رفتن به مطلب

سوال در مورد بستن سایت از طرف میزبان هاست (ساسپند)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من 6 ماهی میشه که سایت رو راه انداختم. طبق پلاگین آماره میانگین بازدیدکننده روزانم 900 و میانگین بازدید روزانه 3600 تا 3800 هست.

الکسای سایت فعلا نزدیک به 11 هزار ایران و 600 هزار جهان است. من از هاست اشتراکی استفاده میکنم. میخواستم بدونم با این میزان بازدید طبیعی هست که سایت از طرف میزبان ارور ساسپند به علت "مصرف بیش از حد منابع سرور" رو بده؟

• فضا (درایو SSD) : هزار مگابایت
  • پهنای باند ماهیانه : 100 گیگ

در حال حاضر پیشنهادتون چیه؟ باید از سرور مجازی استفاده کنم یا هاست پربازدید؟ چطور بفهمم کدوم مناسب تره در حال حاضر؟

ویرایش شده توسط pouria7777
لینک به ارسال

میزان پهانی باند و مقدار مصرف منابع هاست توسط سایت شما به عوامل مختلفی بستگی داره

در مورد پهانی باند : مثلاً حجم مدیاهای استفاده شده در صفحه های سایتت زیاده

در مورد مقدار مصرفی منابع : ممکنه یک یا چند افزونه زیاد مصرف کنن از منابع

البته با توجه به اینکه در هاست های اشتراکی هیچ مانیتورینگی از طرف مدیران سایت ها وجود نداره نمیشه گفت دقیق علت چیه .

و همچنین بعید میدونم هیچ هاستی بدون دلیل بگه سایت کسی داره منابع زیاد مصرف می کنه - حداقل واسه چندین سایتی که من پشتیبانیشون رو بر عهده دارم اینجوری نبوده

لینک به ارسال

سلام

میزان بازدیدتان در حدی نیست که دلیل مسدود شدن باشد.

همانطور که Enter64 اشاره کردند حجم قالب و تعداد افزونه ها و... احتمالاً دلیل اصلی مصرف منابع بوده اند.

البته شاید هم ضعف از سرویس دهنده هاست شما باشد. برای من پیش آمده است که سایتی روی یک سرویس دهنده با هزار و یک مشکل مواجه شده و پس از انتقال به سرویس دهنده دیگر (بدون هیچ گونه تغییری در سایت) کاملاً راحت و درست به فعالیت مان ادامه داده ایم. در انتخاب هاست سعی کنید از سرویس دهنده ای استفاده کنید که حداقل یکی دو سایت قوی از آنها سرویس گرفته باشند.

و در آخر با نظر menalgeya هم موافقم و پیشنهاد می کنم از هاست پر بازدید استفاده کنید. دو تا از سایت های من با بازدید روزانه حدود 40 هزار و 100 هزار، روی هاست پر بازدید هستند و مشکلی ندارم.

لینک به ارسال

با سلام

سرور های اشتراکی این مشکلات رو دارند که ادمین سایت هر وقت دوست داشته باشه میگیه دارید منابع زیاد مصرفی میکنید

بهتر است از هاست پربازدید استفاده نمایید

در صورت نیاز میتوانید بر اساس نیاز شما هاست در اختیارتون قرار دهیم

پس پربازدید نسبت به سرور مجازی الان به صرفه تر و منطقی تره؟ معمولا با چه بازدید یا رتبه ای سرور مجازی پیشنهاد میشه؟

میزان پهانی باند و مقدار مصرف منابع هاست توسط سایت شما به عوامل مختلفی بستگی داره

در مورد پهانی باند : مثلاً حجم مدیاهای استفاده شده در صفحه های سایتت زیاده

در مورد مقدار مصرفی منابع : ممکنه یک یا چند افزونه زیاد مصرف کنن از منابع

البته با توجه به اینکه در هاست های اشتراکی هیچ مانیتورینگی از طرف مدیران سایت ها وجود نداره نمیشه گفت دقیق علت چیه .

