش شده توسط M.Javad
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...