رفتن به مطلب

مشكل رفتن از گوگل!!!

bobby10

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشين

من الان چند ساعته كه سايتم تو گوگل كلا افت كرده يه دونه هم ورودي گوگل ندارم مشكل از كجاست ممنون ميشم راهنماييم كنين

وقتي تو گوگل ميزدم ميهن موزيك سايت منو اول مي آورد ولي الان ديكه نمياره mihanmusic.eu

ویرایش شده توسط bobby10
لینک به ارسال

ببينيد افت رتبه هزار تا دليل ميتونه داشته باشه ...

شما تو اين مدت كار خاصي انجام نداديد مثلا بكلينك نخريديد و ...

اگه فك مي كنيد كه اشتباهي انجام نداديد مشكل از خود گوگله و بعد يه مدت حل ميشه

واسه منم دقيقا اينجوري شده بود از رتبه ي يك رفتم رتبه 397 !!! ولي بعد دو سه هفته درست شد

لینک به ارسال

برای منم چندین و چندین بار پیش اومده خیلی وقت ها درست شده و خیلی وقت ها درست نشده

اتفاقا یک ماه پیش همین اتفاق برای یکی از سایت هام افتاد که تازه تاسیس بود بعد این مدت تازه ورودیم به 10-20 تا در روز رسیده که اوایل تاسیس به 200 تا روزانه هم می رسید

لینک به ارسال

ببينيد افت رتبه هزار تا دليل ميتونه داشته باشه ...

شما تو اين مدت كار خاصي انجام نداديد مثلا بكلينك نخريديد و ...

اگه فك مي كنيد كه اشتباهي انجام نداديد مشكل از خود گوگله و بعد يه مدت حل ميشه

واسه منم دقيقا اينجوري شده بود از رتبه ي يك رفتم رتبه 397 !!! ولي بعد دو سه هفته درست شد

برای منم چندین و چندین بار پیش اومده خیلی وقت ها درست شده و خیلی وقت ها درست نشده

اتفاقا یک ماه پیش همین اتفاق برای یکی از سایت هام افتاد که تازه تاسیس بود بعد این مدت تازه ورودیم به 10-20 تا در روز رسیده که اوایل تاسیس به 200 تا روزانه هم می رسید

من 2-3 هفته ميشه كه سايت رو زدم تا ديروز 200 تا ورودي گوگل داشتم و بك لينكم خريدم پيج رنكم هم 3 هست ولي كار خواصي انجام ندادم كه باعث افت بشه يهو اومد پايين رتبه

ویرایش شده توسط bobby10
لینک به ارسال

نوسانات ورودی عادی هست و کم و زیاد میشه. اما اگر ادامه دار باشه برای مدت طولانی باید دنبال منشا مشکلتون باشید.

لینک به ارسال

من جدیدا سرور خودمو عوض کردم رو سرور قبلی سئو 91% بود الان رو سرور جدید 85% هستش دلیلش چی میتونه باشه ؟

لینک به ارسال

تعویض سرور ربطی به سئو نداره.

به پوسته و کدهای تزریقی به اون وابسته هست + مطالب و...

لینک به ارسال

تعجب منم واسه همینه تغییری انجام نشده که chkme اینطوری آمار داده چون تعویض سرور تا اونجاییی که من میدونم بی ربط هستش

لینک به ارسال

من 2-3 هفته ميشه كه سايت رو زدم تا ديروز 200 تا ورودي گوگل داشتم و بك لينكم خريدم پيج رنكم هم 3 هست ولي كار خواصي انجام ندادم كه باعث افت بشه يهو اومد پايين رتبه

دلیلشو براتون Bold کردم

لینک به ارسال

وقتي تو گوگل ميزدم ميهن موزيك سايت منو اول مي آورد ولي الان ديكه نمياره mihanmusic.eu

احتمالا نتايج شخصي مرورگرتون بوده روي گوگل و نتايج اصلي نبوده ..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...