و همچنین بعید میدونم هیچ هاستی بدون دلیل بگه سایت کسی داره منابع زیاد مصرف می کنه - حداقل واسه چندین سایتی که من پشتیبانیشون رو بر عهده دارم اینجوری نبوده

البته هنوز جواب تیکت رو ندادن ولی در مورد پهنای باند تا همین چند روز پیش حتی به نصف هم نمیرسید. منتهی در مورد ssd چیزی نمیدونم. با این شرایط شما سرور مجازی رو پیشنهاد میکنین یا هاست پربازدید؟

لینک به ارسال

سلام

میزان بازدیدتان در حدی نیست که دلیل مسدود شدن باشد.

همانطور که Enter64 اشاره کردند حجم قالب و تعداد افزونه ها و... احتمالاً دلیل اصلی مصرف منابع بوده اند.

البته شاید هم ضعف از سرویس دهنده هاست شما باشد. برای من پیش آمده است که سایتی روی یک سرویس دهنده با هزار و یک مشکل مواجه شده و پس از انتقال به سرویس دهنده دیگر (بدون هیچ گونه تغییری در سایت) کاملاً راحت و درست به فعالیت مان ادامه داده ایم. در انتخاب هاست سعی کنید از سرویس دهنده ای استفاده کنید که حداقل یکی دو سایت قوی از آنها سرویس گرفته باشند.

و در آخر با نظر menalgeya هم موافقم و پیشنهاد می کنم از هاست پر بازدید استفاده کنید. دو تا از سایت های من با بازدید روزانه حدود 40 هزار و 100 هزار، روی هاست پر بازدید هستند و مشکلی ندارم.

سرویس دهنده البته تا اونجایی که من میدونم خوش نام و محبوب هست. ولی فکر نکنم قوانین اجازه بدن اسمش رو بگم! یک مدت هاست ساده بود. بعد دو پلن ارتقا دادم. حالام ظاهرا باید برم رو پربازدید. باز بعد یک مدت سرور مجازی. سایت من چیز زیادی جز عکس داخل پست ها برای دانلود نداره. پس احتمالا همون حجم قالب و تعداد زیاد افزونه ها شاید مشکل ساز شدن. ولی نمیدونم چجوری وارد بشم برای حذف کردنشون لااقل. کلا همه چیز ساسپنده. سی پنل هم نمیاد. میخواستم به صبح نکشه که نمیشه ظاهرا

لینک به ارسال

بله خرید هاست پر بازدید مناسب تر می باشد و هزینه شما پایین خواهد آمد

برای خرید سرور مجازی شما باید نسبت به بازدید اقدام به خرید نمایید بعد کنترل پنل مورد نیاز را روی آن نصب و اقدام به خرید لایسنس کنید

کلا اگر در این زمینه تجربه ندارید سمت سرور مجازی نروید

موفق باشید

ممنون. فقط این که بازدید من الان در حد 900 بازدیدکننده هست به این معنی نیست که مشکل مصرف منابع مربوط به بازدید نیست بلکه مثلا چیزی مثل قالب و پلاگین و این چیزهاست؟ در صورت استفاده از هاست پربازدید مشکلات این چنینی هم حل میشه یا فقط مربوط به بازدید هست؟

لینک به ارسال

الان من طبق این تعرفه ها میبینم سرور مجازی با هزینه 49 هزار تومن ماهیانه داره پهنای باند و فضای خیلی بیشتری میده. چطوری پس هزینه پایین میاد با هاست پربازدید؟ مگر اینکه همون پلن 1 (ماهیانه 29 هزار تومن) برای من کافی باشهه که مشکل من هم اینجاست. نمیدونم کدوم کافیه که بیشتر هزینه نکنم!

ehk4e3jjp60huqnrhatr.jpg

ویرایش شده توسط pouria7777
لینک به ارسال

الان من طبق این تعرفه ها میبینم سرور مجازی با هزینه 49 هزار تومن ماهیانه داره پهنای باند و فضای خیلی بیشتری میده. چطوری پس هزینه پایین میاد با هاست پربازدید؟ مگر اینکه همون پلن 1 (ماهیانه 29 هزار تومن) برای من کافی باشهه که مشکل من هم اینجاست. نمیدونم کدوم کافیه که بیشتر هزینه نکنم!

ehk4e3jjp60huqnrhatr.jpg

دوست عزیز بخواهید ما میتوانیم اسپانسر سرور شما بشیم وبه رایگان از سرور هایه قدرتمند لجند وب استفاده بکنید ما اسپانسرسرور حدیث کو نیز هستیم و از سرور هایه ما رضایت کامل رو دارند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...