• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
alirezarz63

شخصی سازی پست های وردپرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

دوستان دنبال راهی هستم که مثل پست زیر بتونم داخل پست ها یه سری جعبه های رنگی ایجاد کنم مثلا اول همین پست زیر مزایا و معایب (+ و -) رو داخل باکس رنگی قرار داده اینکارو چطور کرده؟

http://www.techradar.com/reviews/phones/mobile-phones/huawei-g8-1303378/review

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جواب متاباکس

این تاپیک رو بخونید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جواب متاباکس

این تاپیک رو بخونید

عزیز من نمیدونم متاباکس چیه میشه بگید افزونه ای هست که این کارو بکنه؟ یکم توضیح بدید من گیج شدم

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستمون کاملا درست گفتن. می بایست با متاباکس این کارو انجام بدید. اما اگر کد نویسی بلد نیستی یا مهارت چندانی نداری می تونی از Advanced Custom Fields بهره بگیری. کار باهاش خیلی آسونه. مستندات خودش هم خیلی کامل و خوب توضیح داده

ویرایش شده در توسط DariushGreat
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط alimelody
      درود به شما دوستان عزیز 
      یه سوال داشتم اگه ممکنه مثه همیشه که واقعا کمک کردین بازم راهنماییم کنید
      من توی سایتم یه سری پست میذارم که توی همشون باید لینک دانلود و یه سری جزئیات دیگه باشه
      حالا من میتونم همون دکمه‌ای که رنگی و با استایل همیشگی هستش رو در قسمت زمینه‌های دلخواه اضافه کنم
      مثلا من زمانی که میخوام دکمه رو اضافه کنم از قسمت ویرایشگر یه فلش هست کلیک میکنم و گزینه دانلود رو انتخاب میکنم و و بعد زنگ و عنوان و لینک دانلودرو مشخص میکنم و منتشر میکنم
      بعد اینکه این عملیاتو انجام میدم کد HTML بهش میگن دقیقا نمیدونم زبان کد چیه ولی یه کدی نمایش میده که مربوط به همون دکمه هستش و متن و لینکی که دادم میون این کد هستش 
      حالا من میتونم با استفاده از این کد توی زمینه‌های دلخواه استفاده کنم که هربار میخوام پست بذارم هی این عملیاتو انجام ندم
      اگه ممکنه فقط جوری بگین که متوجه بشم
      بخدا کلی مطلب خوندم و از اونجایی که علمشو ندارم هیچی حالیم نشد
      اگه شدنیه فقط بگین این کدرو به چه صورت قرار بدم همین 
      قربون مهربونیتون 
    • توسط rs2013
      سلام دوستان
      من دو تا قالب دارم
      قالب قبلیم خیلی سنگین بود برای همین قالب جدیدی گرفتم
      کاری که میخوام الان انجام بدم
      فرم کلی سایت در قالب جدید مثل قالب قبلی باشه و یکسریی قسمت هایی رو از قالب قبلی بیارم رو قالب جدیدیم
      چطور میتوانم این کارو انجام بدم؟
      ممنون
    • توسط DariushGreat
      سلام
      دوستان می‌خوام قالب ووکامرس رو شخصی سازی کنم. مساله اینجاست که هنگامی‌که فایل‌هاشو توی پوشه تم میذارم و می‌خوام ویرایش کنم پره از هوک و فیلتر! هیچ قالب‌بندی‌ای مانند قالب‌بندی استاندارد وردپرس نداره. چه راهی سراغ دارید؟ کلافم کرده...!
      ممنون
    • توسط عمارگراف
      سلام دوستان
      وقتتون بخیر
      یه سوالی که قبلا نوع دیگریش برام مطرح بود و الآن به یه نیاز جدید برخورد کردم.
      میخوام یه صفحه ایجاد کنم مثلا به این آدرس :
      www.mysite.com/admin.php
      یا هرچیز دیگه ای!
      بعد داخلش هر بخش از پنل مدیریت رو که خواستم قرار بدم.مثلا فقط بخش "نوشته ها" رو بذارم و "رسانه ها" و "دیدگاه ها".بقیه قسمتها اصلاً نباشه.
      حالا هدف از این کار چیه :
      1-جلوگیری از سردرگمی یا احیاناً گند زدن مشتری توی سایت خودش!
      2-شخصی سازی مدیریت برای راحتی و شیک شدن کار.
      یه جورایی میخوام وقتی سایت رو به مشتری تحویل میدم اصن معلوم نباشه وردپرسه.نه اینکه بخوام بپیچونما.اما خودتون بهتر میدونید اگر بهترین طراحی رو هم انجام بدین اما مشتری ارزش ار رو نفهمه و ببینه وردپرسه شروع میکنه به گفتن این جملات : "وردپرس که رایگانه...کار رو راحت کردین...چیز سختی نیست...همش که آماده است..."
      امیدوارم خوب توضیح داده باشم.
      ممنون
      *ای کاش میشد مِنشِن زد*
      یا علی
    • توسط argholami
      با عرض سلام به دوستان
      قصد راه اندازی سایت کودکانه دارم و میخوام بخش کادر هر متن رو تغییر بدم و عکس یک کودک رو بزارم
      قالبی که قصد دارم شخصی‌ سازی کنم این هست.
      http://www.hamyarwp....-خلاقانه-blogo/
      و میخوام مثل قالب این وبلاگ هر جا توی کادر متن عکس کودک هست توی اون قالب بالا هم قرار بدم.
      http://omidman.niniweblog.com/
      کسی میتونه کمک کنه یا بگید کدوم کد رو باید عوض کنم؟
      پیشاپیش ممنون