• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
pouria7777

سوال در مورد بستن سایت از طرف میزبان هاست (ساسپند)

11 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

من 6 ماهی میشه که سایت رو راه انداختم. طبق پلاگین آماره میانگین بازدیدکننده روزانم 900 و میانگین بازدید روزانه 3600 تا 3800 هست.

الکسای سایت فعلا نزدیک به 11 هزار ایران و 600 هزار جهان است. من از هاست اشتراکی استفاده میکنم. میخواستم بدونم با این میزان بازدید طبیعی هست که سایت از طرف میزبان ارور ساسپند به علت "مصرف بیش از حد منابع سرور" رو بده؟

• فضا (درایو SSD) : هزار مگابایت
  • پهنای باند ماهیانه : 100 گیگ

در حال حاضر پیشنهادتون چیه؟ باید از سرور مجازی استفاده کنم یا هاست پربازدید؟ چطور بفهمم کدوم مناسب تره در حال حاضر؟

ویرایش شده در توسط pouria7777
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان

من 6 ماهی میشه که سایت رو راه انداختم. طبق پلاگین آماره میانگین بازدیدکننده روزانم 900 و میانگین بازدید روزانه 3600 تا 3800 هست.

الکسای سایت فعلا نزدیک به 11 هزار ایران و 600 هزار جهان است. من از هاست اشتراکی استفاده میکنم. میخواستم بدونم با این میزان بازدید طبیعی هست که سایت از طرف میزبان ارور ساسپند به علت "مصرف بیش از حد منابع سرور" رو بده؟

• فضا (درایو SSD) : هزار مگابایت
  • پهنای باند ماهیانه : 100 گیگ

در حال حاضر پیشنهادتون چیه؟ باید از سرور مجازی استفاده کنم یا هاست پربازدید؟ چطور بفهمم کدوم مناسب تره در حال حاضر؟

با سلام

سرور های اشتراکی این مشکلات رو دارند که ادمین سایت هر وقت دوست داشته باشه میگیه دارید منابع زیاد مصرفی میکنید

بهتر است از هاست پربازدید استفاده نمایید

در صورت نیاز میتوانید بر اساس نیاز شما هاست در اختیارتون قرار دهیم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میزان پهانی باند و مقدار مصرف منابع هاست توسط سایت شما به عوامل مختلفی بستگی داره

در مورد پهانی باند : مثلاً حجم مدیاهای استفاده شده در صفحه های سایتت زیاده

در مورد مقدار مصرفی منابع : ممکنه یک یا چند افزونه زیاد مصرف کنن از منابع

البته با توجه به اینکه در هاست های اشتراکی هیچ مانیتورینگی از طرف مدیران سایت ها وجود نداره نمیشه گفت دقیق علت چیه .

و همچنین بعید میدونم هیچ هاستی بدون دلیل بگه سایت کسی داره منابع زیاد مصرف می کنه - حداقل واسه چندین سایتی که من پشتیبانیشون رو بر عهده دارم اینجوری نبوده

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میزان بازدیدتان در حدی نیست که دلیل مسدود شدن باشد.

همانطور که Enter64 اشاره کردند حجم قالب و تعداد افزونه ها و... احتمالاً دلیل اصلی مصرف منابع بوده اند.

البته شاید هم ضعف از سرویس دهنده هاست شما باشد. برای من پیش آمده است که سایتی روی یک سرویس دهنده با هزار و یک مشکل مواجه شده و پس از انتقال به سرویس دهنده دیگر (بدون هیچ گونه تغییری در سایت) کاملاً راحت و درست به فعالیت مان ادامه داده ایم. در انتخاب هاست سعی کنید از سرویس دهنده ای استفاده کنید که حداقل یکی دو سایت قوی از آنها سرویس گرفته باشند.

و در آخر با نظر menalgeya هم موافقم و پیشنهاد می کنم از هاست پر بازدید استفاده کنید. دو تا از سایت های من با بازدید روزانه حدود 40 هزار و 100 هزار، روی هاست پر بازدید هستند و مشکلی ندارم.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام

سرور های اشتراکی این مشکلات رو دارند که ادمین سایت هر وقت دوست داشته باشه میگیه دارید منابع زیاد مصرفی میکنید

بهتر است از هاست پربازدید استفاده نمایید

در صورت نیاز میتوانید بر اساس نیاز شما هاست در اختیارتون قرار دهیم

پس پربازدید نسبت به سرور مجازی الان به صرفه تر و منطقی تره؟ معمولا با چه بازدید یا رتبه ای سرور مجازی پیشنهاد میشه؟

میزان پهانی باند و مقدار مصرف منابع هاست توسط سایت شما به عوامل مختلفی بستگی داره

در مورد پهانی باند : مثلاً حجم مدیاهای استفاده شده در صفحه های سایتت زیاده

در مورد مقدار مصرفی منابع : ممکنه یک یا چند افزونه زیاد مصرف کنن از منابع

البته با توجه به اینکه در هاست های اشتراکی هیچ مانیتورینگی از طرف مدیران سایت ها وجود نداره نمیشه گفت دقیق علت چیه .

