3 پست در این موضوع قرار دارد

سلام..............................

من میخوام که برای برگه هایی که توی سایت وردپرسیم ایجاد میکنم یه قالب خاص وجود داشته باشه. مثلا قالب صفحه تماس با ما، با صفحه اصلی مطالب متفاوت باشه.

ممنون میشم کمک کنید.....

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://wp-parsi.com/article/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-custom-page-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%B2%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA/

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اولا نیاز به خصوصی دادن نیست

دوم اینکه یه جستجو ناقص نیاز بود

سوم : از template name استفاده کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      سوالی که داشتم اینه من اخیرا کار روی یک قالبی رو شروع کردم که خب سایت سازنده اش اونو میفروخت ولی من توی یک سایت ایرانی اونو به صورت رایگان گرفتم. فک کنم یه جورایی کرکش کردن
      مشکلی که الان دارم اینه که توی کد سایتم اسم اون سایت فارسی دائما دیده میشه. متاسفانه به خاطر قوانین انجمن نمیتونم نه اسم قالب رو بیارم نه اسم سایت فارسی رو.
      حالا من برای مثال اسم اون سایت فارسی رو میگم "فلان پرس". مثلا اگه توی inspect به فونت متن هام نگاه می کنم اسم فونت رو نوشته "folanpress b Yekan"
      از این موارد بسیار توی قالبم هست و هر روز دارم تو جاهای بیشتر اسمشون رو میبینم.
      چجوری می تونم این اسم رو حذف کنم یا به نظرتون اصلا قالبم رو عوض کنم؟
      این مسئله رو برای چی اون سایت فارسی انجام داده روی Rank سایت خودش تاثیر داره؟

• توسط Ali Brm
      سلام خدمت دوستان
      امکان کپی گرفتن از یک نوشته در "همه نوشته ها" وجود داره؟
      میخوام مجبور نباشم هر سری برای یک نوشته تنظیماتش رو انجام بدم. مخصوصا تنظیمات مربوط به صفحه در پایین. راهی وجود داره؟
    • توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      من وردپرس رو تازه شروع کردم ولی در یکسری موارد هنوز مشکل دارم. فکر میکنم سوالم یه مقدار مبتدی باشه ولی ممنون میشم پاسخ بدید.
      بعد از کلی مطالعه تفاوت دسته و نوشته و برگه رو متوجه شدم ولی مشکلی که دارم اینکه که زمانی که یک نوشته اضافه میکنم بعد از زدن انتشار یک لینک بهش اختصاص میده. روی اون لینک که میزنم به جای اینکه اون نوشته رو بیاره دسته اون رو میاره. مثلا مطلبی قرار میدم درباره گوشی های سامسونگ و در دسته samsung قرارش میدم. بعد از زدن انتشار لینکی که بهش اختصاص میده به صورت زیره:
      localhost/Mysite/samsung
      لینک بالا هم نوشته های دسته samsungرو میاره نه نوشته ای رو که من ساختم
      لطفا راهنمایی بفرمایید کجای کار مشکل داره
      ممنون 
    • توسط majid_one

من به  تازگی سایتی راه اندازی کردم و از این که ابزار ها و افزونه هایی که در اینترنت به فروش میرسن استایلشون با قالب من جور در نمیان و یا نمیتونم سفارشیشون کنم برای خودم

میخواستم بپرسم این ابزار ها با چه کدی نوشته شدن و آیا میشه همه جوره توشون دست برد و برای خودت سفارشیشون کرد و استایلشون رو شبیه استایل قالب وبسایت خودت کنی؟
    • توسط pouyavatani
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان محترم.
      بنده مطالب رو دارم در یک برگه فراخوانی میکنم.
      حالا میخام که این برگه صفجه بندی هم بشه و از تابعی برای این کار در فایل functions دارم استفاده میکنم.
      اما وقتی این تابع رو در برگه ی مربوطه فراخوانی میکنم اون قسمت صفحه بندی نمایش داده نمیشه.
      اما تو صفحه index و category که امتحان کردم نمایش داده میشه.
      چه کار باید کنم؟؟