رفتن به مطلب

تخلیه‌ی وردپرس!! و عدم اجازه‌ی ریستور دیتابیس

kalaybar

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

هاستینگ من به دلیل مشکلاتی که در دیتابیس سرورشون بوده، بامداد جمعه؛ سرویسشون رو به یه سرور دیگه منتقل کردن. پس از انتقال، یکی از سایتهای سرویس نمایندگی من (چند تا سایت روی این سرویس دارم) صفحه‌ی تست اچ‌تی‌ام‌ال آپاچی سرور رو نشون می‌ده.

در آدرس بار هم به جای آدرس سایت، آی پی 127.0.0.1 می‌آد.

من روی این سایت وردپرسی از افزونه‌ی all in one wp security & firewall استفاده می‌کنم. بکاپهای دیتابیسی که دارم همه توسط همین افزونه است. روی سایتهای دیگرم هم همین افزونه نصبه ها. اونای دیگه مشکلی ندارن اما فقط این یک سایت مسأله‌دار شده.

پشتیبانی هاستینگ می‌گه کاری از دستش بر نمی‌آد!!!!!!!

اطلاعات سایت حیاتیه، ...

البته فایل .htaccess رو که از روت هاست حذف می‌کنم؛ وردپرس مجدداً می‌خواد نصب بشه. پس از نصب هم یه سایت تازه‌ی تازه است.

یعنی یه وردپرس تازه دارم؛ بدون اطلاعات قبلی سایت!

با وجود فایل .htaccess هم که صفحه‌ی تست آپاچی رو نشون می‌ده!

تو جداول دیتابیس هم فقط سه تا جدول که اونام مربوط به افزونه‌ی all in one wp sec... هستند وجود داره. هیچ جدول دیگه‌یی ریستور نمی‌شه. یعنی پس از آپلود دیتابیس در phpmyadmin روی فایل active.php و چند فایل (عکس) در پوشه‌ی آپلود خطا می‌ده!

فرمت بکاپم sqlهستش.

لطفاً راهنمایی‌ام کنید.

متشکرم

لینک به ارسال

سلام

فایل .sql را خودتان باز کنید ببینید چه اطلاعاتی داخلش هست؟

شاید بکاپ ناقص هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...