رفتن به مطلب

درخواست افزونه خبرنامه بصورت پاپ اپ

پست های پیشنهاد شده

سلام دنبال یک افزونه هستم که وقتی وارد سایت میشی یک پاپ اپ باز بشه وبگه با وارد کردن ایمیل خود مثلا یک مبلغی رو هدیه میگیرید مثل سایت

www.bamilo.com

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

برای اینکه بتوانی فرم خبرنامه را به صورت پاپ آپ در سایت اجرا کنی افزونه PopUp by Supsystic بسیار بدرد بخور است من خودم استفاده می کردم. ولی برای اینکه وقتی کسی عضو شد هدیه بگیره فکر نکنم افزونه خاصی باشه. باید با برنامه نویسی حل بشه.

در ضمن اگر می خوای آمار عضویت در خبر نامه بالا بره باید یک صفحه فرود داشته باشی. برای آشنایی با صفحه فرود لینک زیر رو ببین

صفحه فرود

لینک به ارسال

برای اینکه بتوانی فرم خبرنامه را به صورت پاپ آپ در سایت اجرا کنی افزونه PopUp by Supsystic بسیار بدرد بخور است من خودم استفاده می کردم. ولی برای اینکه وقتی کسی عضو شد هدیه بگیره فکر نکنم افزونه خاصی باشه. باید با برنامه نویسی حل بشه.

در ضمن اگر می خوای آمار عضویت در خبر نامه بالا بره باید یک صفحه فرود داشته باشی. برای آشنایی با صفحه فرود لینک زیر رو ببین

صفحه فرود

افزونه رو نصب کردم میشه راهنمایی کنید که ایمیل کاربرانی که ثبت نام میکنند کجا ذخیره میشود؟

لینک به ارسال

با سلام، این افزونه قابلیت هایی بسیاری دارد، ولی بهتر است ایمیل کاربران را در قالب CSV خروجی بگیرید و از سرویس های رایگانی مانند MailChimp یا Mailerlite استفاده کنید. آدرس دیدن آمار فعالیت های خبرنامه به شکل زیر می باشد:

Show All PopUps >> انتخاب پاپ آپ مورد نظر با کلیک بر روی نام آن >> Statistics

در این قسمت می توانید آمار کامل و شاملی را ملاحظه فرمایید، البته این قسمت از دو بخش آمار می گیرد: 1- تعداد عضویت در خبر نامه 2- تعداد دنبال کردن ها یا لایک ها در شبکه های اجتماعی ( اگر فعال باشد )

پیشنهاد می کنم در لوکال هاست مقداری با افزونه ور بروید تا قلق آن دستتان بیاید

با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...