رفتن به مطلب

مشکل پذیرفته نشدن دیدگاه ها و لود نشدن تصاویر داخل پنل

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

الان یه چند روزی هست که سایت من این مشکل رو داره یعنی نه دیدگاه ها حذف میشن و نه تایید.و اینکه وقتی تصاویر رو برای تصویر شاخص آپلود میکنم آپلود میشه ولی پایین سمت چپ نمایش داده نمیشه و اینکه داخل سایت هم نمایش داده نمیشه .اومدم افزونه پست های مشابه رو غیر فعال کردم درست شد فکر کردم از همینه.ولی بعد چند ساعت باز میشکل برگشت .والان اومدم افزونه های WP-PostViews و WP-PageNavi غیر فعال کردم باز درست شد.ولی نمیتونم این افزونه ها رو غیر فعال کنم نیاز سایتم هستن.الان نمیدونم چکار کنم نمیتونم سایت رو بروز کنم.فک کنم مشکل از ورژن جدید وردپرس باشه که بروزش کردم.میشه راهنماییم کنید که چکار کنم؟

لینک به ارسال

احتمال بروزرسانی ناقص وجود داره

یه فول بک آپ بگیر و دستی بروزرسانی کن ببین درست میشه

ضمناً افزونه هات رو هم بروز نگه دار

لینک به ارسال

افزونه ها کامل بروز هستن.واقعیتش اینه که من تا حالا دستی بروز نکردم و بلد نیستم.

لینک به ارسال

سلام. قبل از کاری که دوستون گفتن فایل wp-config رو توی ریشه نصب وردپرس باز کن جایی که نوشته wp_debug رو پیدا کن و مقدار جلوش که false هست رو بکن true بعدش برو به پنل ادمین ببین خطایی میده یا نه اگر نداد برو به صفحه ارسال مطلب و چک کن ببین خطایی میده اگر خطایی موجود بود آدرس های موجود توی خطا رو حذف کن و بقیه ی توضیحات خطا رو اینجا ارسال کن تا معلوم بشه مشکل از کجاست. بعد از این کار wp-debug رو مجددا false کن تا مشکل امنیتی برای سایتت پیش نیاد.

لینک به ارسال

سلام. قبل از کاری که دوستون گفتن فایل wp-config رو توی ریشه نصب وردپرس باز کن جایی که نوشته wp_debug رو پیدا کن و مقدار جلوش که false هست رو بکن true بعدش برو به پنل ادمین ببین خطایی میده یا نه اگر نداد برو به صفحه ارسال مطلب و چک کن ببین خطایی میده اگر خطایی موجود بود آدرس های موجود توی خطا رو حذف کن و بقیه ی توضیحات خطا رو اینجا ارسال کن تا معلوم بشه مشکل از کجاست. بعد از این کار wp-debug رو مجددا false کن تا مشکل امنیتی برای سایتت پیش نیاد.

خطا داد بالای صفحه پنل مدیریت و همچنین خود سایت.کل خطایی که میده اینه.

Notice: Use of undefined constant putILikeThis - assumed 'putILikeThis' in /home/neginjon/domains/neginjonoub.ir/public_html/wp-content/plugins/i-like-this/i-like-this.php on line 288 Notice: Use of undefined constant enqueueScripts - assumed 'enqueueScripts' in /home/neginjon/domains/neginjonoub.ir/public_html/wp-content/plugins/i-like-this/i-like-this.php on line 305 Notice: Use of undefined constant addHeaderLinks - assumed 'addHeaderLinks' in /home/neginjon/domains/neginjonoub.ir/public_html/wp-content/plugins/i-like-this/i-like-this.php on line 306 Notice: register_sidebar_widget is از رده خارج شده است از نگارش2.8! به‌جای آن از wp_register_sidebar_widget() استفاده کنید. in /home/neginjon/domains/neginjonoub.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3406 Notice: register_widget_control is از رده خارج شده است از نگارش2.8! به‌جای آن از wp_register_widget_control() استفاده کنید. in /home/neginjon/domains/neginjonoub.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3406

خطا داد بالای صفحه پنل مدیریت و همچنین خود سایت.کل خطایی که میده اینه.

Notice: Use of undefined constant putILikeThis - assumed 'putILikeThis' in /home/neginjon/domains/neginjonoub.ir/public_html/wp-content/plugins/i-like-this/i-like-this.php on line 288 Notice: Use of undefined constant enqueueScripts - assumed 'enqueueScripts' in /home/neginjon/domains/neginjonoub.ir/public_html/wp-content/plugins/i-like-this/i-like-this.php on line 305 Notice: Use of undefined constant addHeaderLinks - assumed 'addHeaderLinks' in /home/neginjon/domains/neginjonoub.ir/public_html/wp-content/plugins/i-like-this/i-like-this.php on line 306 Notice: register_sidebar_widget is از رده خارج شده است از نگارش2.8! به‌جای آن از wp_register_sidebar_widget() استفاده کنید. in /home/neginjon/domains/neginjonoub.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3406 Notice: register_widget_control is از رده خارج شده است از نگارش2.8! به‌جای آن از wp_register_widget_control() استفاده کنید. in /home/neginjon/domains/neginjonoub.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 3406

مشکل از افزونه I Like This هست؟

لینک به ارسال

گمان نمیکنم چون اینها ناتیک هستن و تاثیر چندانی معمولا نمیزارن. اما برای امتحان این افزونه رو غیر فعال کنید و بقیه رو فعال کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.

لینک به ارسال

گمان نمیکنم چون اینها ناتیک هستن و تاثیر چندانی معمولا نمیزارن. اما برای امتحان این افزونه رو غیر فعال کنید و بقیه رو فعال کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه.

نمیدونید باید چکار کنم؟الان نمیتونم سایتم رو بروز کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...