S A J J A D

خطای parsidate بعد از آپدیت دستی

1 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

بعد از بروز رسانی دستی ورد\رس به نسخه 4.3 خطای در پنل وردپرس ظاهر میشه لطفا اساتید راهنمایی کنند

Notice: Undefined index: submenu_move in /home/domain.com/domains/domain.com/public_html/wp-content/plugins/wp-parsidate/includes/settings.php on line 21

---------------------------------------------

ممنون

مشکل حل شد

ویرایش شده در توسط S A J J A D
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط peyman1998
      سلام

وقت بخیر

مشکلی با تاریخ شمسی پلاگین lifterLMS دارم.(این پلاگین رایگان و در مخزن وردپرس است). 

از هر افزونه پارسی استفاده می‌کنم مشکلاتی وجود دارد. (مثل wp-jalali-parsidate-wppersian)

اما مشکل دقیقاً چیست؟

مشکلی این است که فرمت تاریخ فارسی با پلاگین lifterLMS هماهنگی ندارد.

بخشی در این پلاگین وجود دارد به عنوان پرداخت اقساطی. 

در پرداخت اقساطی دو پارامتر داریم با عنوان پرداخت بعدی (next payment) و انقضای دسترسی؛ وقتی تاریخ را شمسی می‌کنیم، فکر می‌کنم چون تاریخ ورودی محاسبات (تاریخ ثبت‌نام) شمسی می‌شود سایر محاسبات یعنی تاریخ پرداخت بعدی و انقضای دسترسی دوره بهم میریزد.

به نظر شما آیا راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟ اگر بله، چطور می‌توانم از کمک شما استفاده کنم؟
    • توسط chemist
      با سلام و احترام؛
      من از افزونه بسیار خوب پارسی دیت برای شمسی کردن تاریخ استفاده می کنم
      https://fa.wordpress.org/plugins/wp-parsidate/
      مشکلی که دارم این هست در قسمت پستها و ... تاریخ به درستی نمایش داده میشه ولی در قسمت کامنتهای قالب که مدت زمان گذشته از تاریخ ارسال کامنت رو نمایش میده، مینویسه 49 سال! پیش
      چطور باید این مورد را اصلاح کنم؟ با غیر فعال کردن افزونه پارسی دیت به درستی نمایش میده
      ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
      لازم به ذکر هست که با چند تا از افزونه نه چندان معروف، تست شد و این مشکل وجود نداشت ولی باز ترجیح بنده استفاده از افزونه مورد تأیید انجمن وردپرس پارسی هست.
      با سپاس
    • توسط saeedjf
      سلام
      توی یک قالب آماده که خریداری کرده بودیم از افزونه wp-parsidate استفاده شده بود و این اولین‌بار بود که من با این افزونه مواجه می‌شدم. هنگامی که سفارشات رو میخواستیم بر اساس ماه شمسی فیلتر کنیم با پیغام خطا مواجه می‌شدیم. پیغام خطا به وضوح دلیل این مشکل رو اعلام می‌کرد و به سادگی میشد این مشکل رو برطرف کرد. از اونجایی که توی بخش riveiw افزونه توی https://wordpress.org/plugins/wp-parsidate/ هم به این مشکل اشاره شده بود اما راه حل داده شد درست نبود تصمیم گرفتم اینجا راه حلش رو بگم تا کسایی که همین مشکل رو دارن این مشکل براشون برطرف بشه و از طرفی اگر آپدیتی برای این افزونه اومد درش لحاظ بشه (برداشت من با سرچ این بود که سازنده‌های این افزونه در این سایت فعالیت می‌کنند).
      کافی هستش که در خط ۴۶ فایل lists-fix.php که در این آدرس از افزونه هستش:
      wp-parsidate/includes/admin/lists-fix.php
      دستور
       where = wpp_posts_where( $where) // incorrect$
      به
      where = wpp_posts_where( $where, $wp_query ); // correct$
      تغییر دهید.
      پارامتر دوم در تابع wpp_posts_where فراموش شده که با اضافه شدنش مشکل برطرف میشه.
    • توسط amirmt
      سلام و عرض ادب هنگامی که سایتم و میخوام باز کنم و ادرسش رو سرچ میکنم یه صفحه سفید باز میشه که این اخطار رو میده 
      Parse error: syntax error, unexpected 'text' (T_STRING) in /home/unickir/public_html/wp-includes/class-oembed.php on line 461
      کسی میدونه مشکل کجاست و کمک کنه
      ادرس سایت}: www.unick.ir
    • توسط iranibonsai
      درود، سایتی رو با وردپرس بالا آوردیم
      اما اکنون در صفحات داخلی سایت کد خطایی رو در بخش بالای مرورگر نشون میده که نتونستیم رفعش کنیم
      Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home3/zahrefzo/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
      این خطا قبلا وجود نداشت، نفهمیدم به چه علتی بوجود آمده و تو اینترنت هم چیز خاصی راجعبه رفعش پیدا نکردم، ممنون میشم اعلام نظر بفرمایید
      آدرس سایت :
      http://minelbeautysalon.com//