رفتن به مطلب

چجوری قسمت ثبت نام تو سایتم بزارم؟

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید از بابت سایت خوبتون

من یه سایت با قالب virtue ساختم به آدرس ***

میخوام بدونم چجوری میشه تو سایت قسمت ثبت نام گذاشت

اگه برید سایت قسمت بالا ورود هستش ولی این ورود برای اونایی هستش که قبلا ثبت نام کردن . حالا توضیح میدم که قبلا چجوری میشه ثبت نام کرده

تو قسمت فروشگاه نرم افزار بعد این چند مجصول به سبد خرید اضافه شد برید مرحله بعد ، بعد در اون قسمت شما باید مشخصات خودتون رو وارد کنید که این قسمت میشه همون ثبت نام

حالا من میخوام یه کاری کنم که کاربر معمولی راحت بتونه از تو صفحه اصلی سایت ثبت نام کنه نه اینکه از قسمت فروشگاه نرم افزار ثبت نام کنه

نمیدونم منظورم رو متوجه شدید یا نه

ممنون میشم جواب بدید

لینک به ارسال

میخوام بدونم چجوری میشه تو سایت قسمت ثبت نام گذاشت

اگه برید سایت قسمت بالا ورود هستش ولی این ورود برای اونایی هستش که قبلا ثبت نام کردن . حالا توضیح میدم که قبلا چجوری میشه ثبت نام کرده

تو قسمت فروشگاه نرم افزار بعد این چند مجصول به سبد خرید اضافه شد برید مرحله بعد ، بعد در اون قسمت شما باید مشخصات خودتون رو وارد کنید که این قسمت میشه همون ثبت نام

حالا من میخوام یه کاری کنم که کاربر معمولی راحت بتونه از تو صفحه اصلی سایت ثبت نام کنه نه اینکه از قسمت فروشگاه نرم افزار ثبت نام کنه

نمیدونم منظورم رو متوجه شدید یا نه

ممنون میشم جواب بدید

سلام ، فروشگاهتون ووکامرسه ؟

https://wordpress.or...e-registration/

لینک به ارسال

بله ووکارمسه

خب دوستمون ادرس رو در همون تیکت که سوال پرسیدن برای شما قرار دادن. دقت بفرمایید. (این آدرس)

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...