رفتن به مطلب

عدم نمایش متن فارسی در پوسته

arefnet

پست های پیشنهاد شده

من یک پوسته دانلود کردم و داخل پوشه زبان فایلو به فارسی برگرداندم. وای تغییراتشو رو سایت نمی تونم ببینم. کسی هست راهنمائیم کنه؟

چطوری فایل زبان رو برگردوندید؟ چه متن هایی رو فارسی نمایش نمیده ؟ توضیح بیشتر لطفا و آدرس سایت آنلان

لینک به ارسال

ممنون از جوابتون

ی قالب در مورد املاک دانلود کردم.در داخل قالب فایل زبان را تغییر دادم.

نام سایت taksaraa.com

مشکل از فایل زبان هست. چجوری این فایل رو نام گذاری کردین؟

فایل زبان باید ترجمه شده باشه (ببخشید که اینو گفتم چون از تاپیک شما اینطوری برداشت کردم که این فایل ممکن هست ترجمه نشده باشه)

خواهش میکنم لطفا کامل موضوعتون رو مطرح و باز کنید

لینک به ارسال

سوالم اینه که وقتی ترجمه انجام شد. از محل اصلی داخل پوسته به

جایی انتقال بدم؟

خیر شما فایل زبان رو ترجمه کنید! (به این صورت نام گذاری کنید fa_IR.po) فا با حروف کوچک و آی آر با حروف بزرگ . این فایل بعد از ذخیره یک فایل با فرمت fa_IR.mo میسازه)

این دو فایل باید داخل یک پوشه جداگانه داخل قالب شما به نام lang یا languages باشه (که طبیعتا هست و نیازی به انتقال به جای دیگه نیست) اگر باز هم مشکل حل نشد که مشکل در فراخوانی فایل زبان هست. (اگر حل نشد برای فراخوانی فایل زبان در انجمن کلی بحث شده و جستجو کنید)

لینک به ارسال

دوست عزیز ی سوالی دیگه مونده اگه پاسخ بدی ، ممنون میشم

من فایل ترجمه را انتقال دادم رو دسکتاپ بعدش با برنامه poedit ترجمه کردم. بعد از ذخیره ی فایل با فرمت mo ساخت . من هر دو را انتقال دادم به پوشه language داخل پوسته. ی جایی رو شک دارم

یک خط در فایل هست برای مسیر

X-Poedit-SearchPath-0:

اینو چجوری تنظیم کنم

ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز ی سوالی دیگه مونده اگه پاسخ بدی ، ممنون میشم

من فایل ترجمه را انتقال دادم رو دسکتاپ بعدش با برنامه poedit ترجمه کردم. بعد از ذخیره ی فایل با فرمت mo ساخت . من هر دو را انتقال دادم به پوشه language داخل پوسته. ی جایی رو شک دارم

یک خط در فایل هست برای مسیر

X-Poedit-SearchPath-0:

اینو چجوری تنظیم کنم

ممنون

منظور شما از مسیر چیه؟

catalog و بعد properties ? آیا مسیر فایل po رو منظورتون هست?

اگه این مسیر رو میگید که نیازی نیست مسیر بدید . اینجوری مسیر رو تنظیم کنید : /..

یه s هم به آخر پوشه زبان اضافه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...