و همچنین بعید میدونم هیچ هاستی بدون دلیل بگه سایت کسی داره منابع زیاد مصرف می کنه - حداقل واسه چندین سایتی که من پشتیبانیشون رو بر عهده دارم اینجوری نبوده

البته هنوز جواب تیکت رو ندادن ولی در مورد پهنای باند تا همین چند روز پیش حتی به نصف هم نمیرسید. منتهی در مورد ssd چیزی نمیدونم. با این شرایط شما سرور مجازی رو پیشنهاد میکنین یا هاست پربازدید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میزان بازدیدتان در حدی نیست که دلیل مسدود شدن باشد.

همانطور که Enter64 اشاره کردند حجم قالب و تعداد افزونه ها و... احتمالاً دلیل اصلی مصرف منابع بوده اند.

البته شاید هم ضعف از سرویس دهنده هاست شما باشد. برای من پیش آمده است که سایتی روی یک سرویس دهنده با هزار و یک مشکل مواجه شده و پس از انتقال به سرویس دهنده دیگر (بدون هیچ گونه تغییری در سایت) کاملاً راحت و درست به فعالیت مان ادامه داده ایم. در انتخاب هاست سعی کنید از سرویس دهنده ای استفاده کنید که حداقل یکی دو سایت قوی از آنها سرویس گرفته باشند.

و در آخر با نظر menalgeya هم موافقم و پیشنهاد می کنم از هاست پر بازدید استفاده کنید. دو تا از سایت های من با بازدید روزانه حدود 40 هزار و 100 هزار، روی هاست پر بازدید هستند و مشکلی ندارم.

سرویس دهنده البته تا اونجایی که من میدونم خوش نام و محبوب هست. ولی فکر نکنم قوانین اجازه بدن اسمش رو بگم! یک مدت هاست ساده بود. بعد دو پلن ارتقا دادم. حالام ظاهرا باید برم رو پربازدید. باز بعد یک مدت سرور مجازی. سایت من چیز زیادی جز عکس داخل پست ها برای دانلود نداره. پس احتمالا همون حجم قالب و تعداد زیاد افزونه ها شاید مشکل ساز شدن. ولی نمیدونم چجوری وارد بشم برای حذف کردنشون لااقل. کلا همه چیز ساسپنده. سی پنل هم نمیاد. میخواستم به صبح نکشه که نمیشه ظاهرا

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس پربازدید نسبت به سرور مجازی الان به صرفه تر و منطقی تره؟ معمولا با چه بازدید یا رتبه ای سرور مجازی پیشنهاد میشه؟

بله خرید هاست پر بازدید مناسب تر می باشد و هزینه شما پایین خواهد آمد

برای خرید سرور مجازی شما باید نسبت به بازدید اقدام به خرید نمایید بعد کنترل پنل مورد نیاز را روی آن نصب و اقدام به خرید لایسنس کنید

کلا اگر در این زمینه تجربه ندارید سمت سرور مجازی نروید

موفق باشید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله خرید هاست پر بازدید مناسب تر می باشد و هزینه شما پایین خواهد آمد

برای خرید سرور مجازی شما باید نسبت به بازدید اقدام به خرید نمایید بعد کنترل پنل مورد نیاز را روی آن نصب و اقدام به خرید لایسنس کنید

کلا اگر در این زمینه تجربه ندارید سمت سرور مجازی نروید

موفق باشید

ممنون. فقط این که بازدید من الان در حد 900 بازدیدکننده هست به این معنی نیست که مشکل مصرف منابع مربوط به بازدید نیست بلکه مثلا چیزی مثل قالب و پلاگین و این چیزهاست؟ در صورت استفاده از هاست پربازدید مشکلات این چنینی هم حل میشه یا فقط مربوط به بازدید هست؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان من طبق این تعرفه ها میبینم سرور مجازی با هزینه 49 هزار تومن ماهیانه داره پهنای باند و فضای خیلی بیشتری میده. چطوری پس هزینه پایین میاد با هاست پربازدید؟ مگر اینکه همون پلن 1 (ماهیانه 29 هزار تومن) برای من کافی باشهه که مشکل من هم اینجاست. نمیدونم کدوم کافیه که بیشتر هزینه نکنم!

ehk4e3jjp60huqnrhatr.jpg

ویرایش شده در توسط pouria7777
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان من طبق این تعرفه ها میبینم سرور مجازی با هزینه 49 هزار تومن ماهیانه داره پهنای باند و فضای خیلی بیشتری میده. چطوری پس هزینه پایین میاد با هاست پربازدید؟ مگر اینکه همون پلن 1 (ماهیانه 29 هزار تومن) برای من کافی باشهه که مشکل من هم اینجاست. نمیدونم کدوم کافیه که بیشتر هزینه نکنم!

ehk4e3jjp60huqnrhatr.jpg

دوست عزیز بخواهید ما میتوانیم اسپانسر سرور شما بشیم وبه رایگان از سرور هایه قدرتمند لجند وب استفاده بکنید ما اسپانسرسرور حدیث کو نیز هستیم و از سرور هایه ما رضایت کامل رو دارند

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ehk4e3jjp60huqnrhatr.jpg

با سلام

دوست عزیز هزینه های هاست پربازدید ارسال از طرف شما سالیانه می باشد که اگر بخواهید محاسبه کنید ارزون تر در میاد

اگر نیاز به هاست پر بازدید دارید میتوانید در تماس باشید

ویرایش شده در توسط menalgeya
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری